Sierra Park

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezTS Development Sp.z o.o

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 567 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Mieszkania deweloperskie oferowane w ramach projektu Sierra Park znajdują się na terenie pola golfowego Sierra Golf Club, jednego z najpiękniejszych w Polsce i w Europie, w bezpośrednim sąsiedztwie pięknych lasów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Z badań rynkowych prowadzonych na całym świecie wynika, że nieruchomości położone w sąsiedztwie pól golfowych systematycznie zyskują na wartości.Mieszkania na sprzedaż Sierra Park to bezkonkurencyjne na rynku połączenie doskonałej, prestiżowej lokalizacji i dopracowanej architektury.Wjazd na chroniony teren osiedla odbywa się przez bramę Sierra Golf Club. Teren jest dozorowany przez całą dobę.

Inwestycja Sierra Park znajduje się w Pętkowicach, ul. Wejherowska (12.8 km od Gdyni), została zrealizowana przez dewelopera TS Development Sp.z o.o.

Inwestycja Sierra Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 28 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Sierra Park pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 75 do 109 metrów kwadratowych w cenie od 3 624 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper TS Development Sp.z o.o przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 14 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 28 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: w garażach.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, videodomofon, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, staw, rezerwat przyrody.

Lokalizacja inwestycji Sierra Park

Mieszkania na sprzedaż Sierra Park znajdują się w odległości 3 km od centrum Wejherowa. Planowana rozbudowa drogi S6 z węzłem w Luzinie, skróci dojazd do obwodnicy Trójmiasta.

Pętkowice to malownicza miejscowość położona w powiecie wejherowskim, w gminie Wejherowo. To tutaj Pojezierze Kaszubskie łączy się z Pojezierzem Pomorskim a zieloną okolicę tworzy Trójmiejski Park Krajobrazowy i rezerwat przyrody Gałęźna Góra. Pętkowice to jedno z najbardziej ekskluzywnych w Europie - pól golfowych. Profesjonalny obiekt sportowy z roku na rok przyciąga fanatyków golfa, profesjonalistów a także ekspertów, zachwycając zróżnicowanym ukształtowaniem terenu z licznymi stawami i strumykami. Osada kaszubska to także miejsce, w którym ostatnimi czasy powstają nowoczesne, komfortowe inwestycje mieszkaniowe. Miejsce wyjątkowe ze względu na swój charakter, dla wielu rodzin staje się idealnym miejscem do zamieszkania. Wyjątkowo dobre połączenie z Trójmiastem daje duży komfort w codziennym funkcjonowaniu a rozległa infrastruktura okolicy pozwala na wygodny standard życia. W pobliskim Wejherowie znajdziemy bogate zaplecze przedszkoli, szkół oraz kilka marketów wielkopowierzchniowych, szpital, apteki.

Komunikacja

Nieruchomości zlokalizowane w Pętkowicach oddalone są od Wejherowa niespełna 2 km. Do centrum Gdyni mieszkańców dzieli dystans 22 km. Doskonała komunikacja to zasługa bliskiego położenia drogi S6, lotniska w Gdańsku czy regularnie kursujących linii autobusowych. W planach pojawiła się także rozbudowa drogi ekspresowej z węzłem w Luzinie, co zdecydowanie skróci dojazd do obwodnicy Trójmiasta i przyspieszy podróż do nadmorskiej metropolii.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Sierra Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 230 metrów od inwestycji Sierra Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gowino Pętkowice Grubby 02 n/ż.

Data publikacji: 28.07.2017

Data aktualizacji: 08.07.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie