Promenady Wrocławskie - lokale

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Zakładowa, oferowane bezpośrednio przez

Vantage Development S.A.

Wrocław, Psie Pole, Kleczków, ul. Zakładowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 18 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Promenady Wrocławskie - lokale

22 zdjęcia

Promenady Wrocławskie - lokale
Promenady Wrocławskie - lokale
Promenady Wrocławskie - lokale
Promenady Wrocławskie - lokale

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • monitoring
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw
  • boisko

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 5 budynków

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Opis inwestycji

Promenady Wrocławskie to wyjątkowa inwestycja na mapie nowo powstających projektów we Wrocławiu. Na 15 hektarowym obszarze zlokalizowanym w rejonie Śródmieścia, pomiędzy ul. Zakładową oraz ul. Rychtalską, wzdłuż głównej odnogi Odry i oddalonym zaledwie o 10 minut od Rynku powstaje nowa dzielnica Wrocławia.

W jej ramach wyodrębniono dwie strefy – mieszkaniowo-usługową i biurową, pośród których zaplanowano liczne tereny zielone i rekreacyjne. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, dzielnica stanie się idealnym miejscem do zamieszkania, pracy i rekreacji.

W wybudowanych już etapach I - V sprzedano ponad 1300 mieszkań. Aktualnie do oferty trafił nowy etap inwestycji zlokalizowany przy samym brzegu Odry,

dzięki czemu mieszkańcy uzyskają bezpośredni dostęp do terenów spacerowych. Budynki, sięgające nawet 14 kondygnacji, będą także gwarancją spektakularnych widoków na rzekę i panoramę miasta.

Długo wyczekiwany etap nad Odrą, będący wizytówką Promenad Wrocławskich, docelowo składać się będzie z trzech budynków mieszkalnych. Klatki schodowe każdego z nich zostały zaprojektowane przez projektanta wnętrz i będą indywidualne dla każdego budynku. Wszystkie dostępne w ramach etapu mieszkania posiadać będą balkony i tarasy ze szklanymi balustradami. Dodatkowo na najwyższych kondygnacjach budynków A i C powstaną trzy apartamenty, których ogromnym atutem będą tarasy o powierzchni do 134 m2 powierzchni, z bezcennym panoramicznym widokiem.

W ofercie znajdą Państwo także ostatnie gotowe mieszkania z IV i V etapu inwestycji oraz jeszcze blisko 100 szóstego etapu budowy. W sumie na obszarze Promenad Wrocławskich powstanie 2 000 mieszkań. Całość uzupełni 90 000 mkw nowoczesnej powierzchni biurowej - Promenady Business Park. Obecnie zrealizowano już dwa obiekty: biurowiec Promenady Epsilon i Promenady Zita. Na terenie Promenad Wrocławskich przewidziano także niemal 5 000 m2 powierzchni usługowej na parterach budynków. Lokale dedykowane będą szerokiej gamie odbiorców – od drobnych wytwórców do dużych operatorów sieciowych. Na terenie osiedla już dziś działa sklep spożywczy, restauracja, pizzeria, piekarnia, bank, przedszkole, gabinety stomatologiczny i weterynaryjny.

Termin realizacji:

IV etap - GOTOWE

V etap – GOTOWE

VI etap – 4 kw. 2018

VIII etap bud. C – 1Q 2019, bud. AB 4Q 2019

Inwestycja Promenady Wrocławskie - lokale znajduje się na Kleczkowie, ul. Zakładowa (2.5 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Vantage Development S.A.

Inwestycja Promenady Wrocławskie - lokale została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Aktualnie w inwestycji Promenady Wrocławskie - lokale nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Vantage Development S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Psie Pole to wrocławskie osiedle rozciągające się w północnej części miasta. Zamieszkuje je ponad 93 tysiące mieszkańców, a jego obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz osiedla mieszkaniowe. W południowej części osiedla Psie Pole znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś osiedle otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tego osiedla: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Osiedle jest dobrze skomunikowane dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Promenady Wrocławskie - lokale?

Po wrocławskim Psim Polu porusza się kilka linii tramwajowych i autobusowych, co znacznie ułatwia komunikację. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części osiedla.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Promenady Wrocławskie - lokale mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 882 metrów od inwestycji Promenady Wrocławskie - lokale znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Nadodrze.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Promenady Wrocławskie - lokale znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Promenady Wrocławskie - lokale znajduje się 37 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Publiczne Przedszkole Aviatorek w odległości 42 m, Przedszkole Luppo-Puppo w odległości 151 m, Przedszkole Luppo-Puppo 2 w odległości 214 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Promenady Wrocławskie - lokale jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Wrocławskie Centrum Okulistyczne w odległości 86 m, VenoMedica w odległości 118 m, Medicor w odległości 512 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Promenady Wrocławskie - lokale składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 68 m znajduje się Ziarno, w odległości 70 m znajduje się Żabka, w odległości 109 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Promenady Wrocławskie - lokale w odległości 36 m znajduje się boisko / kort, w odległości 511 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 527 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 26.02.2016
Data aktualizacji: 01.04.2021

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: