Siedlisko Złotno

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezWALKO Development Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 22 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Forest Place(2 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Łódź, Polesie, Złotno, ul. Podchorążych 97 (7.2 km od centrum Łodzi)
  Forest Place
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 6
  Powierzchnia: 136 - 142 m2
  Liczba pokoi: 5
  E-Dom Invest Sp. z o.o. Sp.k.

Opis Inwestycji

Ul. Cieplarniana, działka 59/4- na granicy Złotna i Teofilowa powstaje nowa inwestycja firmy WALKO- Siedlisko Złotno.Będzie to osiedle 24 domów jednorodzinnych o powierzchni od 70 m2 do 77 m2, standardowo z salonem i łazienką w parterze, trzema sypialniami i łazienką na piętrze, do dowolnej aranżacji. Ceny domów, to 330 000 zł lub 360 000 zł, koszt miejsca postojowego: 15 000 zł.Do każdego domu przynależy działka o powierzchni od 110 m2 oraz miejsce postojowe.

Inwestycja Siedlisko Złotno znajduje się na Złotnie, ul. Cieplarniana (5.8 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera WALKO Development Sp. z o.o..

Inwestycja Siedlisko Złotno została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych domów w tym 24 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Siedlisko Złotno pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchniach od 71 do 78 metrów kwadratowych w cenie od 330 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper WALKO Development Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 24 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
- Wysokość pomieszczeń parteru 2,70m, piętra 2,60m - Stolarka okienna - PVC 6-cio komorowe o współczynniku U= 1,1 W/m2K w kolorze białym - Drzwi wejściowe do domu antywłamaniowe - Tynki wewnętrzne gipsowe wykonywane maszynowo - Tynki zewnętrzne strukturalne silikatowo-silikonowe w części imitujące drewno - Podłogi - wylewka cementowa na styropianie - Media - woda, kanalizacja sanitarna, elektryczność, gaz z sieci miejskiej, ogrzewanie lokalne zasilane indywidualnymi kondensacyjnymi kotłami gazowymi, instalacja TV i telefoniczna, instalacja domofonowa - Wszystkie media opomiarowane indywidualnie - Grzejniki płytowe i drabinkowe (w łazienkach) firmy PURMO i ENIRO - Kuchnia - instalacja kuchni elektrycznej (w standardzie 3-fazowe 11kW) - Parapety wewnętrzne z aglomarmuru - Drzwi wewnątrzlokalowe – brak - Łazienka i kuchnia bez armatury i "białego montażu" - Możliwość aranżacji wnętrza i zmian w instalacjach do czasu ich wykonania wliczono w cenę (nie dotyczy zwiększenia zakresu robót). - Teren ogrodzony - Komunikacja ogólnie dostępna wykończona kostką betonową - Ogrodzenie zewnętrzne osiedla panelowe o wysokości 1,80m - Ogrodzenia oddzielające poszczególne działki na terenie osiedla panelowe o wysokości 1,10m - Bramy wjazdowe na teren osiedla z napędem elektrycznym - Oświetlenie terenu osiedla zlokalizowane na drogach wewnętrznych - Miejsca parkingowe na terenie poszczególnych działek oraz na drogach wewnętrznych z opcją w niektórych przypadkach wykonania zadaszenia w formie wiaty
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Siedlisko Złotno

Siedlisko Złotno jest zlokalizowane blisko ulicy Cedry i Judyma, pozwala na szybki dojazd do Centrum miasta zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską (ulicami Traktorową i Rąbieńską). W okolicy znajdują się sklepy, placówki oświatowe, jednak bezpośrednie otoczenie, to zieleń oraz inne domy jednorodzinne. Siedlisko Złotno posiada miejskie przyłączenie sieci gazowej oraz kanalizację. Osiedle zaprojektowane jest w minimalistycznym, skandynawskim stylu, przyjaznym dla mieszkańców, jednocześnie z maksymalnym wykorzystaniem powierzchni i z dbałością o prywatność mieszkańców. Wysoki standard wykończenia i ciekawa architektura sprawią, że osiedle będzie ciekawym, bezpiecznym i atrakcyjnym miejscem do zamieszkania.

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Siedlisko Złotno mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 450 metrów od inwestycji Siedlisko Złotno znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Traktorowa - Nektarowa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Siedlisko Złotno znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Społeczne Gimnazjum Stowarzyszenia Muzyków Polskich "PRO ARTE" w odległości 420 m, Zespół Szkół Muzycznych im. St. Moniuszki w Łodzi w odległości 420 m, OSM I stopnia w odległości 420 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Siedlisko Złotno składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 380 m znajduje się Biedronka, w odległości 400 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 500 m znajduje się Piekarenka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Siedlisko Złotno w odległości 380 m znajduje się Boisko, w odległości 440 m znajduje się Boisko, w odległości 530 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 05.06.2018

Data aktualizacji: 04.12.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie