Parkowe Wzgórze

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezTO TU House Sp. z o.o. Sp. K.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 44 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Manhattan Residence(2.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż bielski, Czechowice-Dziedzice, ul. Dolna (4.7 km od Bielska-Białej)
  Ceny od: 4 650 brutto/m2
  Manhattan Residence
  Termin oddania: 4 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 44
  Powierzchnia: 32 - 63 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  BJ Transfer Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

NOWA INWESTYCJA - PARKOWE WZGÓRZE PRZEDSPRZEDAŻ ROZPOCZĘTA!Parkowe Wzgórze to nowoczesne i kameralne osiedle usytuowane u zbiegu ulic Legionów i Kopernika. Dwa, czterokondygnacyjne budynki mieszkalne zaprojektowane z największą starannością mieszczą w sobie komfortowe i ustawne mieszkania. Odpowiednie nasłonecznienie wszystkich mieszkań oraz przestronne balkony i tarasy stworzą w domu oazę spokoju i relaksu.Dla komfortu życia mieszkańców w obu budynkach przewidziano windy skomunikowane z poziomu terenu na wszystkie kondygnacje użytkowe w tym garażu podziemnego.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i rezerwacji mieszkań. Ceny już od 4 750 zł/mkw.Główne atuty naszej inwestycji: lokalizacja – w otoczeniu zieleni i w sąsiedztwie terenów rekreacyjnych, punktów handlowo-usługowych, o kilka minut do centrum miastai wyjazdu na Bielsko-Biała, Katowice duże, przestronne balkony lub tarasy, atrakcyjne i funkcjonalne mieszkania z możliwością łączenia w większe, na parterze apartamenty z ogródkami, windy hydrauliczne w budynkach, plac zabaw, teren ogrodzony.Możesz wybierać spośród 52 mieszkań o zróżnicowanych układach i metrażach, zlokalizowanych w 2 budynkach. Atrakcyjne klatki schodowe, komórki lokatorskie czy wygodne przestrzenie wspólne gwarantują komfort zamieszkiwania.W budynku A przewidziano 12 mieszkań o powierzchniach ok. 42-61m2,W budynku B przewidziano 40 mieszkań o powierzchniach ok. 37-60m2.MOŻLIWOŚĆ ŁĄCZENIA MIESZKAŃ W WIĘKSZE.

Inwestycja Parkowe Wzgórze znajduje się w Czechowicach-Dziedzicach, ul. Legionów (2.4 km od Bielska-Białej), jest realizowana przez dewelopera TO TU House Sp. z o.o. Sp. K..

Inwestycja Parkowe Wzgórze jest w trakcie przygotowań z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 52 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Parkowe Wzgórze pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 37 do 62 metrów kwadratowych w cenie od 4 750 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper TO TU House Sp. z o.o. Sp. K. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 52 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Lokalizacja inwestycji Parkowe Wzgórze

Doskonała lokalizacja osiedla zapewnia dogodne połączenie ze ścisłym centrum Czechowic-Dziedzice (około 3 minut jazdy samochodem) oraz trasą na Bielsko-Biała ( 8,9 km do centrum, w kilkanaście minut dojedziemy do centrum Bielska-Białej) i Katowice (trasa DK1). W bliskim sąsiedztwie inwestycji działają liczne punkty handlowe i usługowe, przedszkole, szkoła i obiekty sportowe. Ogromnym atutem osiedla nowych mieszkań w Czechowicach-Dziedzicach jest prywatna strefa rekreacyjna – prawdziwy leśny zakątek nad potokiem, który jest do wyłącznej dyspozycji mieszkańców Parkowego Wzgórza. W zielonym zaciszu mieszkańcy będą mogli odpocząć i zrelaksować się kiedy tylko będą mieli ochotę.

Województwo śląskie zajmuje powierzchnię 12 333,09 kilometrów kwadratowych. Jest to region posiadający najwyższy stopień urbanizacji oraz największą gęstość zaludnienia. Stolicą województwa jest miasto Katowice. Ciekawostką jest, iż na śląsku znajduje się więcej miast na prawach powiatu niżeli powiatów. Przeważają tu tereny wyżynne i górskie (średnia wysokość 318,9 m.n.p.mm), a najwyższym punktem jest wierzchołek Góry Pięciu Kopców posiadający 1534 m.n.p.m. W regionie tym znajduje się Górnośląski Okręg Przemysłowy, który jest najsilniej uprzemysłowionym obszarem Polski.

Komunikacja

Przyszli mieszkańcy inwestycji Parkowe Wzgórze mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji Parkowe Wzgórze znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Legionów/Kopernika/Gliksmanka.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Parkowe Wzgórze znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Prywatne Przedszkole Drugi Domek Maria Niedoba w odległości 330 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Parkowe Wzgórze składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 220 m znajduje się Znajomy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Parkowe Wzgórze w odległości 440 m znajduje się Stadion MOSiR.

Data publikacji: 17.09.2020

Data aktualizacji: 17.09.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie