Popielate Wzgórza 3.0

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Na Popielówkę, oferowane bezpośrednio przez Vesdom Concept

krakowski, Zielonki, ul. Na Popielówkę

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 182 oferty w najbliższej okolicy!

Popielate Wzgórza 3.0

4 zdjęcia

Popielate Wzgórza 3.0
Popielate Wzgórza 3.0
Popielate Wzgórza 3.0
Popielate Wzgórza 3.0

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Popielate Wzgórza to kontynuacja sukcesu trzech wcześniejszych etapów, niezwykłej inwestycji w Zielonkach, które zostały docenione przez nabywców, a nam dały pewność, że idziemy w dobrym kierunku. W ramach czwartego etapu inwestycji oferujemy zakup luksusowego apartamentu na parterze z pięknym i dużym ogrodem lub na pierwszym piętrze z dwoma tarasami widokowymi i przytulnym ogrodem w kameralnym apartamentowcu (4 - mieszkaniowym lub 2 - mieszkaniowym). Nowo budowany kompleks 2 apartamentowców o łącznej ilości 6 mieszkań położony jest w kameralnej okolicy, która przyciąga nabywców dbających o dyskrecję i spokój przy jednocześnie świetnej komunikacji z tętniącym centrum Krakowa.

Co sprawia, że nasza inwestycja jest wyjątkowa? Otóż ciekawe i praktyczne rozwiązanie architektoniczne:

Bezczynszowe apartamenty

2 miejsca parkingowe w standardzie

Każde mieszkanie posiada osobne wejście do budynku!

Mieszkanie na parterze posiada osobne wyjście na piękny ogródek z każdego pokoju!

Mieszkanie na piętrze posiada balkon, osobne wyjście z każdego pokoju na taras widokowy, a także poddasze nieużytkowe z możliwością adaptacji ok. 67 m po podłodze oraz przytulny ogródek od 30 m2 do 55 m2.

Nowoczesna, oryginalna bryła budynków.

Ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni mieszkań z możliwością adaptacji pod grzejniki.

Do każdego mieszkania przynależą dwa miejsca parkingowe w cenie, z odpłatną opcją trzeciego miejsca.

Inwestycja Popielate Wzgórza 3.0 znajduje się w Zielonkach, ul. Na Popielówkę (0.2 km od Krakowa), została zrealizowana przez Vesdom Concept.

Inwestycja Popielate Wzgórza 3.0 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 6 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Popielate Wzgórza 3.0 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Vesdom Concept przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 6 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

budynek docieplony styropianem o obniżonej lambdzie - grafit grubość 15cm fasada wykonana pełnym systemem dociepleń marki Ceresit i Baumit sufit piętra budynku wykonany w technologii płyty GK, montowanej do konstrukcji wypełnionej wełną mineralną grubości 15cm, przestrzenie pomiędzy jętkami wypełnione wełną mineralną grubości 15cm. Przestrzenie miedzy-krokwiowe dachu wypełnione wełną mineralną grubości 15cm. Podłoga strychu wykonana z płyty OSB tynki gipsowe wewnętrzne maszynowe lekkie Baumit lub Knauf jastrychy - posadzki wykonane maszynowo, zatarte mechanicznie. Budynek wykonany w technologii tradycyjnej: ławy fundamentowe żelbetowe pustak fundamentowy szalunkowy izolacja termiczna fundamentów styrodur XPS gr. 10cm izolacja pozioma płyta fundamentowa zbrojona stropy i klatki żelbetowe lane ściany zewnętrzne-pustak ceramiczny 25 P+W.

Dach

dach pokryty blachą w powłoce matowej – blacha na rąbek od producenta marki Plannja rynny i rury spustowe systemowe wykonane z blachy od producenta marki Plannja

Elewacja

motywy ozdobne elewacji - imitacja deski marki Ceresit

Stolarka okienna

okna PCV, trzyszybowe, rozwierno-uchylne, kolor zew. antracyt/ wew. biały- marka Plastbud, nawietrzniki w ramach okiennych manualne

Drzwi zewnętrzne

drzwi wejściowe o podwyższonej odporności na włamanie, ocieplane

Balkony

balkon mieszkania na pierwszym piętrze wyłożony żywicą, balustrady lakierowane proszkowo w kolorze matowym antracytowym taras mieszkania na parterze wyłożony kostką

Parapety zewnętrzne

parapety zewnętrzne blacha gładka powlekana

Parapety wewnętrzne

brak

Instalacje

instalacja elektryczna wykonana w technologii podtynkowej, rozdzielnia elektryczna na osprzęcie marki HAGER, gniazdka elektryczne kolor biały, salon – dodatkowo gniazdo telewizyjne oraz internetowe, pokój – dodatkowo gniazdo internetowe okablowanie internetowe, telewizyjne i alarmowe

Ogrzewanie

ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni mieszkania (możliwości adaptacji pod grzejniki), instalacja wod-kan bez białego montażu

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, internet, TV kablowa
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Ciche i spokojne miejsce w Zielonkach, tylko o krok od wszelkich wygód. Przystanek MPK - 450m Najbliższy sklep 450m Urząd Gminy - 900m Szkoła/przedszkole - 650m Najbliższa restauracja - 800m Do granic Krakowa - 1300m Tylko 2600m do ul. Opolskiej!

Wieś w południowej Polsce, położona w województwie małopolskim, w powiecie krakowskim, w gminie Zielonki. Miejscowość jest siedzibą gminy Zielonki. W latach 1975-1998 miejscowość należała administracyjnie do województwa krakowskiego. Przez Zielonki przebiega droga wojewódzka nr 794. Według danych z 31 grudnia 2010 r. wieś miała 3835 mieszkańców. W Zielonkach, od 1954 roku, ma siedzibę biblioteka publiczna. Od 2009 roku biblioteka jest samodzielną placówką kultury. Posiada dwie filie w Węgrzcach oraz Przybysławicach.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Popielate Wzgórza 3.0 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 500 m znajduje się Groszek.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Popielate Wzgórza 3.0 w odległości 110 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 10.12.2020
Data aktualizacji: 30.04.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: