Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Apartamenty Snycerska

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Snycerska, oferowane bezpośrednio przez

WAN S.A.

Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul. Snycerska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 108 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty SnycerskaApartamenty Snycerska

4 zdjęcia

Apartamenty Snycerska
Apartamenty Snycerska
Apartamenty Snycerska
Apartamenty Snycerska

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 3 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (38)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (48 miejsc)
  • miejsca postojowe naziemne (10 miejsc)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro

Opis inwestycji

Apartamenty Snycerska, to nowopowstający nowoczesny, bardzo funkcjonalny budynek mieszkalny o podwyższonym standardzie, zlokalizowany na krakowskim Bieżanowie-Prokocimiu. Inwestycja ma kameralny charakter, projekt przewiduje 47 doskonale rozplanowanych apartamentów o powierzchni użytkowej od 42 m2 do ponad 100 m2.

Oryginalna bryła wraz z estetyczną i bardzo miłą dla oka elewacją, idealnie wkomponowuje się w ciche, spokojne otoczenie, a lokalizacja inwestycji sprawia, że przyszli mieszkańcy będą mieli bardzo łatwy dostęp do infrastruktury miejskiej, pozostając jednocześnie w bardzo stonowanym i spokojnym otoczeniu. Do wszystkich lokali przynależeć będą duże tarasy lub przestronne ogródki, idealnie nadające się do zabaw z dziećmi, lub codziennego odpoczynku po dniu pracy. Cały obiekt będzie dysponował 48 miejscami postojowymi znajdującymi się w garażu podziemnym oraz 10 miejscami naziemnymi.

Rozpoczęcie prac przy budowie Apartamentów Snycerska planowane jest na II kwartał 2018 roku zaś zakończenie na II kwartał 2020 roku.

Inwestycja Apartamenty Snycerska znajduje się na Bieżanowie-Prokocimiu, ul. Snycerska (5.8 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez WAN S.A.

Inwestycja Apartamenty Snycerska została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Snycerska nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców WAN S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (48 miejsc)
  • miejsca postojowe naziemne (10 miejsc)

W inwestycji znajduje się 38 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja położona jest w kameralnym miejscu, wśród jednorodzinnej zabudowy, w niedalekim sąsiedztwie zabytkowego Parku Jerzmanowskich oraz Zalewu Bagry. W odległości ok. 10 minut pieszo, znajduje się ul. Wielicka, a co za tym idzie, mieszkańcy Apartamentów Snycerska będą mieli doskonały dostęp do komunikacji miejskiej (tramwaje i autobusy), a także możliwość błyskawicznego skorzystania z południowej i wschodniej (w trakcie budowy) obwodnicy Krakowa.

Bieżanów-Prokocim to XII dzielnica Krakowa, która powstała z przyłączenia do miasta wsi Bieżanów, Prokocim i Rżąka. Do 1990r. należała do dzielnicy Podgórze. Zajmuje powierzchnię 1847,39 ha, a mieszka w niej 63 026 osób. Rozwój i zabudowa dzielnicy miały ścisły związek z historią jej poszczególnych części, np. w Bieżanowie, gdzie działały liczne fabryki, powstały bloki i osiedla niskokondygnacyjnych domów dla pracowników, a w Prokocimiu wybudowano wielkopłytowe bloki dla kolejarzy pracujących na tutejszej kolei i ich rodzin. Z czasem powstała cała infrastruktura typowa dla obszarów zurbanizowanych, czyli urzędy, placówki dydaktyczno-wychowawcze, punkty handlowo-usługowe itp. Krajobraz dzielnicy jest dość urozmaicony, ze względu na różną wysokość budynków mieszkalnych, a także z uwagi na niektóre zabytki, rozbudowane linie kolei towarowej oraz liczne tereny zielone. Ze względu na wysoki stopień uprzemysłowienia, Bieżanów-Prokocim musiał być dobrze skomunikowany z pozostałymi częściami miasta. Do dziś regularnie kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Przez dzielnicę przechodzą drogi krajowe nr 7 i 94, a część południowej granicy Bieżanowa-Prokocimia stanowi autostrada A4.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Snycerska?

Bieżanów-Prokocim to XII dzielnica Krakowa, którą utworzono z 3 wsi przyłączonych do miasta w latach 40-tych XXw. Mieszka w niej 63 026 osób, a jej powierzchnia to 1847,39 ha. W zabudowie dominują nieruchomości typowe dla terenów zindustrializowanych. Wielkopłytowe bloki będące pozostałością po mieszkaniach pracowniczych są tu zestawione z osiedlami niskokondygnacyjnych domów. Całości dopełnia rozbudowana infrastruktura oraz ciekawe zabytki i urokliwe tereny zielone. Dzielnica jest dobrze połączona z resztą miasta. Przebiegają przez nią też drogi krajowe i fragment autostrady.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Snycerska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 309 metrów od inwestycji Apartamenty Snycerska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Prosta 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Snycerska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Snycerska znajduje się 28 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Specjalnych nr 11 w odległości 175 m, szkoła w odległości 195 m, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 150 w odległości 202 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Snycerska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Stomatologia Popiela w odległości 360 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 459 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 481 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Snycerska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 41 m znajduje się Żabka, w odległości 254 m znajduje się Teresa, w odległości 262 m znajduje się Lewiatan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Snycerska w odległości 312 m znajduje się boisko / kort, w odległości 317 m znajduje się boisko / kort, w odległości 319 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 15.12.2021

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023