Tesoro Ivory Residences

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezTS Invest Tesoro Sp. z.o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 11 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Jagodowa Osada(2.5 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż pucki, Dębogórze, ul. Jagodowa 8 (2.8 km od Gdyni)
  Ceny od: 4 860 brutto/m2
  Jagodowa Osada
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba domów: 11
  Powierzchnia: 107 m2
  Liczba pokoi: 5
  Jagodowa Osada

Opis Inwestycji

Tesoro Ivory Residence to projekt w ramach którego oferujemy Państwu rezydencje oraz działki budowlane. Kompleks usytuowany jest w Suchym Dworze na obrzeżach Gdyni w otoczeniu Nadmorskiego i Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.Tesoro to miejsce, w którym bezpiecznie i komfortowo możemy mieszkać z rodzinami, wśród znajomych i przyjaciół, którzy szanują i pielęgnują podobne wartości oraz poszukują dla siebie odpowiedniego miejsca na ziemi. Jako pierwsze w Polsce tak ekskluzywne osiedle, harmonijnie łączy tradycję z nowoczesnością. Rozmach projektu, przestrzeń oraz przyjemność obcowania z przyrodą, nadają inwestycji niespotykany charakter.Z 37 hektarowego terenu osiedla rozpościera się widok na Zatokę Pucką i Mierzeję Helską. Doskonała lokalizacja na obrzeżach Gdyni pozwala cieszyć się zarazem urokami nowoczesnej aglomeracji oraz bliskością natury. Dogodna komunikacja umożliwia szybkie dotarcie do międzynarodowego portu lotniczego w Gdańsku Rębiechowie, bazy promowej oraz autostrady A1 poprzez nową Trasę Kwiatkowskiego. Tesoro Ivory Residences to dyskretny luksus, bezpieczeństwo oraz spójna koncepcja. Wybudowano 6 rezydencji oraz uzbrojono całość terenu pod przyszłą zabudowę. Sercem osiedla jest centralnie położony, ponad 4-hektarowy park w stylu angielskim, pełen przytulnych zakątków i malowniczych kompozycji roślinnych o niespotykanych barwach i zapachach.Architektoniczną inspiracją dla projektu były najlepsze wzorce europejskie – polska architektura XVIII i XIX wieku oraz dzieła włoskich mistrzów renesansu. Spójność stylu architektonicznego osiągnięto dzięki przyjętym proporcjom, kolorystyce oraz odpowiednio dobranym materiałom wykończeniowym. Cechuje je naturalne piękno i odporność na warunki atmosferyczne.

Inwestycja Tesoro Ivory Residences znajduje się w Kosakowie, ul. Szkolna 24 Suchy Dwór (0.8 km od Gdyni), została zrealizowana przez dewelopera TS Invest Tesoro Sp. z.o.o..

Inwestycja Tesoro Ivory Residences została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 6 nowych domów w tym 4 domów typu dom wolnostojący.

Aktualnie w inwestycji Tesoro Ivory Residences pozostało na sprzedaż 0 nowych domów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper TS Invest Tesoro Sp. z.o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2007 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2014 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 6 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają od 1 do 3 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski podwyższony
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: pomieszczenie rekreacyjne, własny akwen, teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Tesoro Ivory Residences

Powiat pucki to region o powierzchni 572 km2, leżący w północnej części woj. pomorskiego i liczący sobie ok. 82 400 mieszkańców. Składa się na niego 7 gmin, w których leżą cztery miasta. Stolicą regionu jest Puck. Powiat leży wyjątkowo malowniczym miejscu, od północy granicząc z Bałtykiem, od wschodu z Zatoką Pucką, od południa z Puszczą Darzlubską, Jeziorem Żarnowieckim i wzgórzami morenowymi. W jego granicach leży Półwysep Helski. Znaczna część zabudowy ma tu charakter małomiasteczkowy. Wiele budynków pełni jedynie funkcję turystyczną. W regionie działa szereg ośrodków i domów kultury oraz instytucji sportowych, co zapewnia mieszkańcom liczne rozrywki i daje dostęp do rozbudowanej infrastruktury sportowej. Dzięki plażom, trasom rowerowym i ścieżkom dydaktycznym, są to tereny o wysokich walorach rekreacyjnych. Znajduje się tu ok. 70 szkół różnego szczebla, a o zdrowie mieszkańców dbają lekarze z puckiego szpitala i 34 przychodni lekarskich. Biegną tędy 4 drogi wojewódzkie, kursuje linia kolejowa, a w Pucku mieści się port jachtowy.

Komunikacja

Przez powiat pucki biegną drogi wojewódzkie nr: 213, 215, 216, 218, a niespełna 5 km od jego południowo-wschodniej granicy ciągnie się droga krajowa nr 6. Czynna jest tu także kolej, kursuje linia nr 213. W regionie można również korzystać z mikrobusów. W niektórych miejscowościach latem do dyspozycji są tramwaje wodne i można wypożyczyć melexy. W Pucku znajduje się port jachtowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Tesoro Ivory Residences mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 260 metrów od inwestycji Tesoro Ivory Residences znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pogórze - Szkolna 01 (NŻ).

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Tesoro Ivory Residences znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa im. kontradmirała Xawerego Czernickiego w odległości 620 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Tesoro Ivory Residences w odległości 480 m znajduje się Boisko, w odległości 490 m znajduje się Boisko, w odległości 510 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 03.04.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie