Osiedle Rembeka

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezTwój Dom S.C.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1 oferta w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Osiedle Rembeka jest to małe kameralne osiedle, w cichej i pełnej zieleni nowo powstającej dzielnicy mieszkaniowej Grodziska Mazowieckiego.Ze względu na swoje położenie i otoczenie jest bardzo atrakcyjne i cieszy się dużym zainteresowaniem ludzi szukających miejsca na osiedlenie się. Bliskość kolejki WKD, pociągu PKP i linii autobusowych umożliwia szybki dojazd do Warszawy. W pobliżu znajdują się sklepy, restauracje, apteka, przychodnia zdrowia oraz kościół.Wśród domów jednorodzinnych budujemy dwa budynki jednorodzinne dwu lokalowe o powierzchni  155 m2 z garażem w bryle budynku każdy.Nasze budynki charakteryzują się przestronnością, duży salon (36.6m2)skierowany jest na południe przez co stanowi piękne słoneczne pomieszczenie z wyjściem na taras i ogród (574 m2) co sprzyja wypoczynkowi w gronie rodziny i przyjaciół, kuchnia (14,9 m2) wkomponowana jest w wykusz przez co jest bardzo widna gdyż ma trzy duże okna, do kuchni przylega widna spiżarnia (3,8 m2), pozostałe pomieszczenia na parterze budynku to wiatrołap (2,9 m2), WC (2,0 m2) i hall (8,9 m2).Na piętrze są trzy duże i przestronne sypialnie o metrażu od 16 m2 do 18 m2. Każda sypialnia ma wyjście na balkon, widna łazienka (7,3 m2) pomieści dwie umywalki, zarówno wannę jak i kabinę z prysznicem, bidet i WC.Lokalizacja:Inwestycja jest zlokalizowana w Grodzisku Mazowieckim przy ulicy Nadarzyńskiej.Osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej w podwarszawskiej miejscowości Grodzisk Mazowiecki. Osiedle znajduje się w spokojnej i pełnej zieleni okolicy w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Dodatkowym atutem jest dobry dojazd do Warszawy (trasą katowicką oraz od strony Al. Jerozolimskich).

Inwestycja Osiedle Rembeka znajduje się w Grodzisku Mazowieckim, Ul. Nadarzyńska (17.3 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Twój Dom S.C..

Inwestycja Osiedle Rembeka została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 2 nowych domów w tym 2 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Rembeka pozostało na sprzedaż 0 nowych domów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Twój Dom S.C. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 2 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Rembeka

Grodzisk Mazowiecki to miasto położone na Równinie Łowicko-Błońskiej, w województwie mazowieckim, w powiecie grodziskim. W zachodniej części miasta przepływa rzeka Mrowna. Powierzchnia miasta zajmuje 13,19 km i zamieszkuje ją ok. 31 tysięcy mieszkańców. Na terenie miasta znajduje się Centrum Kultury Gminy Grodzisk, Mediateka oraz Studio Tańca. W Grodzisku oraz jego okolicy funkcjonuje kilka klubów sportowych, m.in: Grodziski Klub Żeglarski „Czysty Wiatr”, Grodziski Klub Sportowy „Sparta”, czy klub piłkarski LKS Chlebnia. Grodzisk Mazowiecki otoczony jest licznymi terenami zielonymi, nieopodal znajduje się kilka stawów, parków oraz jezioro Kniaziówka.

Komunikacja

Niedaleko miasta znajduje się autostrada A2, przebiegająca od granicy z Niemcami w Świecku przez Poznań, Konin i Warszawę. Występują także dwie drogi wojewódzkie:nr 719 biegnie przez Warszawę, Pruszków i Żyrardów, nr 579 przebiega na trasie Kazuń Polski - Radziejowice. Występuje tu również komunikacja autobusowa. PKP Grodzisk Mazowiecki obsługuje jedenaście miejskich linii oraz połączenia międzymiastowe (także z Warszawą). Z Grodziska kursuje też autobus do Centrum Handlowego Janki.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Rembeka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 250 metrów od inwestycji Osiedle Rembeka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Grodzisk Piaskowa 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Rembeka znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 230 m, Punkt Przedszkolny przy Przedszkolu Nr 4 w odległości 350 m, NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE MUZYCZNO JĘZYKOWE WESOŁE NUTKI MARTA BUKAT w odległości 390 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Rembeka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 450 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie