Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe domy Pogórze, powiat pucki

23 oferty w 1 inwestycji

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Zielone Pogórze
  2 kw. 2023
  Zamieszkaj na Zielonym PogórzuBezpieczne osiedle 68 domów bliźniaczych w rozsądnej cenie, o niskiej zabudowie, z miejscami parkingowymi i prywatnymi ogródkami. Rozpoczęliśmy przedostatni etap sprzedaży!W cenie mieszkania otrzymujesz dom o powierzchni ponad 80 m2 na parterze i pierwszym piętrze oraz możliwość zaadaptowania poddasza.Zielone Pogórze będzie osiedlem bezpiecznym – na każdej z trzech wewnętrznych dróg będzie znajdować się szlaban. Staraliśmy się stworzyć wygodną do życia przestrzeń, mając przede wszystkim na uwadze bezpieczeństwo najmłodszych mieszkańców.Koniec z nerwowymi powrotami z pracy, kiedy zamiast cieszyć się wizją relaksu, zastanawiasz się, czy i gdzie zaparkujesz. W cenie zagwarantowane masz dwa zewnętrzne miejsca parkingowe (jedno utwardzone), które znajdują się bezpośrednio przy domu. Istnieje także możliwość dokupienia wiaty.Mieszkanie poza ścisłym centrum miejskich ośrodków kojarzy się przede wszystkim z bliskością natury – i bardzo słusznie! Dodatkowo, na Osiedlu nasadzonych zostanie ponad 70 drzew: śliwy wiśniowe oraz graby pospolite. Będzie zielono i pięknie!

  Zielone Pogórze

  od 4 974 zł/m2
  ul. Tadeusza Kościuszki 85 , Pogórze, pucki(0.8 km od Gdyni)
  KOSS Development
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Tesoro Ivory Residences
  Oferta archiwalna
  Tesoro Ivory Residence to projekt w ramach którego oferujemy Państwu rezydencje oraz działki budowlane. Kompleks usytuowany jest w Suchym Dworze na obrzeżach Gdyni w otoczeniu Nadmorskiego i Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.Tesoro to miejsce, w którym bezpiecznie i komfortowo możemy mieszkać z rodzinami, wśród znajomych i przyjaciół, którzy szanują i pielęgnują podobne wartości oraz poszukują dla siebie odpowiedniego miejsca na ziemi. Jako pierwsze w Polsce tak ekskluzywne osiedle, harmonijnie łączy tradycję z nowoczesnością. Rozmach projektu, przestrzeń oraz przyjemność obcowania z przyrodą, nadają inwestycji niespotykany charakter.Z 37 hektarowego terenu osiedla rozpościera się widok na Zatokę Pucką i Mierzeję Helską. Doskonała lokalizacja na obrzeżach Gdyni pozwala cieszyć się zarazem urokami nowoczesnej aglomeracji oraz bliskością natury. Dogodna komunikacja umożliwia szybkie dotarcie do międzynarodowego portu lotniczego w Gdańsku Rębiechowie, bazy promowej oraz autostrady A1 poprzez nową Trasę Kwiatkowskiego. Tesoro Ivory Residences to dyskretny luksus, bezpieczeństwo oraz spójna koncepcja. Wybudowano 6 rezydencji oraz uzbrojono całość terenu pod przyszłą zabudowę. Sercem osiedla jest centralnie położony, ponad 4-hektarowy park w stylu angielskim, pełen przytulnych zakątków i malowniczych kompozycji roślinnych o niespotykanych barwach i zapachach.Architektoniczną inspiracją dla projektu były najlepsze wzorce europejskie – polska architektura XVIII i XIX wieku oraz dzieła włoskich mistrzów renesansu. Spójność stylu architektonicznego osiągnięto dzięki przyjętym proporcjom, kolorystyce oraz odpowiednio dobranym materiałom wykończeniowym. Cechuje je naturalne piękno i odporność na warunki atmosferyczne.

  Tesoro Ivory Residences

  ul. Szkolna 24 Suchy Dwór , Kosakowo, pucki(0.8 km od Gdyni)
  TS Invest Tesoro Sp. z.o.o.

Informacje o Pogórzu

W Pogórzu dostępnych jest 150 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 4 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Pogórzu mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 41 do 196 m2, w tym lokale:

 • 2-pokojowe (25 mieszkań).
 • 3-pokojowe (57 mieszkań).
 • 4-pokojowe (45 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich w Pogórzu dostępne są oferty sprzedaży nowych domów o powierzchniach od 126 do 128 m².

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Pogórzu kosztuje 402 780 zł, natomiast najtańszy nowy dom kupimy za 629 000 zł.

Aktualnie obowiązują 2 oferty promocyjne.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Pogórzu

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: