Jabłonna 1

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Jabłonna, oferowane bezpośrednio przez TD Projekt

Kraków, Prądnik Biały, ul. Jabłonna 1

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 1393 oferty w najbliższej okolicy!

Jabłonna 1

3 zdjęcia

Jabłonna 1
Jabłonna 1
Jabłonna 1

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty 29
  od: 9 500 zł/m2
  Pod wynajem

  Invest House S.A.

 • Nowa Siewna etap II i IV
  od: 7 128 zł/m2
  Pod wynajem

  Super Krak S.A.

 • Dobrego Pasterza 30A
  od: 11 800 zł/m2
  Pod wynajem

  Emmerson Lumico Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Inwestycja znajduje się przy ulicy Jabłonnej 1, k. Placu Imbramowskiego, dzielnica Krowodrza. Nieopodal skrzyżowania ulicy Opolskiej i Alei 29 Listopada, które jest jednym z głównych węzłów komunikacyjnych Krakowa.

Inwestycja jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum miasta, rozbudowana infrastruktura usługowo-handlowa i edukacyjna zaspokoi wszelkie potrzeby przyszłych mieszkańców.

Dzięki temu każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie.

W pobliżu nie brakuje zacisznych terenów zielonych, doskonale nadających się na odpoczynek czy rekreację (​Park Białoprądnicki).

Inwestycja Jabłonna 1 znajduje się na Prądniku Białym, ul. Jabłonna 1 (3 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez TD Projekt.

Inwestycja Jabłonna 1 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 20 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Jabłonna 1 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców TD Projekt przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 20 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
internet, winda, boisko, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, rowerownia, własna kotłownia, basen, wózkarnia
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Prądnik Biały to dzielnica IV Krakowa. Jest częścią miasta najbardziej wysuniętą na północ i zajmującą obszar 2341,87 ha. Powstała z połączenia 5 historycznych miejscowości. Zamieszkuje ją 69 135 osób. Jest jedną z tych części Krakowa, których zabudowa jest najbardziej zróżnicowana. Większość nieruchomości stanowią tu osiedla bloków mieszkalnych wzniesione w latach 60-tych, jednak uzupełnione są one blokami z wielkiej płyty powstałymi w latach 70-tych. Do tego dochodzą nowsze osiedla domów jednorodzinnych, a także domy szeregowe. Choć rozmaitość krajobrazu architektonicznego wskazuje na stały rozwój dzielnicy, to wciąż jeszcze można tu znaleźć elementy zabudowy typowo wiejskiej. W okolicy wiele jest miejsc rekreacyjnych idealnych do zabaw dla dzieci. Znajduje się tu 20 ogródków jordanowskich. W dzielnicy działa też 5 klubów sportowych. Dobrze rozbudowana jest infrastruktura oświatowa, o czym świadczy 10 funkcjonujących tu szkół i 4 zespoły szkolne. Zaletą dzielnicy jest też sieć połączeń komunikacyjnych z innymi częściami Krakowa. Działa tu łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych. Przez Prądnik Biały przechodzi też droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 794.

Komunikacja

Dzielnica IV jest bardzo dobrze skomunikowana zarówno z resztą miasta, jak i z okolicznymi miejscowościami. Przez Prądnik Biały przechodzi droga krajowa nr 7 oraz droga wojewódzka nr 794. W dzień i w nocy kursuje stąd łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Jabłonna 1 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 260 metrów od inwestycji Jabłonna 1 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dobrego Pasterza.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Jabłonna 1 znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Prywatne Przedszkole "Mały Dworek" w odległości 130 m, MDK - al. 29 Listopada w odległości 250 m, Przedszkole Publiczne Zaczarowany domek w Krakowie w odległości 270 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Jabłonna 1 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Luxmed w odległości 350 m, Luxmed w odległości 390 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Jabłonna 1 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 220 m znajduje się Żabka, w odległości 250 m znajduje się Żabka, w odległości 270 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Jabłonna 1 w odległości 170 m znajduje się Gymspace, w odległości 200 m znajduje się Squash4You Północ, w odległości 420 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 12.07.2019
Data aktualizacji: 16.07.2021
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: