Taklińskiego

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Villa Krzysztof Rudnicki

Zapytaj o ceny

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Taklińskiego dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena
F
4
93,93 m²
-

Opis Inwestycji

Nasze osiedle oferuje mieszkania o szerokim wachlarzu różnorodnych metraży. W ofercie znajdują się mieszkania liczące od 50 do 92 m2.Wszystkie mieszkania położone na parterze posiadają ogródki a klienci decydujący się na zakup mieszkania na piętrze będą mieli możliwość dokupienia ogródków w atrakcyjnej cenie. Dodatkowym atutem mieszkań na piętrze w kilku budynkach jest niestandardowo zaprojektowany salon z otwartą przestrzeniąi antresolą.Różnorodne rozkłady przestrzenne i dobrze doświetlone wnętrza pozwolą wybrać lokal odpowiadający różnego rodzaju potrzebom. Warto dodać, że bezpośrednio przy osiedlu znajduje się przystanek komunikacji miejskiej, sklep i przedszkole. Miejsce to jest idealne dla osób, które szukają mieszkania, ale nie chcą mieszkać w dużych blokowiskach, cenią sobie ciszę i spokój. Spokojna, niska zabudowa jednorodzinna wokół nadaje osiedlu rodzinny, przyjazny charakter.Solidne wykonanie i materiały użyte przy budowiei wykończeniu budynków gwarantują mieszkańcom komfort. Mieszkania usytuowane są na południowy - zachód co gwarantuje odpowiednio dobre nasłonecznienie. Każde mieszkanie ma osobne wejście, mieszkania na parterze mają wejście bezpośrednio z poziomu terenu, natomiast mieszkania na piętrze mają osobną, tylko do użytku właścicieli klatkę schodową.Dużą zaletą mieszkań jest ogrzewanie podłogowe we wszystkich pomieszczeniach, co oprócz walorów estetycznych (brak kaloryferów), daje wymierne korzyści w postaci niższych rachunków za ogrzewanie.Siedem funkcjonalnych trzypokojowych mieszkań znajduje się na parterze, do mieszkań przynależą ogródki o pow. od około 50m2 do 160m2.Siedem funkcjonalnych trzypokojowychi czteropokojowych mieszkań znajduje się na piętrze. Każde posiada osobne wejście. Mieszkania czteropokojowe w budynkach A,B,C,D mają ciekawie zaprojektowaną przestrzeń dzienną i dużą ok.. 30m2 antresolę na poddaszu.Do wszystkich mieszkań górnych istnieje możliwość dokupienia działki

Inwestycja Taklińskiego znajduje się na Dębnikach, ul. Taklińskiego (10.1 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Villa Krzysztof Rudnicki.

Inwestycja Taklińskiego jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 1 nowego dom w tym 1 domu typu dom wolnostojący.

Aktualnie w inwestycji Taklińskiego pozostało na sprzedaż 1 nowy dom o powierzchni 94 metrów kwadratowych.

Dostępne są domy:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 94 m2 (1 dom)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Villa Krzysztof Rudnicki przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 1 dom.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępny jest 1 dom w tym 1 dom typu dom wolnostojący.
Powierzchnie domów: 94 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 4-pokojowe.
Ceny domów:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Taklińskiego

Leżące w południowo-zachodniej części Krakowa Dębniki to dzielnica VIII, zajmująca obszar 4618,87 ha i zamieszkana przez 59 395 osób. Jest to teren bardzo zróżnicowany pod względem zagospodarowania. Zachodnia połowa dzielnicy to pełne malowniczych krajobrazów Lasy Tynieckie, przez które przepływa Wisła, natomiast wschodnia część Dębnik jest zdecydowanie bardziej zurbanizowana. Obok starych budowli, w tym kamienic i budynków typu dworkowego, znajdziemy tu nowe nieruchomości, takie jak osiedla mieszkaniowe, domy jednorodzinne oraz wille. Na Dębnikach kwitnie życie sportowe i kulturalne. Znajduje się tu m.in. Ośrodek Olimpijski „Kolna” i 3 centra sportowe oraz 2 muzea i centrum kultury. Na terenie dzielnicy VIII mieszczą się również 3 wydziały Uniwersytetu Jagiellońskiego. Niedaleka odległość od centrum sprawia, że na Dębnikach skutecznie działa komunikacja miejska. Odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7, a na niewielkim fragmencie także droga krajowa nr 44, natomiast wzdłuż północnej granicy biegnie droga wojewódzka nr 780.

Komunikacja

Dębniki mają dobre połączenia komunikacyjne z centrum miasta, dzięki regularnie kursującym tramwajom oraz autobusom linii miejskiej i aglomeracyjnej. Przebiega tędy droga krajowa nr 7, będąca fragmentem obwodnicy IV Krakowa. Od południa do dzielnicy prowadzi droga krajowa nr 44. Obok północnej granicy Dębników biegnie droga wojewódzka nr 780.

W odległości 350 metrów od inwestycji Taklińskiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Żyzna.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Taklińskiego znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczny PUNKT PRZEDSZKOLNY PANDA w odległości 650m, Szkoła Podstawowa nr 133 w odległości 700m, DOMOWY ŻŁOBEK w odległości 1350m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 600 m znajduje się BIAŁAS S., IDZIK A. APTEKA SP.J., w odległości 700 m znajduje się NZOZ. PRAKTYKA LEKARZA RODZINNEGO.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 1000 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO, w odległości 1400 m znajduje się PRACOWNIA RZEŹBY FORMA.

Data publikacji: 14.03.2019

Data aktualizacji: 15.03.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie