Popielate Wzgórza 3.0

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezVesdom Concept

Ceny od: 7 071 zł brutto/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Popielate Wzgórza 3.0 dostępnych jest 6 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
13A
3
57,6 m²
Parter
13B
3
63,5 m²
1
14A
3
57,6 m²
Parter
14B
3
63,5 m²
1
15A
3
57,6 m²
Parter
15B
3
63,5 m²
1

Oferty specjalne

  • Przecena

    W ostatnim czasie obniżono ceny niektórych ofert

    Kontakt z deweloperem

Opis Inwestycji

Popielate Wzgórza to kontynuacja sukcesu trzech wcześniejszych etapów, niezwykłej inwestycji w Zielonkach, które zostały docenione przez nabywców, a nam dały pewność, że idziemy w dobrym kierunku. W ramach czwartego etapu inwestycji oferujemy zakup luksusowego apartamentu na parterze z pięknym i dużym ogrodem lub na pierwszym piętrze z dwoma tarasami widokowymi i przytulnym ogrodem w kameralnym apartamentowcu (4 - mieszkaniowym lub 2 - mieszkaniowym). Nowo budowany kompleks 2 apartamentowców o łącznej ilości 6 mieszkań położony jest w kameralnej okolicy, która przyciąga nabywców dbających o dyskrecję i spokój przy jednocześnie świetnej komunikacji z tętniącym centrum Krakowa.Co sprawia, że nasza inwestycja jest wyjątkowa? Otóż ciekawe i praktyczne rozwiązanie architektoniczne:Bezczynszowe apartamenty2 miejsca parkingowe w standardzieKażde mieszkanie posiada osobne wejście do budynku!Mieszkanie na parterze posiada osobne wyjście na piękny ogródek z każdego pokoju!Mieszkanie na piętrze posiada balkon, osobne wyjście z każdego pokoju na taras widokowy, a także poddasze nieużytkowe z możliwością adaptacji ok. 67 m po podłodze oraz przytulny ogródek od 30 m2 do 55 m2.Nowoczesna, oryginalna bryła budynków.Ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni mieszkań z możliwością adaptacji pod grzejniki.Do każdego mieszkania przynależą dwa miejsca parkingowe w cenie, z odpłatną opcją trzeciego miejsca.

Inwestycja Popielate Wzgórza 3.0 znajduje się w Zielonkach, ul. Na Popielówkę (0.2 km od Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Vesdom Concept.

Inwestycja Popielate Wzgórza 3.0 jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 6 nowych mieszkań. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Popielate Wzgórza 3.0 pozostało na sprzedaż 6 mieszkań o powierzchniach od 58 do 64 metrów kwadratowych w cenie od 7 071 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 58 do 64 m2 w cenie od 449 000 zł (6 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Vesdom Concept przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 6 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
budynek docieplony styropianem o obniżonej lambdzie - grafit grubość 15cm fasada wykonana pełnym systemem dociepleń marki Ceresit i Baumit sufit piętra budynku wykonany w technologii płyty GK, montowanej do konstrukcji wypełnionej wełną mineralną grubości 15cm, przestrzenie pomiędzy jętkami wypełnione wełną mineralną grubości 15cm. Przestrzenie miedzy-krokwiowe dachu wypełnione wełną mineralną grubości 15cm. Podłoga strychu wykonana z płyty OSB tynki gipsowe wewnętrzne maszynowe lekkie Baumit lub Knauf jastrychy - posadzki wykonane maszynowo, zatarte mechanicznie. Budynek wykonany w technologii tradycyjnej: ławy fundamentowe żelbetowe pustak fundamentowy szalunkowy izolacja termiczna fundamentów styrodur XPS gr. 10cm izolacja pozioma płyta fundamentowa zbrojona stropy i klatki żelbetowe lane ściany zewnętrzne-pustak ceramiczny 25 P+W.
Dach
dach pokryty blachą w powłoce matowej – blacha na rąbek od producenta marki Plannja rynny i rury spustowe systemowe wykonane z blachy od producenta marki Plannja
Elewacja
motywy ozdobne elewacji - imitacja deski marki Ceresit
Stolarka okienna
okna PCV, trzyszybowe, rozwierno-uchylne, kolor zew. antracyt/ wew. biały- marka Plastbud, nawietrzniki w ramach okiennych manualne
Drzwi zewnętrzne
drzwi wejściowe o podwyższonej odporności na włamanie, ocieplane
Balkony
balkon mieszkania na pierwszym piętrze wyłożony żywicą, balustrady lakierowane proszkowo w kolorze matowym antracytowym taras mieszkania na parterze wyłożony kostką
Parapety zewnętrzne
parapety zewnętrzne blacha gładka powlekana
Parapety wewnętrzne
brak
Instalacje
instalacja elektryczna wykonana w technologii podtynkowej, rozdzielnia elektryczna na osprzęcie marki HAGER, gniazdka elektryczne kolor biały, salon – dodatkowo gniazdo telewizyjne oraz internetowe, pokój – dodatkowo gniazdo internetowe okablowanie internetowe, telewizyjne i alarmowe
Ogrzewanie
ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni mieszkania (możliwości adaptacji pod grzejniki), instalacja wod-kan bez białego montażu
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon, ogródek.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet, TV kablowa.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 6 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 58 do 64 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
  • kształtują się w zakresie od 449 000 do 459 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 071 do 7 969 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:w inwestycji znajdują się mieszkania bezczynszowe.

Lokalizacja inwestycji Popielate Wzgórza 3.0

Ciche i spokojne miejsce w Zielonkach, tylko o krok od wszelkich wygód. Przystanek MPK - 450m Najbliższy sklep 450m Urząd Gminy - 900m Szkoła/przedszkole - 650m Najbliższa restauracja - 800m Do granic Krakowa - 1300m Tylko 2600m do ul. Opolskiej!

Wieś w południowej Polsce, położona w województwie małopolskim, w powiecie krakowskim, w gminie Zielonki. Miejscowość jest siedzibą gminy Zielonki. W latach 1975-1998 miejscowość należała administracyjnie do województwa krakowskiego. Przez Zielonki przebiega droga wojewódzka nr 794. Według danych z 31 grudnia 2010 r. wieś miała 3835 mieszkańców. W Zielonkach, od 1954 roku, ma siedzibę biblioteka publiczna. Od 2009 roku biblioteka jest samodzielną placówką kultury. Posiada dwie filie w Węgrzcach oraz Przybysławicach.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Popielate Wzgórza 3.0 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 500 m znajduje się Groszek.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Popielate Wzgórza 3.0 w odległości 110 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 10.12.2020

Data aktualizacji: 09.02.2021

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie