Zielona Polana 2

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezUnkon Development Sp. z o.o. Sp. k.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 608 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Zielona Polana 2 to kameralna inwestycja w Kamieńcu Wrocławskim. 12 mieszkań dla osób ceniących spokój i harmonię wśród zacisza zieleni.Nowoczesny styl architektury uzyskaliśmy dzięki stonowanej kolorystyce elewacji, ozdobnym balustradom oraz powiększonej powierzchni okien.Przyszli mieszkańcy mają do wyboru mieszkania o powierzchni 56-72 m2.Wszystkie lokale na parterze posiadają taras i zielony ogródek, natomiast lokale na piętrze balkon i poddasze.Standard mieszkań został podwyższony, m.in. o elektryczne rolety zewnętrzne oraz ogrzewanie podłogowe. Zadbaliśmy o to, aby układ pomieszczeń dawał poczucie komfortu oraz przestrzeni.

Inwestycja Zielona Polana 2 znajduje się w Kamieńcu Wrocławskim, ul. Lawendowa 4 (2.7 km od Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Unkon Development Sp. z o.o. Sp. k..

Inwestycja Zielona Polana 2 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Zielona Polana 2 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 66 do 73 metrów kwadratowych w cenie od 4 200 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Unkon Development Sp. z o.o. Sp. k. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne (14 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (14 miejsc): cena 3 000zł.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się jezioro, staw.

Lokalizacja inwestycji Zielona Polana 2

Inwestycja znajduje się w Kamieńcu Wrocławskim przy ul.Lawendowej. Osoby ceniące aktywność na świeżym powietrzu odnajdą tu wiele terenów rekreacyjnych oraz tras rowerowych. Mieszkańcy Kamieńca Wrocławskiego mają też swobodny dostęp do szkoły i przedszkola, jak również restauracji. Bliskość Wschodniej Obwodnicy Wrocławia jest kolejną zaletą lokalizacji, a od wrocławskiego rynku dzieli nas jedynie 15 km.

Powiat wrocławski w województwie dolnośląskim obejmuje tereny położone na wschód i na południe od Wrocławia. W obrębie powiatu znajdują się miasta: Kąty Wrocławskie, Siechnice i Sobótka, a także: 3 gminy miejsko-wiejskie i 6 – wiejskich. Na obszarze o powierzchni ok. 1116 km2 zamieszkuje ponad 112 tys. osób, a zabudowę mieszkaniową stanowią domy jedno- i wielorodzinne. Pejzaż zdominowany jest przez grunty rolne, prawie 11% powierzchni zajmują kompleksy leśne. Do terenów zielonych należą: 2 parki krajobrazowe, 2 rezerwaty przyrody, doliny rzek i zabytkowe parki. W powiecie zlokalizowanych jest 12 akwenów wypoczynkowych, np.: Ośrodek Wypoczynku Świątecznego w Sulistrowicach czy Zalew Mietkowski. Miejscami aktywnego wypoczynku są: Adrenalina Park w Sokolnikach oraz Masyw Ślęży ze stokami narciarskimi, punktami wycieczek: Muzeum Motoryzacji Zamek Topacz w Ślęzie i Muzeum Ślężańskie. Do najważniejszych arterii powiatu należą: autostrada A4 oraz drogi krajowe: nr 35 i nr 95.

Komunikacja

Arterią o największym znaczeniu w powiecie jest autostrada A4, która ułatwia dojazd z poszczególnych miejscowości do Wrocławia. Ponadto przebiegają tędy drogi krajowe: nr 35 (Golińsk przy granicy z Czechami – Bielany Wrocławskie) oraz nr 95 (Grudziądz – A1 – DK55), a także trasa europejska E67. Arterie wojewódzkie, to drogi o numerach: 346, 347 (Wrocław – Kąty Wrocławskie), 395 i 455 (Wrocław – Oława). Do niektórych miejscowości powiatu kursują autobusy wrocławskiej komunikacji miejskiej, w całym powiecie – autobusy PKS i busy. Przez teren powiatu przebiegają także połączenia kolejowe z Wrocławia do: Warszawy, Opola czy Jeleniej Góry.

Data publikacji: 01.02.2019

Data aktualizacji: 01.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie