Niedziałkowskiego

Oferta archiwalna

Poznań, Wilda, Osiedle Wilda, ul. Niedziałkowskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 4 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Niedziałkowskiego

3 zdjęcia

Niedziałkowskiego
Niedziałkowskiego
Niedziałkowskiego

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

5-piętrowy budynek mieszkalny z garażem podziemnym oraz częścią usługową realizowany w Poznaniu przy ul. Niedziałkowskiego 24 i 25

-nowoczesna architektura

-doskonała lokalizacja w centrum miasta, między ulicami Wierzbięcice a Dolna Wilda

-dogodne położenie komunikacyjne

-niedaleka odległość od dworca kolejowego i autobusowego, Międzynarodowych Targów Poznańskich, oraz obiektów -kulturalnych i sportowo-rekreacyjnych

-w pobliżu pełna infrastruktura handlowa m.in. galeria Stary Browar oraz Poznań City Center

-bezpośrednie sąsiedztwo Parku Drwęskich

-zakończenie budowy przewidziano na II kwartał 2017 r.

Inwestycja Niedziałkowskiego znajduje się na Wildzie, ul. Niedziałkowskiego (0.9 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez Wechta Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SKA.

Inwestycja Niedziałkowskiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Aktualnie w inwestycji Niedziałkowskiego nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Wechta Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SKA przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Wilda to poznańska dzielnica ograniczona od wschodu rzeką Wartą, od północy ul. Królowej Jadwigi, od zachodu linią kolejową a od południa granicą ogrodów działkowych. Dzielnicę przecina z zachodu na wschód ul. Hetmańska a z północy na południe droga wojewódzka nr 430, krzyżująca się na południu z Autostradą Wolności. Na powierzchni 7 km kw żyje tu ok.6,8 tys. osób. Na zabudowę Wildy składają się w większości stare, poprzemysłowe kamienice, z których wiele wpisanych jest na listę zabytków. Po Wildzie kursuje 6 linii tramwajowych i 12 autobusowych. Na terenie dzielnicy działają liczne przedszkola, szkoły i szkoły wyższe, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu, Wyższa Szkoła Zarządzania, Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości i Poznańska Wyższa Szkoła Biznesu. Ma tu siedzibę również Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego. Do największych parków dzielnicy należy Las Dębiński i Park im. Jana Pawła II a zieleń uzupełniają też ogródki działkowe.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Niedziałkowskiego?

Przy północnej granicy dzielnicy działa główna stacja kolejowa poznania Poznań Główny, poza tym na terenie dzielnicy znajduje się stacja Poznań Dębiec. Główne drogi dzielnicy to ul. Hetmańska i Autostrada Wolności, umożliwiająca dojazd do zachodnich granic kraju. Na terenie dzielnicy kursuje 6 tramwajów, 10 autobusów dziennych i 2 nocne.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Niedziałkowskiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 280 metrów od inwestycji Niedziałkowskiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Niedziałkowskiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Niedziałkowskiego znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Niedziałkowskiego znajduje się 29 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Policealna Szkoła Zawodowa Medicus w Poznaniu w odległości 170 m, Ośrodek Szkoleń MEDICUS w odległości 170 m, Zespół Szkół Nr 5 w odległości 180 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Niedziałkowskiego jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medicover w odległości 340 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Niedziałkowskiego składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 190 m znajduje się Netto, w odległości 400 m znajduje się Biedronka, w odległości 440 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Niedziałkowskiego w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 210 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 25.04.2016
Data aktualizacji: 24.11.2022

Inwestycje w pobliżu na Wildzie

Oferty na Wildzie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: