Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe lokale użytkowe powiat poznański

47 ofert w 3 inwestycjach

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Orzechowa Osada
  gotowe
  Orzechowa Osada to projekt mieszkań skrojonych idealnie pod Twoje potrzeby. Przedmiotem inwestycji jest budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Kasztanowej w Kobylnikach. Na piętrach I-III znajduje się 45 lokali mieszkalnych. Przemyślane projekty zaowocowały wygodnymi wnętrzami o komfortowym rozkładzie, w metrażach od 41 m2 do 72 m2 z dużymi przestronnymi tarasami.Mieszkania na I piętrze zaprojektowane są z wyjściem na taras, natomiast mieszkania na piętrach II-III mają obszerne balkony.Na parterze zlokalizowane są garaże oraz 28 komórek lokatorskich oraz kotłownia.Dla Twojej wygody oferujemy 3 typy mieszkań (dwu- trzy- i czteropokojowe). Wybierz idealny projekt dla siebie.Na wyższe kondygnacje prowadzą klatki schodowe, do których dostęp możliwy jest od frontu budynku (ul. Kasztanowa), jak i od strony parkingu.W części parteru znajduje się 19 lokali usługowych o metrażach od 22m2 do 54m2.Obiekt został podzielony na pięć segmentów, każdy z nich ma dwa wejścia do budynku chronione zadaszeniem.Zapewniono 60 miejsc postojowych dla samochodów osobowych (w tym 3 miejsca dla osób niepełnosprawnych) oraz 10 miejsc w garażach znajdujących się w parterze budynku.

  Orzechowa Osada

  od 5 166 zł/m2
  ul. Kasztanowa , Kobylniki, poznański(0.1 km od Poznania)
  Nostradomus
 • Osiedle Cybińska
  1 kw. 2023
  Lokalizacja przy ul. CYBIŃSKIEJ jest idealną propozycją dla osób kochających spacery wśród zieleni, stąd mamy 15 min do Jeziora Swarzędzkiego z pięknymi alejkami spacerowymi oraz 20 min do terenów przy rzece Cybinie.Dużym atutem lokalizacji osiedla jest komunikacja z pozostałymi częściami Miasta i Gminy Swarzędz oraz z Poznaniem. Na terenie Gminy Swarzędz kursuje kilka linii autobusowych, a szybki dojazd do Poznania samochodem zapewnia trasa 92 oraz dojazd do obwodnicy Poznania.

  Osiedle Cybińska

  ul. Cybińska , Swarzędz(1.4 km od Poznania)
  Agrobex Sp. z o.o.
 • BIZPARK
  gotowe
  PRZENIEŚ SWÓJ BIZNES DO BIZPARK SKÓRZEWOBIZPARK to elegancki i nowoczesny kompleks biurowców o łącznej powierzchni ponad 4000 m2 funkcjonalnego wnętrza, dostosowanego do Twoich wymagań. Duży parking oraz rozbudowana infrastruktura gwarantuje bezproblemowy dojazd i dogodne miejsce tuż obok Twojej działalności!Sąsiedztwo nowopowstających osiedli wielorodzinnych oraz szkoły - generuje zarówno stały ruch pieszy jak i samochodowy, czyniąc działalność w takim miejscu dobrze zauważalnym oraz prosperującym biznesem.W przypadku zainteresowania współpracą z nami – zapraszamy do kontaktu. Z największą przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i przybliżymy Państwu szczegółowe warunki na wybrany lokal.

  BIZPARK

  ul. Kozierowskiego 4 , Skórzewo, poznański(1.7 km od Poznania)
  Twoje M
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Komfortia - Skórzewo
  Oferta archiwalna

  Komfortia - Skórzewo

  od 7 008 zł/m2
  ul. Kozierowskiego 36-38 , Skórzewo, poznański(2.1 km od Poznania)
  Twoje M
 • Osiedle "Brzozowy Gaj" Etap II i III
  Oferta archiwalna
  Brzozowy Gaj to nowa inwestycja wielomieszkaniowa w Plewiskach.Inwestycja obejmująca 850 mieszkań znajdujących się w 24 budynkach 3 i 4 kondygnacyjnych. Wychodząc naprzeciw różnym potrzebom przyszłych Klientów oferujemy mieszkania 1, 2 i 3-pokojowe o powierzchni od 21m2 do 67m2. Dla każdego mieszkania przewidziane są miejsca postojowe. Wszystkie mieszkania spełniają wymogi programu MDM.

  Osiedle "Brzozowy Gaj" Etap II i III

  ul. Południowa , Plewiska, poznański(0.5 km od Poznania)
  Pajo Sp. z o.o.
 • Krosinko
  Oferta archiwalna
  Proponujemy Państwu zakup powierzchni z przeznaczeniem handlowym lub usługowym.Świetne położenie inwestycji - bezpośrednio przy Drodze Wojewódzkiej 431 oraz przy skrzyżowaniu ulic Stęszewska/Ogrodowa w Krośnie, 3 km do centrum Mosiny.Lokal znajduje się na parterze nowoczesnego budynku usługowo-mieszkalnego ( na piętrze 4 mieszkania). Na każdej stronie budynku duże przeszklenia, wejście bezpośrednio z ulicy oraz dodatkowe wejście z tyłu budynku, umożliwiające realizację ewentualnych dostaw. Działka wybrukowana, zapewnione miejsca parkingowe przed budynkiem.Lokal z dużym potencjałem, dzięki świetnej lokalizacji, nowoczesnej i estetycznej bryle budynku oraz położeniu w szybko rozwijającej się gminie.

  Krosinko

  od 1 544 zł/m2
  ul. Stęszewska , Krosinko, poznański(12 km od Poznania)
  GuberHouse
 • Swarzędz Południe
  Oferta archiwalna
  Swarzędz i jego okolice – Nowa Wieś i Zalasewo – to miejscowości, w których od wielu lat realizujemy inwestycje mieszkaniowe i handlowo – usługowe. W chwili obecnej oferujemy zakup mieszkań w V etapie inwestycji, gdzie mamy do zaoferowania kolejnych 128 różnorodnych lokali. Budynki są niewysokie – cztero i pięcio kondygnacyjne. Części pięciokondygnacyjne wyposażone są w windy.Doświadczenie i kontakt z klientami umożliwiły realizację przyjaznego osiedla dla swoich mieszkańców. Jego położenie łączy w sobie zalety spokojnego otoczenia w bezpośrednim sąsiedztwie przyrody oraz łatwej i szybkiej komunikacji z Poznaniem. Osoby ceniące kontakt z przyrodą, zapraszamy do zakupu lokali zlokalizowanych na parterach z ogródkami. Osiedle jest w pełni zagospodarowane z licznymi miejscami parkingowymi, oświetleniem, nowym placem zabaw i zielenią.Myśląc o udogodnieniach dla mieszkańców, na parterze budynku A2 z II etapu budowy osiedla, znajdują się punkty z przeznaczeniem na działalność handlową i usługową. Dużą zaletą lokalizacji inwestycji Swarzędz-Południe jest bez wątpienia sąsiedztwo wielu udogodnień, w tym między innymi:Zaplecza szkolno – oświatowego:- szkoły podstawowe i średnie na terenie Swarzędza, Zalasewa,- Gimnazjum w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla,- przedszkola publiczne i prywatne,- kluby malucha,- plac zabaw na terenie osiedla.Przychodni i gabinetów lekarskichZaplecza handlowo – usługowego:- Punkty handlowo-usługowe na terenie osiedla m.in. Chata Polska- Centrum Handlowe „Agrobex” przy ulicy Granicznej 63- Łatwy dojazd do dużych centrów handlowych między innymi CH Malta, M1, ETC, IKEA.Zaplecza sportowego i rekreacyjnego:- Pływalnia „Wodny Raj” w Swarzędzu,- W Poznaniu: Malta Ski, Termy Maltańskie,- Kluby fitness, boiska sportowe, tereny spacerowe i rowerowe.

  Swarzędz Południe

  od 5 000 zł/m2
  ul. Zamoyskiego , Zalasewo, poznański(1 km od Poznania)
  Agrobex Sp. z o.o.
 • Lokale handlowo - uslugowe
  Oferta archiwalna
  Lokale handlowo-usługowe na sprzedaż lub wynajem

  Lokale handlowo - uslugowe

  ul. Robocza , Wilda, Poznań(0.6 km od Poznania)
  Family House Sp. z o.o.

Wiadomości na temat powiatu poznańskiego:

Informacje o powiecie poznańskim

W powiecie poznańskim dostępne są 544 oferty nowych mieszkań i domów znajdujących się w 20 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w powiecie poznańskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 32 do 96 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (17 mieszkań).
 • 2-pokojowe (101 mieszkań).
 • 3-pokojowe (198 mieszkań).
 • 4-pokojowe (55 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich w powiecie poznańskim dostępne są oferty sprzedaży nowych domów o powierzchniach od 75 do 187 m².

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w powiecie poznańskim kosztuje 224 651 zł, natomiast najtańszy nowy dom kupimy za 439 000 zł.

Dostępne jest także 1 mieszkanie w ofercie last minute.

Oferty w powiecie poznańskim

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: