Promenady Wrocławskie - lokale

- Lokale usługowe od 182 000 zł

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Vantage Development S.A.

Ceny od: 8 979 zł netto/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Promenady Wrocławskie - lokale dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
VIII.A.0.LU6
58,48 m²
Parter
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży

Opis Inwestycji

Promenady Wrocławskie to wyjątkowa inwestycja na mapie nowo powstających projektów we Wrocławiu. Na 15 hektarowym obszarze zlokalizowanym w rejonie Śródmieścia, pomiędzy ul. Zakładową oraz ul. Rychtalską, wzdłuż głównej odnogi Odry i oddalonym zaledwie o 10 minut od Rynku powstaje nowa dzielnica Wrocławia.W jej ramach wyodrębniono dwie strefy – mieszkaniowo-usługową i biurową, pośród których zaplanowano liczne tereny zielone i rekreacyjne. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, dzielnica stanie się idealnym miejscem do zamieszkania, pracy i rekreacji.W wybudowanych już etapach I - V sprzedano ponad 1300 mieszkań. Aktualnie do oferty trafił nowy etap inwestycji zlokalizowany przy samym brzegu Odry,dzięki czemu mieszkańcy uzyskają bezpośredni dostęp do terenów spacerowych. Budynki, sięgające nawet 14 kondygnacji, będą także gwarancją spektakularnych widoków na rzekę i panoramę miasta.Długo wyczekiwany etap nad Odrą, będący wizytówką Promenad Wrocławskich, docelowo składać się będzie z trzech budynków mieszkalnych. Klatki schodowe każdego z nich zostały zaprojektowane przez projektanta wnętrz i będą indywidualne dla każdego budynku. Wszystkie dostępne w ramach etapu mieszkania posiadać będą balkony i tarasy ze szklanymi balustradami. Dodatkowo na najwyższych kondygnacjach budynków A i C powstaną trzy apartamenty, których ogromnym atutem będą tarasy o powierzchni do 134 m2 powierzchni, z bezcennym panoramicznym widokiem.W ofercie znajdą Państwo także ostatnie gotowe mieszkania z IV i V etapu inwestycji oraz jeszcze blisko 100 szóstego etapu budowy. W sumie na obszarze Promenad Wrocławskich powstanie 2 000 mieszkań. Całość uzupełni 90 000 mkw nowoczesnej powierzchni biurowej - Promenady Business Park. Obecnie zrealizowano już dwa obiekty: biurowiec Promenady Epsilon i Promenady Zita. Na terenie Promenad Wrocławskich przewidziano także niemal 5 000 m2 powierzchni usługowej na parterach budynków. Lokale dedykowane będą szerokiej gamie odbiorców – od drobnych wytwórców do dużych operatorów sieciowych. Na terenie osiedla już dziś działa sklep spożywczy, restauracja, pizzeria, piekarnia, bank, przedszkole, gabinety stomatologiczny i weterynaryjny.Termin realizacji:IV etap - GOTOWEV etap – GOTOWEVI etap – 4 kw. 2018VIII etap bud. C – 1Q 2019, bud. AB 4Q 2019

Inwestycja Promenady Wrocławskie - lokale znajduje się na Kleczkowie, ul. Zakładowa (2.5 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera Vantage Development S.A..

Inwestycja Promenady Wrocławskie - lokale jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Aktualnie w inwestycji Promenady Wrocławskie - lokale pozostało na sprzedaż 1 lokal użytkowy o powierzchni 58 metrów kwadratowych w cenie od 8 979 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Vantage Development S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 5 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: Cena: 30000 zł.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, przystań dla łodzi, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, boisko, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne jest 1 lokal użytkowy.
Powierzchnie lokali użytkowych: 58 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
  • kształtują się na poziomie 525 091 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 8 979 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Promenady Wrocławskie - lokale

Psie Pole to wrocławska dzielnica rozciągająca się w północnej części miasta. Zamieszkuje ją ponad 93 tysiące mieszkańców, a jej obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz trzy duże osiedla: Zakrzów, Psie Pole i Różanka. W południowej części dzielnicy znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś dzielnicę otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tej dzielnicy: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Dzielnica jest dobrze skomunikowana dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Po wrocławskim Psim Polu porusza się 6 większych linii autobusowych oraz 2 tramwajowe. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części dzielnicy.

W odległości 700 metrów od inwestycji Promenady Wrocławskie - lokale znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Zajezdnia OŁBIN (2).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Promenady Wrocławskie - lokale znajdują się 53 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 78 w odległości 650m, Przedszkole Nr 21 w odległości 650m, Gimnazjum nr 8 w odległości 700m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 700 m znajduje się Apteka Lege Artis, w odległości 700 m znajduje się Apteka Rubus, w odległości 750 m znajduje się SPZOZ MSWiA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 500 m znajduje się Teatr Pantomimy, w odległości 600 m znajduje się MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA FILIA NR 36, w odległości 750 m znajduje się MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA FILIA NR 28.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 450 m znajduje się KS Karłowice. Wiktorowski M., w odległości 500 m znajduje się Olimpia, w odległości 650 m znajduje się Fitness Błękitna Laguna.

Data publikacji: 26.02.2016

Data aktualizacji: 26.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie