Siedlisko Złotno

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Cieplarniana, oferowane bezpośrednio przez WALKO Development Sp. z o.o.

Łódź, Polesie, Złotno, ul. Cieplarniana

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 25 ofert w najbliższej okolicy!

Siedlisko Złotno

4 zdjęcia

Siedlisko Złotno
Siedlisko Złotno
Siedlisko Złotno
Siedlisko Złotno

Najbliższe inwestycje

 • Domy na Pszennej
  od: 5 527 zł/m2

  Domy na Pszennej

  Polskie Domy Drewniane

  Dom Zdrowie-Mania, Polesie, Łódź
  ul. Pszenna
  3.9 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2021
  • Metraż: 111-132 m2
  • Domów: 11
  • Pokoje: 4
 • Forest Place
  od: 4 930 zł/m2

  Forest Place

  E-Dom Invest Sp. z o.o. Sp.k.

  Dom Złotno, Polesie, Łódź
  ul. Podchorążych 97
  7.2 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 136 m2
  • Domów: 1
  • Pokoje: 5
 • Green West II
  od: 5 254 zł/m2

  Green West II

  Samson-Dom

  Dom Złotno, Polesie, Łódź
  ul. Złotno 137/139
  6.8 km od centrum
  • Oddanie: 3 kw. 2023
  • Metraż: 114 m2
  • Domów: 16
  • Pokoje: 4

Opis Inwestycji

Ul. Cieplarniana, działka 59/4- na granicy Złotna i Teofilowa powstaje nowa inwestycja firmy WALKO- Siedlisko Złotno.

Będzie to osiedle 24 domów jednorodzinnych o powierzchni od 70 m2 do 77 m2, standardowo z salonem i łazienką w parterze, trzema sypialniami i łazienką na piętrze, do dowolnej aranżacji. Ceny domów, to 330 000 zł lub 360 000 zł, koszt miejsca postojowego: 15 000 zł.

Do każdego domu przynależy działka o powierzchni od 110 m2 oraz miejsce postojowe.

Inwestycja Siedlisko Złotno znajduje się na Złotnie, ul. Cieplarniana (5.8 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez WALKO Development Sp. z o.o.

Inwestycja Siedlisko Złotno została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Siedlisko Złotno nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców WALKO Development Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 24 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
- Wysokość pomieszczeń parteru 2,70m, piętra 2,60m - Stolarka okienna - PVC 6-cio komorowe o współczynniku U= 1,1 W/m2K w kolorze białym - Drzwi wejściowe do domu antywłamaniowe - Tynki wewnętrzne gipsowe wykonywane maszynowo - Tynki zewnętrzne strukturalne silikatowo-silikonowe w części imitujące drewno - Podłogi - wylewka cementowa na styropianie - Media - woda, kanalizacja sanitarna, elektryczność, gaz z sieci miejskiej, ogrzewanie lokalne zasilane indywidualnymi kondensacyjnymi kotłami gazowymi, instalacja TV i telefoniczna, instalacja domofonowa - Wszystkie media opomiarowane indywidualnie - Grzejniki płytowe i drabinkowe (w łazienkach) firmy PURMO i ENIRO - Kuchnia - instalacja kuchni elektrycznej (w standardzie 3-fazowe 11kW) - Parapety wewnętrzne z aglomarmuru - Drzwi wewnątrzlokalowe – brak - Łazienka i kuchnia bez armatury i "białego montażu" - Możliwość aranżacji wnętrza i zmian w instalacjach do czasu ich wykonania wliczono w cenę (nie dotyczy zwiększenia zakresu robót). - Teren ogrodzony - Komunikacja ogólnie dostępna wykończona kostką betonową - Ogrodzenie zewnętrzne osiedla panelowe o wysokości 1,80m - Ogrodzenia oddzielające poszczególne działki na terenie osiedla panelowe o wysokości 1,10m - Bramy wjazdowe na teren osiedla z napędem elektrycznym - Oświetlenie terenu osiedla zlokalizowane na drogach wewnętrznych - Miejsca parkingowe na terenie poszczególnych działek oraz na drogach wewnętrznych z opcją w niektórych przypadkach wykonania zadaszenia w formie wiaty
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
teren ogrodzony
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Siedlisko Złotno jest zlokalizowane blisko ulicy Cedry i Judyma, pozwala na szybki dojazd do Centrum miasta zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską (ulicami Traktorową i Rąbieńską). W okolicy znajdują się sklepy, placówki oświatowe, jednak bezpośrednie otoczenie, to zieleń oraz inne domy jednorodzinne. Siedlisko Złotno posiada miejskie przyłączenie sieci gazowej oraz kanalizację. Osiedle zaprojektowane jest w minimalistycznym, skandynawskim stylu, przyjaznym dla mieszkańców, jednocześnie z maksymalnym wykorzystaniem powierzchni i z dbałością o prywatność mieszkańców. Wysoki standard wykończenia i ciekawa architektura sprawią, że osiedle będzie ciekawym, bezpiecznym i atrakcyjnym miejscem do zamieszkania.

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Siedlisko Złotno?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Siedlisko Złotno mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 450 metrów od inwestycji Siedlisko Złotno znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Traktorowa - Nektarowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Siedlisko Złotno znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Siedlisko Złotno znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Społeczne Gimnazjum Stowarzyszenia Muzyków Polskich "PRO ARTE" w odległości 420 m, Zespół Szkół Muzycznych im. St. Moniuszki w Łodzi w odległości 420 m, OSM I stopnia w odległości 420 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Siedlisko Złotno składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 380 m znajduje się Biedronka, w odległości 400 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 500 m znajduje się Piekarenka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Siedlisko Złotno w odległości 380 m znajduje się Boisko, w odległości 440 m znajduje się Boisko, w odległości 530 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 05.06.2018
Data aktualizacji: 04.12.2018

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: