Srebrna Ostoja Ogrody

Oferta archiwalna

Konstantynów Łódzki, ul. Warzywnicza 22

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 12 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Srebrna Ostoja Ogrody

8 zdjęć

Srebrna Ostoja Ogrody
Srebrna Ostoja Ogrody
Srebrna Ostoja Ogrody
Srebrna Ostoja Ogrody

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 366 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz posiadają poddasze.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Garaże:

domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Opis inwestycji

Jest to zamknięte osiedle, które posiada dwa wjazdy od strony południowej i północnej. Teren wyposażony jest w dwa tereny rekreacyjne w postaci ścieżek, elementów małej architektury oraz placów zabaw. Osiedle ma zapewniony dostęp do telewizji naziemnej oraz internetu poprzez instalację światłowodową.

Planowany termin oddania do użytkowania:

- etap L - 4 kw. 2021

- etap K - 2 kw. 2022

Inwestycja Srebrna Ostoja Ogrody znajduje się w Konstantynowie Łódzkim, ul. Warzywnicza 22 (0.9 km od Łodzi), została zrealizowana przez Varitex Sp. z o.o.

Inwestycja Srebrna Ostoja Ogrody została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 366 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Srebrna Ostoja Ogrody nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Varitex Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne null

Lokalizacja inwestycji

Osiedle położone jest w pobliżu Łodzi, a więc parku na Zdrowiu, łódzkiego ZOO, ogrodu botanicznego, obiektów sportowych ŁKS-u przy ul. Minerskiej i przy al. Unii Lubelskiej, Atlas Areny, czy aquaparku Fala.

Konstantynów Łódzki to miasto położone w województwie łódzkim, w powiecie pabianickim, należące do aglomeracji łódzkiej. Powierzchnia miasta wynosi 27,25 km2, a liczba jego mieszkańców to ok. 18 tysięcy. Miasto wzbudza coraz większe zainteresowanie przede wszystkim ze względu na swoją atrakcyjną lokalizację, gdyż leży na Wysoczyźnie Łaskiej, nad samym Nerem. Od wschodu graniczy z Łodzią, od południa z gminą Pabianice, od zachodu z gminą Lutomiersk, a od północy z gminą Aleksandrów Łódzki. Konstantynów to urokliwe miasto województwa łódzkiego, które w ostatnim czasie przeszło sporo zmian. W ostatnich latach zrealizowano projekt Rewitalizacji centrum Konstantynowa Łódzkiego. Dzięki temu skwery zyskały nowe funkcje - na ich terenie powstał plac zabaw dla dzieci, jak i również skwer został dostosowany do organizacji różnorodnych imprez plenerowych - w zimie natomiast znajduje się na nim lodowisko. Konstantynów Łódzki to przede wszystkim miejsce, w którym można odpocząć od zgiełku większych aglomeracji. Warto wspomnieć, że coraz więcej zarówno mieszkańców miasta, jak i osób z innych miejscowości zainteresowanych jest pobytem w Ośrodku Wypoczynkowym nad Stawem. Obiekt ten swojej ofercie posiada m.in. wypożyczalnię kajaków oraz rowerów wodnych - zatem jest to idealne miejsce dla miłośników aktywności fizycznych. Ponadto nieopodal znajduje się plaża, niedaleko której umiejscowiona jest altana z grillem, plac zabaw dla dzieci, a także park linowy. Dodatkowo mieszkańcy mają do dyspozycji zbiory Miejskiej Biblioteki dla Dorosłych oraz Miejskiej Biblioteki dla Dzieci.

Komunikacja

Jeśli chodzi o komunikację, przez miasto przebiega droga wojewódzka nr 710, łącząca Łódź z Błaszkami. Występuje tu również droga krajowa nr 71 - trasa jest północną, zachodnią oraz południową obwodnicą Łodzi. Łączy Stryków z miastem Rzgów. Ponadto mieszkańcy mają dostęp do komunikacji miejskiej, w skład, której wchodzi linia autobusowa 43 A, na trasie Konstantynów Łódzki - Dworzec Łódź Kaliska, linia 43B, która obsługuje trasę Lutomiersk - Konstantynów Łódzki oraz Dworzec Łódź Kaliska.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Srebrna Ostoja Ogrody?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Srebrna Ostoja Ogrody mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Srebrna Ostoja Ogrody znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódzka 112 (Konstantynów).

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Srebrna Ostoja Ogrody znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Srebrna Ostoja Ogrody znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Królowej Jadwigi w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Srebrna Ostoja Ogrody składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 460 m znajduje się Kaufland.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Srebrna Ostoja Ogrody w odległości 390 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 440 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 19.02.2015
Data aktualizacji: 17.01.2022

Inwestycje w pobliżu w Konstantynowie Łódzkim

Oferty w Konstantynowie Łódzkim

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: