Słoneczne Ogrody

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezTechniq

Zapytaj o ceny

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Słoneczne Ogrody dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena (brutto)
Dom Ideal Line 31
5
88 m²
130 m2
DOM Modern Line 44
5
125 m²
170 m2
DOM Modern Line 45
5
125 m²
170 m2

Opis Inwestycji

Słoneczne Ogrody – to świetny projekt nowoczesnego osiedla mieszkaniowego znajdującego się na granicy Krakowa i Wieliczki.Osiedle ‘Słoneczne Ogrody’ to piękne domy i mieszkania o zróżnicowanych metrażach, nowocześnie zaprojektowane przestrzenie i modny design budynków.Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami osiedla Słoneczne Ogrody – osiedla które będzie :BEZPIECZNE – CICHE – CIEPŁE – DOBRZE SKOMUNIKOWANEGłówne atuty inwestycjiAtrakcyjna Cenafantastyczne ceny szczególnie w przedsprzedaży sprawią, że możesz zakupić swój wymarzony dom z ogrodem lub mieszkanie z ogrodem lub z dodatkową powierzchnią na poddaszu do aranżacji w rewelacyjnej cenie. Bądź sprytny i nie przepłacaj. Możesz mieć dom w cenie mieszkania w bloku. Możesz mieć mieszkanie za ułamek ceny mieszkania w centrum Krakowa.Niskie rachunki, niskie koszty utrzymaniaw każdym domu i mieszkaniu płacisz tylko za media które zużyłeś. A do tego możesz spodziewać się niższych rachunków za ogrzewanie gdyż budynki posiadają powiększone izolacje i ocieplenia oraz ponad 45 centymetrową przegrodę cieplną i akustyczną pomiędzy domami. Do tego dochodzą minimalne koszty utrzymania i administracji części wspólnych.Domy nowoczesne, ciepłe i bezpiecznenasze domy posiadają zwiększona energooszczędność budynków realizowaną poprzez zwiększone izolacje ścian i podłóg oraz wszystkich ociepleń i stolarki okiennej. Przyłącz do kominka w każdym domu na żądanie, możliwość zamówienia dodatkowych pakietów energooszczędnych i bezpieczeństwa takich jak alarmy czy kamery, wysokiej jakości materiały użyte w budowie. Budynki oddzielone podwójnymi ścianami akustycznymi ( około 45 cm grubości ), każdy dom wyposażony w system domofonowy i w przyłącz światłowodowy oraz drzwi Gerda.Wysoki Standard wykonaniaŚWIATŁOWÓD, zwiększona AKUSTYKA domów i mieszkań, DESIGN budynków oraz system DOMOFONOWY w każdym domu połączone z wysokim standardem wykonania.Szeroka gama domów i mieszkań – na naszym osiedlu każdy znajdzie coś dla siebie.

Inwestycja Słoneczne Ogrody znajduje się w Wieliczce, ul. Akacjowa (0.4 km od Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Techniq.

Inwestycja Słoneczne Ogrody jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 30 nowych domów w tym 3 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Słoneczne Ogrody pozostały na sprzedaż 3 nowe domy o powierzchniach od 88 do 125 metrów kwadratowych w cenie od 485 000 zł.

Dostępne są domy:

  • 5-pokojowe o powierzchni od 88 do 125 m2 w cenie od 485 000 zł (3 domy)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Techniq przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 30 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Zagospodarowanie działki Ogródek posiana trawa, tarasy, podjazdy i podejścia z kostki brukowej i ażurowej. Ogrodzenia Ogrodzenia panele systemowe siatkowe – czarne. Ogródki wydzielone siatką panelową czarną. Brama wjazdowa sterowana na pilota, furtka wejściowa na osiedle z systemem domofonowym . Drogi dojazdowe osiedla Nawierzchnia dróg na osiedlu kostka brukowa lub ażurowa. Zagospodarowanie osiedla Tereny wspólne: plac zabaw, teren inwestycji ogrodzony, brama wjazdowa na osiedle na pilota, system domofonowy, sieć światłowodowa.
Konstrukcja budynku
Fundamenty betowe. Pełne ocieplenia pionowe. Izolacje poziome i pionowe – Dysperbit, Styrodur, folia kubełkowa. Strop – żelbetowy, schody wewnętrzne – żelbetowe, tynki wewnętrzne cementowo-wapienne, wylewki maszynowe. Zadaszenie wejścia do budynku – szklane lub betonowe, szachty wentylacyjne Leier, szachty spalinowe Leier.
Dach
Konstrukcja dachu drewniana. Pokrycie – dachówka cementowa czarna. Wyłaz dachowy Fakro lub Velux, okna dachowe Fakro lub Velux, obróbki blacharskie i kominowe z czarnej blachy, rynny i rury spustowe PCV.
Stolarka okienna
Okna PCV profil Aluplast 5-komorowy o współczynniku U = 1.1
Drzwi zewnętrzne
Drzwi wejściowe Gerda
Balkony
Balkony na konstrukcji żelbetowej, balustrady balkonów – stalowe ocynkowane malowane proszkowo
Ściany
Dwuwarstwowe z niemieckiego pustaka ceramicznego Leier Thermopor P+W 25 cm i 18,8 cm. Ściana pomiędzy segmentami Leier Thermopor P+W 18,8 cm – łączna grubość ścian między segmentami równa ~ 42,6 cm (tynk 1,5 cm, pustak 18,8 cm, styropian 2 cm, pustak 18,8 cm, tynk 1,5 cm). Docieplenie ścian zewnętrznych styropianem o grubości 20 cm. Tynk zewnętrzny silikonowo-silikatowy firmy Ceresit. Dekor elewacyjny w kolorze drewna egzotycznego. Cokół elewacji marmolit
Instalacje
Instalacje A. okablowanie instalacji: elektryczna, telewizyjna, internetowa, domofonowa , monitoring osiedla B. rurarz instalacji: gazowa, centralnego ogrzewania, wod. – kan.s. Przyłącza wodne, kanalizacji sanitarnej, kanalizacji deszczowej, gazowe, elektryczne, internetowe (światłowód internet/TV/telefon)
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, własna kotłownia.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępne są 3 domy w tym 3 domy typu dom szeregowy.
Powierzchnie domów:od 88 do 125 m2.
Powierzchnie działek:od 130 do 170 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 5-pokojowe.
Ceny domów (brutto):
  • kształtują się w zakresie od 485 000 do 620 000 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Słoneczne Ogrody

Dobra komunikacja osiedle znajduje się w dobrze skomunikowanym, cichym i spokojnym miejscu pomiędzy Krakowem, a Wieliczka. Bardzo blisko znajduję się zarówno przedszkole jak i szkoła. Około kilometra dzieli Cię od centrum Wieliczki i Solnego Miasta z kortami i basenem. Bardzo blisko znajdują się główne arterie komunikacyjne prowadzące do centrum Krakowa i autostrady. W trakcie budowy jest nowa Galeria Wielicka oddalona o ponad kilometr.

Wieliczka to miasto powiatowe leżące w północnej części woj. małopolskiego i bezpośrednio sąsiadujące z Krakowem. Jego powierzchnia wynosi 13,4 km2 , a mieszka w nim 21 878 osób. Miejscowość słynie z zabytkowej kopalni soli, natomiast na co dzień jest to spokojna okolica z rozwiniętą infrastrukturą społeczną gwarantującą swoim mieszkańcom komfortowe życie. Działają tu przedszkola i szkoły dające bezproblemowy dostęp do oświaty oraz ośrodki zdrowia zapewniające podstawowe usługi medyczne. Dobrze rozwija się również wielicka infrastruktura sportowa. W mieście działa ponad 10 klubów i towarzystw sportowych, a amatorzy mogą korzystać z parku linowego. Na dzieci czeka Park Pinokio z mnóstwem atrakcji i małym parkiem linowym. Najważniejszymi terenami zielonymi w Wieliczce są Las Krzyszkowicki oraz park im. A. Mickiewicza. W okolicy bardzo dobrze rozwinięta jest komunikacja. Przez Wieliczkę przebiegają 2 drogi wojewódzkie (nr 964 i 966) oraz droga krajowa nr 94. Działa także kolej i PKS, a do miasta docierają krakowskie autobusy aglomeracyjne.

Komunikacja

W Wieliczce krzyżują się drogi wojewódzkie nr 964 i 966. Przebiega tędy również droga krajowa nr 94. Tuż obok północnej granicy biednie natomiast transkontynentalna autostrada A4. Działają tu autobusy miejskie aglomeracyjne oraz PKS. Czynne są także połączenia kolejowe, w tym te bezpośrednie z Krakowem. Bliskość stolicy Małopolski sprawia, że niedaleko stąd także do lotniska w Balicach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Słoneczne Ogrody mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 280 metrów od inwestycji Słoneczne Ogrody znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Krzyszkowice Modrzewiowa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Słoneczne Ogrody znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Skakanka" w odległości 400 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Słoneczne Ogrody składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 470 m znajduje się Supermarket.

Data publikacji: 17.08.2020

Data aktualizacji: 17.08.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie