Komfortia - Skórzewo

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Kozierowskiego, oferowane bezpośrednio przez

Twoje M

poznański, Skórzewo, ul. Kozierowskiego 36-38

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 24 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Komfortia - Skórzewo

2 zdjęcia

Komfortia - Skórzewo

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Inwestycja Komfortia - Skórzewo znajduje się w Skórzewie, ul. Kozierowskiego 36-38 (2.1 km od Poznania), została zrealizowana przez Twoje M.

Inwestycja Komfortia - Skórzewo została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Aktualnie w inwestycji Komfortia - Skórzewo nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Twoje M przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Powiat poznański znajduje się w centralnej części województwa wielkopolskiego i składa z 17 gmin okalających miasto Poznań. Na obszarze o powierzchni ok. 1900 km2 zamieszkuje ponad 344 tys. osób, toteż poznański jest najludniejszym powiatem w Polsce. Pod względem krajobrazowym powiat należy do Pojezierza Wielkopolskiego, a walorami pejzażu są: rzeka Warta wraz z dopływami, liczne jeziora, 11 rezerwatów przyrody oraz kompleksy leśne, min. Wielkopolski Park Narodowy, Rogaliński Park Krajobrazowy, Puszcza Zielonka i Park Krajobrazowy Promno. Przez powiat przebiegają ważne arterie jak: wschodnia i zachodnia obwodnica Poznania, autostrada A2 czy droga krajowa nr 92, dlatego zlokalizowanych jest tu wiele firm, hal magazynowych oraz zakładów produkcyjnych, a także 4 centra i 10 galerii handlowych. Dogodna lokalizacja w pobliżu Poznania oraz łatwy dojazd do miasta dzięki 29 połączeniom autobusowym sprawiają, że intensywnie rozwija się budownictwo mieszkaniowe – zwłaszcza jednorodzinne.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Komfortia - Skórzewo?

Przez obszar powiatu poznańskiego przebiegają arterie, przy których zlokalizowane są hale magazynowe oraz firmy spedycyjne, logistyczne i kurierskie. Do arterii tych należą: autostrada A2, droga krajowa nr 92 (Rzepin – Poznań – Warszawa – Kałuszyn) oraz drogi ekspresowe: S11 i S5, czyli zachodnia i wschodnia obwodnica Poznania. Sieć torów kolejowych sprawia, że przez powiat poznański kursują pociągi ze stolicy Wielkopolski do wielu polskich i zagranicznych miast. Organizacją transportu publicznego zajmuje się Transport Aglomeracji Poznańskiej, dzięki czemu między Poznaniem a podmiejskimi miejscowościami kursują autobusy obsługujące 29 połączeń, a ponadto busy komunikacji prywatnej oraz autobusy PKS Poznań.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Komfortia - Skórzewo mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2544 metrów od inwestycji Komfortia - Skórzewo znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Palędzie.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Komfortia - Skórzewo znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Komfortia - Skórzewo znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Diamentowa Kraina - przedszkole publiczne w odległości 181 m, przedszkole w odległości 194 m, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Skórzewie w odległości 506 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Komfortia - Skórzewo jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medklinika w odległości 783 m, Lekarz Med Dąbrowa w odległości 805 m, La Medica: Przychodnia Lekarska w odległości 817 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Komfortia - Skórzewo składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 509 m znajduje się Dino, w odległości 818 m znajduje się Chata Polska, w odległości 825 m znajduje się dom formy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Komfortia - Skórzewo w odległości 513 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 521 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 528 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 13.03.2019
Data aktualizacji: 06.09.2019

Inwestycje w pobliżu w Skórzewie

Pozostałe oferty

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: