Apartamenty Wielicka I etap

Mieszkania na sprzedaż Ul. Wielicka, oferowane bezpośrednio przez WAN S.A.

Kraków, Bieżanów-Prokocim, Ul. Wielicka
Apartamenty Wielicka I etap

13 zdjęć

Apartamenty Wielicka I etap
Apartamenty Wielicka I etap
Apartamenty Wielicka I etap
Apartamenty Wielicka I etap

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Wielicka I etap dostępna jest 1 oferta

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę
Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
B1
3
66,5 m²
Parter

Opis Inwestycji

„Apartamenty Wielicka” w dzielnicy Bieżanów – Prokocim to wymarzone miejsce dla osób ceniących komfort, wynikający z harmonijnego połączenia lokalizacji mieszkania w malowniczej okolicy bez konieczności opuszczania centrum miasta.

Inwestycja położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie zespołu pałacowo – parkowego Anny i Erazma Jerzmanowskich określanego mianem zielonych płuc Prokocimia, który oprócz wspomnianego XVIII wiecznego zespołu pałacowego znany jest z wielu pomników przyrody, urokliwych alei spacerowych oraz kameralnego placu zabaw dla najmłodszych. Niepowtarzalnego klimatu temu miejscu dodaje bliskie położenie zabytkowego klasztoru.

Lokalizacja inwestycji jest uprzywilejowana komunikacyjnie dzięki biegnącym nieopodal siedmiu liniom tramwajowym i autobusowym, a także możliwości dogodnego dojazdu samochodem, zarówno do ścisłego centrum miasta (7,5km) jak i obwodnicy Krakowa- autostrady A4 (2km).

W okolicy znajduje się dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo- usługowa, w tym całodobowy sklep Tesco zlokalizowany w sąsiedztwie, jak również przedszkola, szkoły i placówki medyczne.

Zespół pięciu budynków zaprojektowany w duchu modernizmu przez studio projektowe Oleksy & Polaczek wyróżnia się bardzo oszczędnym operowaniem barwą i detalem, doskonale wpisując się w otoczenie, wypełniając przestrzeń bez zakłócenia jej dotychczasowego klimatu otaczającej zieleni i zróżnicowanego ukształtowania terenu. Dodatkowo w wyniku pozostawienia ponad sześćdziesięciometrowego pasa oddzielającego całą inwestycję od ulicy Wielickiej zapewniono unikatową wręcz kameralność lokalizacji w tkance miejskiej.

W blokach wybudowano łącznie 342 mieszkania o powierzchni od 24 do 122 metrów kwadratowych; lokale zostały rozrysowane z dbałością o funkcjonalny rozkład, z dużymi przeszkleniami oraz balkonami a w każdej klatce jest nowoczesna winda. Więcej szczegółów można przeczytać w załączniku Standard wykończenia natomiast zdjęcia gotowej, oddanego do użytkowania w marcu 2014r. osiedla można śledzić w zakładce Inwestycja. Dodatkowo właściciele apartamentów na parterze posiadają własne przydomowe ogródki.

W środku zespołu budynków znajduje się wewnętrzne, zielone patio, a na zewnątrz kompleksu plac zabaw dla dzieci. Komfort i bezpieczeństwo mieszkańców zapewnia wynajęta specjalnie w tym celu profesjonalna firma ochroniarska oraz monitoring. 204 miejsca usytuowane na parkingu podziemnym i 53 miejsca naziemne zapewniają wygodę dojazdu użytkownikom.

Inwestycja Apartamenty Wielicka I etap znajduje się na Bieżanowie-Prokocimiu (6.2 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez WAN S.A.

Inwestycja Apartamenty Wielicka I etap została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 342 nowych mieszkań znajdujących się w 5 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Wielicka I etap w sprzedaży jest 1 nowe mieszkanie o powierzchni 67 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

  • 3-pokojowe o powierzchni 67 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców WAN S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (53 miejsca)
  • miejsca postojowe podziemne (204 miejsca)

W inwestycji znajduje się 1 komórka lokatorska obowiązkowe.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2014 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 342 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie (mpec)

Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
ogródek.
Komórki lokatorskie:
posiada (1): obowiązkowe
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (53 miejsca): nieobowiązkowe.
  • miejsca postojowe podziemne (204 miejsca): nieobowiązkowe.
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, rowerownia, patio / dziedziniec
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępny jest 1 mieszkanie.
Powierzchnie mieszkań:
67 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
10/90%.
Warunki rezerwacji:
umowa rezerwacyjna 5000,00 zł.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Bieżanów-Prokocim to XII dzielnica Krakowa, która powstała z przyłączenia do miasta wsi Bieżanów, Prokocim i Rżąka. Do 1990r. należała do dzielnicy Podgórze. Zajmuje powierzchnię 1847,39 ha, a mieszka w niej 63 026 osób. Rozwój i zabudowa dzielnicy miały ścisły związek z historią jej poszczególnych części, np. w Bieżanowie, gdzie działały liczne fabryki, powstały bloki i osiedla niskokondygnacyjnych domów dla pracowników, a w Prokocimiu wybudowano wielkopłytowe bloki dla kolejarzy pracujących na tutejszej kolei i ich rodzin. Z czasem powstała cała infrastruktura typowa dla obszarów zurbanizowanych, czyli urzędy, placówki dydaktyczno-wychowawcze, punkty handlowo-usługowe itp. Krajobraz dzielnicy jest dość urozmaicony, ze względu na różną wysokość budynków mieszkalnych, a także z uwagi na niektóre zabytki, rozbudowane linie kolei towarowej oraz liczne tereny zielone. Ze względu na wysoki stopień uprzemysłowienia, Bieżanów-Prokocim musiał być dobrze skomunikowany z pozostałymi częściami miasta. Do dziś regularnie kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Przez dzielnicę przechodzą drogi krajowe nr 7 i 94, a część południowej granicy Bieżanowa-Prokocimia stanowi autostrada A4.

Komunikacja

Bieżanów-Prokocim to XII dzielnica Krakowa, którą utworzono z 3 wsi przyłączonych do miasta w latach 40-tych XXw. Mieszka w niej 63 026 osób, a jej powierzchnia to 1847,39 ha. W zabudowie dominują nieruchomości typowe dla terenów zindustrializowanych. Wielkopłytowe bloki będące pozostałością po mieszkaniach pracowniczych są tu zestawione z osiedlami niskokondygnacyjnych domów. Całości dopełnia rozbudowana infrastruktura oraz ciekawe zabytki i urokliwe tereny zielone. Dzielnica jest dobrze połączona z resztą miasta. Przebiegają przez nią też drogi krajowe i fragment autostrady.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Wielicka I etap?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Wielicka I etap mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Apartamenty Wielicka I etap znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Prokocim.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Wielicka I etap znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Wielicka I etap znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 148 im.Polskich Noblistów w Krakowie w odległości 350 m, Przedszkole Niepubliczne Akademia Uśmiechu w odległości 380 m, Archidiecezjalna Szkoła Muzyczna I stopnia w odległości 410 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Wielicka I etap składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 300 m znajduje się Biedronka, w odległości 380 m znajduje się Piekarnia, w odległości 400 m znajduje się Dom chleba.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Wielicka I etap w odległości 240 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 300 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 24.01.2013
Data aktualizacji: 27.04.2021
WAN S.A. logo

WAN S.A.

Apartamenty Wielicka

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

Górników 54 m. 2 30-816 Kraków

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: