Wille Grunwald

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezWFH Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Opis Inwestycji

„Wille Grunwald” – to kameralny zespół budynków położonych w prestiżowej lokalizacji na Grunwaldzie - Plac Światowida. Inwestycja składa się z 12 trzypoziomowych apartamentów w zabudowie bliźniaczej. Każdy apartament posiada osobne wejście, ogród z tarasem i taras na dachu oraz dwa miejsca postojowe. Wille Grunwald oferują idealny balans pomiędzy zaletami apartamentu w centrum miasta oraz samodzielnego domu na przedmieściach. Oczywistymi zaletami lokalizacji WFH są urokliwe i ciche sąsiedztwo, 500 metrów odległości od terenów rekreacyjno-sportowych w Lasku Marcelińskim, 1500 metrów do stadionu Inea Poznań na którym mecze rozgrywa Lech Poznań. Plac Światowida położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie jednej z głównych arterii komunikacyjnych Poznania oraz pętli tramwajowej przy ul. Grunwaldzkiej.

Inwestycja Wille Grunwald znajduje się na Junikowie, Plac Światowida (5.8 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera WFH Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych.

Inwestycja Wille Grunwald została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 6 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Wille Grunwald pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 123 metrów kwadratowych w cenie od 749 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper WFH Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 6 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Wille Grunwald

Grunwald to leżąca na zachodzie miasta dzielnica Poznania o powierzchni 36 km kw i populacji 125 tys. mieszkańców. Dzielnica zamyka się w ulicach Skórzewskiej, Bukowskiej, Kolejowej i Leszczyńskiej. Dzielnicę z południowego zachodu na północy wschód przedziela ul. Głogowska, za miastem przechodząca w drogę krajową E261. Na terenie Grunwaldu krzyżuje się z nią droga europejska E30. Dzielnica ma własną szkołę wyższą – to Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa. Jest stąd również blisko do Portu Lotniczego Poznań-Ławica, który zaczyna się tuż za północną granicą. Dzielnica ma też dobry dostęp do opieki zdrowotnej dzięki dwóm szpitalom klinicznym, prywatnej lecznicy (Certus), 60 aptekom, 15 przychodniom i gabinetom lekarskim. Fani sportu docenią Arenę Poznań i stadion INEA a także Lasek Marceliński, idealny do uprawiania joggingu czy nordic walkingu. Na terenie dzielnicy są też dwa kina.

Komunikacja

Na terenie Grunwaldu krzyżują się ze sobą droga krajowa E261 i droga europejska E30. W odległości ok. 50 m na północ zaczyna się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Dodając do tego liczne tramwaje i autobusy kursujące po dzielnicy Grunwald, otrzymujemy świetnie skomunikowane nie tylko z pozostałymi dzielnicami miasta miejsce.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wille Grunwald mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 450 metrów od inwestycji Wille Grunwald znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Budziszyńska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wille Grunwald znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkola Wszystkie Skarby Mamy w odległości 270 m, Szkoła Podstawowa nr 54 im.Jana Kasprowicza w odległości 280 m, XXXVIII Dwujęzyczne Liceum Ogólnokształcące w odległości 280 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wille Grunwald składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 300 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 450 m znajduje się Społem, w odległości 490 m znajduje się Warzywa, owoce, zdrowa żywność.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wille Grunwald w odległości 260 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 300 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 02.04.2019

Data aktualizacji: 01.07.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie