Poziomkowe Ogrody

Oferta archiwalna

Rumia, ul. Poziomkowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 24 oferty w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Poziomkowe Ogrody

4 zdjęcia

Poziomkowe Ogrody
Poziomkowe Ogrody
Poziomkowe Ogrody
Poziomkowe Ogrody

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • morze

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 8 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Garaże:

domy nie posiadają garaży

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się morze

Opis inwestycji

“POZIOMKOWE OGRODY” to nowa inwestycja Firmy Budowlanej TAMBUD.

Kompleks domów jednorodzinnych w zabudowie  szeregowej liczący 9- segmentów w tym jeden dwupokoleniowy lub  dwu mieszkaniowy, zlokalizowanych  w Starej Rumi u zbiegu ulic Poziomkowej i Kazimierskiej, nowo odkrywanej i popularnej dzielnicy Rumi.

Ciekawa architektura, balkony i ogrody doskonale nasłonecznione, wszystkie od południowo – zachodniej strony. Doskonałe położenie tej spokojnej dzielnicy zapewnia mieszkańcom łatwy dostęp do centrum miasta jak też do głównych ciągów komunikacyjnych, skąd w kilka minut można dotrzeć do Gdyni, Obwodnicy  Trójmiasta , Wejherowa lub wyjechać poza miasto. Zaletą tego miejsca jest  bliska odległość do morza, idealnego miejsca do spacerów, oraz uprawiania sportów wodnych.

Inwestycja Poziomkowe Ogrody znajduje się w Rumi, ul. Poziomkowa (2.7 km od Gdyni), została zrealizowana przez Tambud Sp. z o.o. Sp. K.

Inwestycja Poziomkowe Ogrody została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Poziomkowe Ogrody nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Tambud Sp. z o.o. Sp. K. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Rumia to miasto o powierzchni 30,08 km2, które zamieszkuje ok. 43 700 osób. Leży w pow. wejherowskim, w woj. pomorskim i graniczy z Gdynią oraz Redą. Wchodzi w skład Aglomeracji Gdańskiej i jest jedną z miejscowości tworzących Małe Trójmiasto Kaszubskie. Częściowo leży na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, który zajmuje ok. 40% terytorium miasta. Centrum Rumi wciąż jeszcze nie jest w pełni ukształtowane, za to na obrzeżach miasta z każdym rokiem rozrasta się zabudowa mieszkalna. Znaczne obszary dopiero czekają na zagospodarowanie. Póki co, powoli rozbudowywane jest tu zaplecze oświatowe, na które składa się 15 przedszkoli i 15 szkół różnego szczebla. Działa tu poradnia medyczna i 7 zakładów opieki zdrowotnej. Miasto posiada najważniejsze elementy infrastruktury sportowej. Znajduje się tu także galeria handlowa i centrum handlowe.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Poziomkowe Ogrody?

Rumia położona jest przy drodze krajowej nr 6, co zapewnia jej dobre połączenie z Trójmiastem i innymi, okolicznymi miejscowościami. Przez miasto przechodzi też droga wojewódzka nr 100. Znajduje się tu dworzec kolejowy, z którego odchodzą pociągi do Szczecina, Gdańska i na Hel. Ok. 10 km od Rumi znajduje się morski port pasażerski, a ok. 25 km stąd, w Gdańsku-Rębiechowie, znajduje się port lotniczy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Poziomkowe Ogrody mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 310 metrów od inwestycji Poziomkowe Ogrody znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Poziomkowe Ogrody znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Poziomkowe Ogrody znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Studium Szkolenia Specjalistycznego "TEORIA" w odległości 200 m.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty w Rumi

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: