Osiedle Idea Omega

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Listopadowa, oferowane bezpośrednio przez Unidevelopment S.A.

Radom, ul. Listopadowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 99 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Idea Omega

6 zdjęć

Osiedle Idea Omega
Osiedle Idea Omega
Osiedle Idea Omega
Osiedle Idea Omega

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Osiedle Idea Omega logo

Na terenie 29ha w spokojnej okolicy Radomia, powstaje nowoczesne, wieloetapowe Osiedle Idea. Projekt rozpoczął się od wielorodzinnego budynku Idea, potem powstały domy bliźniacze Idea Ogrody. Następnie wybudowany został 3-piętrowy budynek Alfa, w sąsiedztwie którego powstają dwa kolejne budynki pod nazwą Osiedle Idea Omega.

Wyobraź sobie, że do sklepu zdążysz jeszcze kwadrans przed zamknięciem. Nastawiasz budzik pół godziny później, niż dotychczas, zaprowadzając dziecko do przedszkola na czas.

Niedzielny obiad zjadasz w pobliskiej restauracji, a kawę wypijasz z sąsiadami w zaprzyjaźnionej kawiarni. Tutaj wszystko jest za rogiem.

Inwestycja Osiedle Idea Omega znajduje się w Radomiu, ul. Listopadowa (2.4 km od centrum Radomia), jest realizowana przez Unidevelopment S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 137 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Idea Omega nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Unidevelopment S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2021 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 137 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, rowerownia, wózkarnia, patio / dziedziniec
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka, staw

Lokalizacja inwestycji

Osiedle Idea Omega zlokalizowane jest w okolicy z łatwym dostępem do lokali usługowych i gastronomicznych, sklepów, przedszkoli i szkół.

Radom usytuowany jest w centralnej Polsce, na Nizinie Mazowieckiej, nad rzeką Mleczną. Miasto stanowi ważny ośrodek przemysłowo-usługowy, a na jego terenie o powierzchni 112 km2 mieszka ok. 218 tys. osób. Zabudowa mieszkaniowa jest zróżnicowana: przeważają osiedla bloków z wielkiej płyty oraz skupiska domów jednorodzinnych. W Śródmieściu znajdują się zabytkowe kamienice oraz reprezentacyjna ulica Żeromskiego, zaś na osiedlach Idalin i Obozisko występują niskie budynki wielorodzinne. Gołębiów I i II oraz Ustronie to tereny industrialne otoczone blokowiskami. Wśród największych zakładów produkcyjnych znajdują się m.in.: Fabryka Broni Łucznik, Polska Grupa Zbrojeniowa S.A., Komandor S.A. czy Polski Tytoń. W mieście zlokalizowanych jest wiele hipermarketów, 5 galerii handlowych i 8 targowisk. Otoczone zielenią przestrzenie rekreacyjne to: Zalew Borki oraz 9 parków.

Komunikacja

Przez obszar Radomia przebiegają 3 arterie krajowe, będące fragmentami tras europejskich: droga nr 7 (Gdańsk – Kraków), nr 9 (Radom – Rzeszów) i nr 12 (Łódź – Lublin). Znaczenie lokalne mają drogi wojewódzkie, które wiodą z Radomia do okolicznych miejscowości: droga nr 737 w kierunku Kozienic, nr 740 – do Potworowa oraz nr 744 – na Starachowice. W obrębie miasta kursują autobusy komunikacji miejskiej (24 linie), a także znajdują się dworce PKS i PKP oraz Port Lotniczy Radom S.A.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Idea Omega?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Idea Omega mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 310 metrów od inwestycji Osiedle Idea Omega znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przytycka / Malczewskiej (NŻ).

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Idea Omega znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Idea Omega znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Agrotechnicznych i Gospodarki Żywnościowej w Radomiu w odległości 280 m, Branżowa szkoła I stopnia w odległości 280 m, Technikum w Radomiu w odległości 280 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Idea Omega jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Radomskie Centrum Onkologii im. Bohaterów Radomskiego Czerwca '76 w odległości 400 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Idea Omega składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 430 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Idea Omega w odległości 430 m znajduje się Boisko, w odległości 480 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 30.09.2020
Data aktualizacji: 15.06.2021

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: