Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Apartamenty Wielicka I etap

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż Ul. Wielicka, oferowane bezpośrednio przez

WAN S.A.

Kraków, Bieżanów-Prokocim, Ul. Wielicka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 108 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty Wielicka I etapApartamenty Wielicka I etap

21 zdjęć

Apartamenty Wielicka I etap
Apartamenty Wielicka I etap
Apartamenty Wielicka I etap
Apartamenty Wielicka I etap

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • 3 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2014 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 342 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie (mpec)

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (1): obowiązkowe

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (53 miejsca) : nieobowiązkowe
 • miejsca postojowe podziemne (204 miejsca) : nieobowiązkowe

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Wielicka I etap w sprzedaży jest luksusowy penthouse znajdujący się na III (ostatnim) piętrze z widokiem na trzy strony świata (północ, południe i wschód), usytuowany bezpośrednio przy zabytkowym Parku Jerzmanowskich.

Z poziomu garażu podziemnego (gdzie do dyspozycji są 3 przestronne, sąsiadujące ze sobą, miejsca postojowe oraz indywidualna piwniczka z sekcją do degustacji wina i cygar wielkości 50m2 i wysokości ponad 4m cichobieżną windą KONE, zaopatrzoną w specjalny chip, wjeżdża się bezpośrednio do apartamentu. Po wyjściu z windy wchodzimy do jasnego i przeszklonego holu, który pełni jednocześnie funkcję gabinetu i biblioteczki. Wyłożony wysokiej jakości kamieniem oraz wykładziną, oferuje przepiękny widok Parku Jerzmanowskich poprzez zastosowanie pełnego przeszklenia zarówno po bokach, jak i od góry. Dla wygody przyszłego rezydenta, zainstalowano tutaj indywidualną klimatyzację firmy Gree (sterowanie z panelu bądź pilota) pełniąca jednocześnie funkcję ogrzewającą. Hall ma również ukryty pod częścią gabinetową sektor przeznaczony do przechowywania walizek i toreb podróżnych oraz wyjście ewakuacyjne na poziom drugiego piętra (drzwi antywłamaniowe).

Na prawo od holu rozciąga się pierwsza z dwóch sekcji prywatnych apartamentu, składająca się z sypialni połączonej z niewielką strefą relaksu, z bezpośrednim wejściem na wyłożoną drewnem loggię wielkości ponad 10m2, skierowaną również na Park Jerzmanowskich. Zainstalowany na ścianie telewizor LED Samsung umili wypoczynek domownikom. W tej części znajduje się także główna łazienka, wyposażona w wannę Marmorin, bidet, wc, przeszkloną kabinę prysznicową oraz dwie umywalki. Minimalistyczne baterie Hansgrohe wieńczą całość wyposażenia. W części łazienkowej wydzielona została niewielka pralnia wyposażona w pralko-suszarkę LG. Bezpośrednio obok sypialni zaprojektowano przestronną garderobę z oknami typu Velux oraz wygodnym lustrem.

Kierując się z holu głównego na lewo, znajdziemy sekcję gościnną, która składa się z niewielkiej, ale funkcjonalnej toalety, a dalej z łazienki wyposażonej w bidet, wc, kabinę prysznicową oraz umywalkę. W ww. pomieszczeniach zainstalowano wysokiej jakości armaturę firmy Steinberg. W sypialni ponownie znajdziemy zainstalowany na ścianie telewizor LED Samsung, ogrzewanie zapewnione jest przez system grzejników podłogowych, wyposażenie dopełnia indywidualna klimatyzacja. Z sypialni mamy bezpośrednie wejście do przestronnej garderoby na tyłach pomieszczenia.

W tej części apartamentu do dyspozycji mieszkańca znajduje się indywidualna loggia wielkości około 10m2 zorientowana na południe.

Przechodząc z holu do północno-wschodniego narożnika, wchodzimy do strefy dziennej, na którą składa się przestronny salon z komfortowym kompletem wypoczynkowym, kominkiem (przeszklony wkład) oraz sprzętem audio-video (telewizor LED LG 65“ + amplituner Denon z zestawem 4 kolumn – 2 stojące, 2 naścienne). Warto dodać, że cały penthouse wyposażony jest w sieć z dostępem do szybkiego internetu oraz telewizji kablowej w każdym pomieszczeniu. Przewidziano także WiFi. Do salonu przylega przeszklona loggia pełniąca funkcję ogrodu zimowego (ponad 10m2), z wygodnym barkiem dla przyszłych gości apartamentu. Pod blatem umiejscowiona jest niewielka chłodziarka oraz szafki z półkami na alkohole. Komfort użytkowania poprawia ogrzewanie podłogowe oraz indywidualny klimatyzator.

Część z jadalnią oraz kuchnią skierowana jest na północ, a za oknami rozciągają się zabytkowe zabudowania Zakonu Augustianów.

Pomiędzy salonem a aneksem kuchennym, zaprojektowano przestrzeń jadalną, na tyłach której subtelnie ukryty został mini korytarz z wkomponowaną w ścianę dwuskrzydłową witryną chłodzącą (Bosch) przeznaczoną do profesjonalnego leżakowania wina. W nowoczesnej i minimalistycznej części kuchennej znajdują się zaś dwie chłodziarko-zamrażarki w zabudowie, wraz z piekarnikiem i kuchenką mikrofalową. Wszystko sygnowane marką Miele. Blat wykonano z wysokiej jakości granitu, w którym osadzono zlew z ergonomiczną armaturą (Schock).

Penthouse ma łącznie 200m2 i we wszystkich pomieszczeniach do wystroju wykorzystano także harmonijnie współgrającą z charakterem całości sztuką nowoczesną. Wszystkie pomieszczenia poza holem centralnym, są wyłożone przepiękną deską egzotyczną w kolorze ciepłej czerni. Meble zaś niemal w całości wykonane zostały na zamówienie, zaprojektowane specjalnie do wnętrz apartamentu. Ich dominującym kolorem jest ponadczasowa czerń w wysokim połysku.

Inwestycja Apartamenty Wielicka I etap znajduje się na Bieżanowie-Prokocimiu (6.2 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez WAN S.A.

Inwestycja Apartamenty Wielicka I etap została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 342 nowych mieszkań znajdujących się w 5 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Wielicka I etap nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców WAN S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (53 miejsca)
 • miejsca postojowe podziemne (204 miejsca)

W inwestycji znajduje się 1 komórka lokatorska obowiązkowe.

Lokalizacja inwestycji

Apartamenty Wielicka w dzielnicy Bieżanów-Prokocim to wymarzone miejsce dla osób ceniących komfort, wynikający z harmonijnego połączenia lokalizacji mieszkania w malowniczej okolicy bez konieczności opuszczania miasta. Inwestycja położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie zespołu pałacowo-parkowego Anny i Erazma Jerzmanowskich określanego mianem zielonych płuc Prokocimia, który oprócz wspomnianego XVIII wiecznego zespołu pałacowego znany jest z wielu pomników przyrody, urokliwych alei spacerowych oraz kameralnego placu zabaw dla najmłodszych.

Park Jerzmanowskich zrewitalizowany w 2020 r. jest idealnym miejscem do rekreacji i odpoczynku, gwarantuje piękny widok i urokliwe sąsiedztwo przez długie lata.

Bieżanów-Prokocim to XII dzielnica Krakowa, która powstała z przyłączenia do miasta wsi Bieżanów, Prokocim i Rżąka. Do 1990r. należała do dzielnicy Podgórze. Zajmuje powierzchnię 1847,39 ha, a mieszka w niej 63 026 osób. Rozwój i zabudowa dzielnicy miały ścisły związek z historią jej poszczególnych części, np. w Bieżanowie, gdzie działały liczne fabryki, powstały bloki i osiedla niskokondygnacyjnych domów dla pracowników, a w Prokocimiu wybudowano wielkopłytowe bloki dla kolejarzy pracujących na tutejszej kolei i ich rodzin. Z czasem powstała cała infrastruktura typowa dla obszarów zurbanizowanych, czyli urzędy, placówki dydaktyczno-wychowawcze, punkty handlowo-usługowe itp. Krajobraz dzielnicy jest dość urozmaicony, ze względu na różną wysokość budynków mieszkalnych, a także z uwagi na niektóre zabytki, rozbudowane linie kolei towarowej oraz liczne tereny zielone. Ze względu na wysoki stopień uprzemysłowienia, Bieżanów-Prokocim musiał być dobrze skomunikowany z pozostałymi częściami miasta. Do dziś regularnie kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Przez dzielnicę przechodzą drogi krajowe nr 7 i 94, a część południowej granicy Bieżanowa-Prokocimia stanowi autostrada A4.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Wielicka I etap?

Bieżanów-Prokocim to XII dzielnica Krakowa, którą utworzono z 3 wsi przyłączonych do miasta w latach 40-tych XXw. Mieszka w niej 63 026 osób, a jej powierzchnia to 1847,39 ha. W zabudowie dominują nieruchomości typowe dla terenów zindustrializowanych. Wielkopłytowe bloki będące pozostałością po mieszkaniach pracowniczych są tu zestawione z osiedlami niskokondygnacyjnych domów. Całości dopełnia rozbudowana infrastruktura oraz ciekawe zabytki i urokliwe tereny zielone. Dzielnica jest dobrze połączona z resztą miasta. Przebiegają przez nią też drogi krajowe i fragment autostrady.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Wielicka I etap mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 45 metrów od inwestycji Apartamenty Wielicka I etap znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Prokocim 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Wielicka I etap znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Wielicka I etap znajduje się 38 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Integracyjnych nr 4 w odległości 274 m, szkoła w odległości 278 m, Zespół Szkół Specjalnych nr 11 w odległości 390 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Wielicka I etap jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ Kozłówek w odległości 550 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 632 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 655 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Wielicka I etap składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 274 m znajduje się Biedronka, w odległości 385 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 392 m znajduje się sklep z żywnością.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Wielicka I etap w odległości 239 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 241 m znajduje się boisko / kort, w odległości 280 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 24.01.2013
Data aktualizacji: 26.04.2022

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023