Apartamenty Wielicka I etap

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez WAN S.A.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Wielicka I etap dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
B26
2
46,7 m²
2
B1
3
66,5 m²
Parter
B7
3
66,6 m²
2
E15
5
121,4 m²
5

Zobacz inne etapy inwestycji Apartamenty Wielicka I etap

Opis Inwestycji

„Apartamenty Wielicka” w dzielnicy Bieżanów – Prokocim to wymarzone miejsce dla osób ceniących komfort, wynikający z harmonijnego połączenia lokalizacji mieszkania w malowniczej okolicy bez konieczności opuszczania centrum miasta.Inwestycja położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie zespołu pałacowo – parkowego Anny i Erazma Jerzmanowskich określanego mianem zielonych płuc Prokocimia, który oprócz wspomnianego XVIII wiecznego zespołu pałacowego znany jest z wielu pomników przyrody, urokliwych alei spacerowych oraz kameralnego placu zabaw dla najmłodszych. Niepowtarzalnego klimatu temu miejscu dodaje bliskie położenie zabytkowego klasztoru.Lokalizacja inwestycji jest uprzywilejowana komunikacyjnie dzięki biegnącym nieopodal siedmiu liniom tramwajowym i autobusowym, a także możliwości dogodnego dojazdu samochodem, zarówno do ścisłego centrum miasta (7,5km) jak i obwodnicy Krakowa- autostrady A4 (2km).W okolicy znajduje się dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo- usługowa, w tym całodobowy sklep Tesco zlokalizowany w sąsiedztwie, jak również przedszkola, szkoły i placówki medyczne.Zespół pięciu budynków zaprojektowany w duchu modernizmu przez studio projektowe Oleksy & Polaczek wyróżnia się bardzo oszczędnym operowaniem barwą i detalem, doskonale wpisując się w otoczenie, wypełniając przestrzeń bez zakłócenia jej dotychczasowego klimatu otaczającej zieleni i zróżnicowanego ukształtowania terenu. Dodatkowo w wyniku pozostawienia ponad sześćdziesięciometrowego pasa oddzielającego całą inwestycję od ulicy Wielickiej zapewniono unikatową wręcz kameralność lokalizacji w tkance miejskiej.W blokach wybudowano łącznie 342 mieszkania o powierzchni od 24 do 122 metrów kwadratowych; lokale zostały rozrysowane z dbałością o funkcjonalny rozkład, z dużymi przeszkleniami oraz balkonami a w każdej klatce jest nowoczesna winda. Więcej szczegółów można przeczytać w załączniku Standard wykończenia natomiast zdjęcia gotowej, oddanego do użytkowania w marcu 2014r. osiedla można śledzić w zakładce Inwestycja. Dodatkowo właściciele apartamentów na parterze posiadają własne przydomowe ogródki.W środku zespołu budynków znajduje się wewnętrzne, zielone patio, a na zewnątrz kompleksu plac zabaw dla dzieci. Komfort i bezpieczeństwo mieszkańców zapewnia wynajęta specjalnie w tym celu profesjonalna firma ochroniarska oraz monitoring. 204 miejsca usytuowane na parkingu podziemnym i 53 miejsca naziemne zapewniają wygodę dojazdu użytkownikom.

Inwestycja Apartamenty Wielicka I etap znajduje się na Bieżanowie-Prokocimiu, Ul. Wielicka (6.2 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera WAN S.A..

Inwestycja Apartamenty Wielicka I etap została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 342 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Wielicka I etap pozostały na sprzedaż 4 mieszkania o powierzchniach od 47 do 121 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 47 m2 (1 mieszkanie)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 67 m2 (2 mieszkania)
  • 5-pokojowe o powierzchni od 121 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper WAN S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (204 miejsca)
  • miejsca postojowe naziemne (53 miejsca)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2014 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 342 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: ogródek, taras.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (204 miejsca).
  • miejsca postojowe naziemne (53 miejsca).
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 4 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 47 do 121 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 3, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Wielicka I etap

Bieżanów-Prokocim to XII dzielnica Krakowa, która powstała z przyłączenia do miasta wsi Bieżanów, Prokocim i Rżąka. Do 1990r. należała do dzielnicy Podgórze. Zajmuje powierzchnię 1847,39 ha, a mieszka w niej 63 026 osób. Rozwój i zabudowa dzielnicy miały ścisły związek z historią jej poszczególnych części, np. na Bieżanowie, gdzie działały liczne fabryki, powstały bloki i osiedla niskokondygnacyjnych domów dla pracowników, a na Prokocimiu wybudowano wielkopłytowe bloki dla kolejarzy pracujących na tutejszej kolei i ich rodzin. Z czasem powstała cała infrastruktura typowa dla obszarów zurbanizowanych, czyli urzędy, placówki dydaktyczno-wychowawcze, punkty handlowo-usługowe itp. Krajobraz dzielnicy jest dość urozmaicony, ze względu na różną wysokość budynków mieszkalnych, a także z uwagi na niektóre zabytki, rozbudowane linie kolei towarowej oraz liczne tereny zielone. Ze względu na wysoki stopień uprzemysłowienia, Bieżanów-Prokocim musiał być dobrze skomunikowany z pozostałymi częściami miasta. Do dziś regularnie kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Przez dzielnicę przechodzą drogi krajowe nr 7 i 94, a część południowej granicy Bieżanowa-Prokocimia stanowi autostrada A4.

Komunikacja

Bieżanów-Prokocim to XII dzielnica Krakowa, którą utworzono z 3 wsi przyłączonych do miasta w latach 40-tych XXw. Mieszka w niej 63 026 osób, a jej powierzchnia to 1847,39 ha. W zabudowie dominują nieruchomości typowe dla terenów zindustrializowanych. Wielkopłytowe bloki będące pozostałością po mieszkaniach pracowniczych są tu zestawione z osiedlami niskokondygnacyjnych domów. Całości dopełnia rozbudowana infrastruktura oraz ciekawe zabytki i urokliwe tereny zielone. Dzielnica jest dobrze połączona z resztą miasta. Przebiegają przez nią też drogi krajowe i fragment autostrady.

W odległości 100 metrów od inwestycji Apartamenty Wielicka I etap znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Prokocim.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Wielicka I etap znajduje się 21 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Punkt Przedszkolny Akademia Uśmiechu w odległości 400m, Przedszkole Niepubliczne "Bajkowo" w odległości 450m, XV Liceum Ogólnokształcące Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 10 w odległości 650m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 400 m znajduje się Apteka Alicantee Sp. z o.o., w odległości 550 m znajduje się KOMUREK-KORBUT ELŻBIETA, MGR FARM. APTEKA LEKÓW GOTOWYCH, w odległości 700 m znajduje się SZADKOWSKI L. APTEKA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 250 m znajduje się POLSKA PROWINCJA ZAKONU ŚW. AUGUSTYNA, w odległości 400 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA MATKI BOŻEJ DOBREJ RADY, w odległości 600 m znajduje się KARMA KAGYU. BUDDYJSKI OŚRODEK PRZEKAZU.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 700 m znajduje się ZUMBA4LIFE, w odległości 1050 m znajduje się LaLoba Fitness, w odległości 1300 m znajduje się Basen Com-Com Zone Prokocim.

Data publikacji: 24.01.2013

Data aktualizacji: 11.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie