Osiedle Pasteura

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Tętnowski Development

Kraków, Prądnik Biały, ul. Ludwika Pasteura

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 1337 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Pasteura

4 zdjęcia

Osiedle Pasteura
Osiedle Pasteura
Osiedle Pasteura
Osiedle Pasteura

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Pasteura Etap II
  od: 9 000 zł/m2
  Pod wynajem

  Tętnowski Development

 • Piaszczysta
  od: 8 292 zł/m2

  PIASZCZYSTA

 • Murapol Parki Krakowa

  Murapol S.A.

Opis Inwestycji

,,Osiedle Pasteura” to wyjątkowe miejsce na mieszkaniowej mapie Krakowa. Wraz z zespołem architektów stworzyliśmy projekt kameralnego i nowoczesnego osiedla o rodzinnym charakterze.

W trzy piętrowych budynkach realizowanych w ramach pierwszego etapu inwestycji, znajdować się będzie 88 funkcjonalnych mieszkań z balkonami lub tarasami o pow. od 32 m2 do 78 m2 z dostępem do wind.

Przewidziane są miejsca parkingowe w podziemnym garażu.

Klasyczna bryła budynków i elegancka kolorystyka nadają inwestycji miejski styl w zaciszu zieleni. Bezpieczne place zabaw, ścieżki spacerowe i specjalne miejsce do gry w szachy na wolnym powietrzu zapewnią mieszkańcom relaks i wypoczynek.

Inwestycja Osiedle Pasteura znajduje się na Prądniku Białym, ul. Ludwika Pasteura (3.8 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Tętnowski Development.

Inwestycja Osiedle Pasteura została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 88 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Pasteura pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 55 do 56 metrów kwadratowych w cenie od 8 400 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Tętnowski Development przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 88 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

„Osiedle Pasteura” ma dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej oraz bardzo dobrą komunikację z centrum Krakowa, która w najbliższym czasie zostanie rozszerzona w związku z budową nowej linii tramwajowej.

Prądnik Biały to dzielnica IV Krakowa. Jest częścią miasta najbardziej wysuniętą na północ i zajmującą obszar 2341,87 ha. Powstała z połączenia 5 historycznych miejscowości. Zamieszkuje ją 69 135 osób. Jest jedną z tych części Krakowa, których zabudowa jest najbardziej zróżnicowana. Większość nieruchomości stanowią tu osiedla bloków mieszkalnych wzniesione w latach 60-tych, jednak uzupełnione są one blokami z wielkiej płyty powstałymi w latach 70-tych. Do tego dochodzą nowsze osiedla domów jednorodzinnych, a także domy szeregowe. Choć rozmaitość krajobrazu architektonicznego wskazuje na stały rozwój dzielnicy, to wciąż jeszcze można tu znaleźć elementy zabudowy typowo wiejskiej. W okolicy wiele jest miejsc rekreacyjnych idealnych do zabaw dla dzieci. Znajduje się tu 20 ogródków jordanowskich. W dzielnicy działa też 5 klubów sportowych. Dobrze rozbudowana jest infrastruktura oświatowa, o czym świadczy 10 funkcjonujących tu szkół i 4 zespoły szkolne. Zaletą dzielnicy jest też sieć połączeń komunikacyjnych z innymi częściami Krakowa. Działa tu łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych. Przez Prądnik Biały przechodzi też droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 794.

Komunikacja

Dzielnica IV jest bardzo dobrze skomunikowana zarówno z resztą miasta, jak i z okolicznymi miejscowościami. Przez Prądnik Biały przechodzi droga krajowa nr 7 oraz droga wojewódzka nr 794. W dzień i w nocy kursuje stąd łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Pasteura mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Osiedle Pasteura znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Piaszczysta.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Pasteura znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Najświętszej Duszy Chrystusa Pana w odległości 290 m, LOKOMOTYWA Niepubliczne Przedszkole nr 2 w odległości 310 m, Przedszkole Publiczne Baby Garden w odległości 320 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Pasteura jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Sigma-Med SC. Niepubliczny Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej w odległości 380 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Pasteura składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 270 m znajduje się Kiosk, w odległości 290 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 420 m znajduje się Sklep spożywczy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Pasteura w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 04.06.2018
Data aktualizacji: 15.04.2020
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: