Bonifraterska 10A

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezVinci Immobilier Polska

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Bonifraterska 10A dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
U5
64,48 m²
Parter

Opis Inwestycji

Bonifraterska 10A to kameralny, 4-5 piętrowy budynek apartamentowy o nowoczesnej architekturze, idealnie zgranej z otoczeniem. Architekci z pracowni Studio 20 zaprojektowali prostą bryłę z charakterystyczną elewacją o rytmicznym podziale. Powtarzające się moduły apartamentów, rozdzielone loggiami z charakterystycznymi skosami, szklane balustrady oraz duże przeszklenia okien z drewnianą stolarką, dodają budynkowi lekkość i dynamiczność. Oryginalna forma i wysokiej klasy materiały wykończeniowe nadają fasonu i elegancji.

Inwestycja Bonifraterska 10A znajduje się na Nowym Mieście, ul. Bonifraterska 10a (2.7 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Vinci Immobilier Polska.

Inwestycja Bonifraterska 10A jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 6 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 6 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Bonifraterska 10A pozostało na sprzedaż 1 lokal użytkowy o powierzchni 64 metrów kwadratowych.

Deweloper Vinci Immobilier Polska przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajduje się 28 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 6 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: monitoring, internet, klimatyzacja, przystosowane dla niepełnosprawnych, recepcja, TV kablowa, usługi w budynku, winda, videodomofon.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne jest 1 lokal użytkowy.
Powierzchnie lokali użytkowych: 64 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Bonifraterska 10A

Śródmieście to centralna i zarazem najbardziej reprezentacyjna dzielnica Warszawy. Jego powierzchnia wynosi 15,57 km2, a mieszka w nim 117 tysięcy osób. Znajdują się tu najważniejsze stołeczne zabytki, jak Zamek Królewski czy Pałac Kultury i Nauki. To także tutaj stoi Pałac Prezydencki i główne urzędy państwowe, w tym Sejm i Urząd Rady Ministrów. Obok nich wznoszą się biurowce, hotele, apartamentowce, a także najważniejsze instytucje oświatowe i kulturalne stolicy, wśród których znajduje się Teatr Wielki i Muzeum Narodowe. Na Śródmieściu znajduje się hala sportowo-widowiskowa Torwar i jedna z największych galerii handlowych w Europie – Arkadia. W dzielnicy można znaleźć 8 parków, w tym Park Łazienkowski. Śródmieście jest połączone ze wschodnią częścią miasta 4 mostami. Jest przy tym świetnie skomunikowane z resztą Warszawy – są tu trzy stacje metra i kursuje ok. 30 linii komunikacji miejskiej. Ponadto mieści się tu Dworzec Warszawa Centralna i stacja PKP Powiśle. Biegną tędy 4 drogi wojewódzkie.

Komunikacja

Z pozostałymi dzielnicami Warszawy Śródmieście połączone jest ok. 30 liniami regularnie kursujących autobusów i tramwajów. Znajdują się tu również stacje metra, Dworzec Warszawa Centralna i stacja PKP Powiśle. Przez tę część miasta przebiegają drogi wojewódzkie nr 629, 631, 634 i 719. Ze względu na płynącą wschodnią granicą Śródmieścia Wisłę, dzielnica łączy się z sąsiadującą od wschodu Pragą czterema mostami.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bonifraterska 10A mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Bonifraterska 10A znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Muranowska 05.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Bonifraterska 10A znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 206 w odległości 220 m, LXII Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego w odległości 230 m, Szkoła Podstawowa nr 158 w odległości 320 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Bonifraterska 10A jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne Falck Warszawa w odległości 80 m, Etos-Zdrowie w odległości 140 m, Zespół Poradni i Lecznictwa Bonifratrów w odległości 180 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Bonifraterska 10A składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Mini delikatesy, w odległości 120 m znajduje się SPC, w odległości 200 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Bonifraterska 10A w odległości 240 m znajduje się Polonia Warszawa, w odległości 260 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 280 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 06.11.2020

Data aktualizacji: 09.11.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie