Rezydencja Dąbie budynek nr 6

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż Ul. Wiwulskiego 19,21,23,25,27,29,, oferowane bezpośrednio przez

TEMAR Deweloper

Wrocław, Śródmieście, Dąbie, Ul. Wiwulskiego 19,21,23,25,27,29, 31

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Rezydencja Dąbie budynek nr 6

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka

Opis inwestycji

Wrocław, Rezydencja Dąbie – Mapa lokalizacji“Rezydencja Dąbie” – to zupełnie wyjątkowa oferta na rynku mieszkaniowym. Na 4 hektarach terenów parkowych dochodzących do starorzecza Odry, powstaje kameralne osiedle budynków apartamentowych.

Trzykondygnacyjnych budynek, stylem nawiązujący do tradycji architektury modernistycznej z elewacją wykończoną cegłą klinkierową i drewnem z elementami stali szlachetnej i szkła. Wewnątrz znajdą się funkcjonalne apartamenty o powierzchni od 45 mkw. do 160 mkw. jedno- i dwupoziomowe.

Posiadają one duże drewniane- mahoniowe okna, zapewniające optymalne doświetlenie oraz balkony lub tarasy. Wszystkie apartamenty posiadają: okienne rolety zewnętrzne, marmurowe parapety, antywłamaniowe drzwi wejściowe, eleganckie drzwi wewnętrzne, video-domofon, TV-kablową, łącze telefoniczne i internetowe, a w II-poziomowych – instalacje pod kominek i drewniane schody wewnętrzne. Pod budynkiem znajduje się garaż wielostanowiskowy.

Inwestycja Rezydencja Dąbie budynek nr 6 znajduje się na Dąbiu (3.2 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez TEMAR Deweloper.

Inwestycja Rezydencja Dąbie budynek nr 6 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Dąbie budynek nr 6 nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli TEMAR Deweloper nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Wrocławskie Śródmieście rozciąga się naprzeciw Starego Miasta na prawym brzegu Odry. Jest małą dzielnicą Wrocławia ponieważ zajmuje jedynie 16 km2, zamieszkuję ją ponad 100 tysięcy osób. Wschodnią część Śródmieścia stanowi Wielka Wyspa, na której znajdują się osiedla: Zacisze, Sępolno i Biskupin. To właśnie w Śródmieściu znajduje się najstarsza część miasta – Ostrów Tumski, w którym znajdziemy liczne zabytki nawet architektury gotyckiej. To właśnie na moście Tumskim zakochani od lat przyczepiają kłódki mające symbolizować ich uczucie. W Śródmieściu znajdują się liczne wydziały Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Przyrodniczego. Śródmieście jest centralną częścią miasta w związku z czym bez problemu można poruszać się po niej pieszo. Z pozostałymi dzielnicami Wrocławia łączą Śródmieście połączenia autobusowe lub tramwajowe, i tak: Z Krzykami tramwaj nr 17, z Psim Polem autobus D, z Fabryczną autobusem 122, ze Starym Miastem tramwaj nr 10. Śródmieście przecina droga krajowa nr 98. W planach jest również uruchomienie Wrocławskiego Tramwaju Wodnego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Rezydencja Dąbie budynek nr 6?

Śródmieście to zabytkowa część Wrocławia. Z racji tego, że jest to centralna część miasta przejeżdża przez nią wiele autobusów i tramwajów. Najważniejszymi liniami są: autobusy C (łączy bardzo odległe punkty) oraz 115 (bardzo ważne połączenie dla studentów). Najważniejszą linią tramwajową Śródmieścia jest 6, bowiem jej trasa przebiega wzdłuż ulicy Jedności Narodowej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rezydencja Dąbie budynek nr 6 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 403 metrów od inwestycji Rezydencja Dąbie budynek nr 6 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Tramwajowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Rezydencja Dąbie budynek nr 6 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Dąbie budynek nr 6 znajduje się 17 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 54 w odległości 193 m, Studium Wychowania Fizycznego i Sportu w odległości 424 m, Punkt Przedszkolny Montessori House w odległości 456 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Rezydencja Dąbie budynek nr 6 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Badent w odległości 976 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rezydencja Dąbie budynek nr 6 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 101 m znajduje się Well Fitness, w odległości 208 m znajduje się Hewea, w odległości 311 m znajduje się Krzyś.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Dąbie budynek nr 6 w odległości 160 m znajduje się boisko / kort, w odległości 244 m znajduje się boisko / kort, w odległości 286 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 21.02.2018

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: