Poziomkowe Ogrody III

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Tambud Sp. z o.o. Sp. K.

wejherowski, Rumia, ul. Świętopełka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 18 ofert w najbliższej okolicy!

Poziomkowe Ogrody III

5 zdjęć

Poziomkowe Ogrody III
Poziomkowe Ogrody III
Poziomkowe Ogrody III
Poziomkowe Ogrody III

Najbliższe inwestycje

  • domy na dobre
    od: 4 664 zł/m2

    Aion Sp. z o.o. Sp. K.

  • Leśna Zatoka
    od: 4 200 zł/m2

    Masko Invest

Opis Inwestycji

“POZIOMKOWE OGRODY” III to kontynuacja inwestycji Firmy Budowlanej TAMBUD cieszącej się dużym zainteresowaniem naszych klientów. Kompleks domów jednorodzinnych w zabudowie  szeregowej zlokalizowanych  w Starej Rumi prz ulicy Świętopełka, nowo odkrywanej i popularnej dzielnicy Rumi. Ciekawa architektura, balkony i ogrody doskonale nasłonecznione, wszystkie od południowo – zachodniej strony. Doskonałe położenie tej spokojnej dzielnicy zapewnia mieszkańcom łatwy dostęp do centrum miasta jak też do głównych ciągów komunikacyjnych, skąd w kilka minut można dotrzeć do Gdyni, Obwodnicy  Trójmiasta , Wejherowa lub wyjechać poza miasto. Zaletą tego miejsca jest  bliska odległość do morza, idealnego miejsca do spacerów, oraz uprawiania sportów wodnych.

Film:

Inwestycja Poziomkowe Ogrody III znajduje się w Rumi, ul. Świętopełka (2.5 km od Gdyni), została zrealizowana przez dewelopera Tambud Sp. z o.o. Sp. K..

Inwestycja Poziomkowe Ogrody III została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych domów w tym 4 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Poziomkowe Ogrody III pozostało na sprzedaż 0 nowych domów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Tambud Sp. z o.o. Sp. K. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 4 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Rumia to miasto o powierzchni 30,08 km2, które zamieszkuje ok. 43 700 osób. Leży w pow. wejherowskim, w woj. pomorskim i graniczy z Gdynią oraz Redą. Wchodzi w skład Aglomeracji Gdańskiej i jest jedną z miejscowości tworzących Małe Trójmiasto Kaszubskie. Częściowo leży na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, który zajmuje ok. 40% terytorium miasta. Centrum Rumi wciąż jeszcze nie jest w pełni ukształtowane, za to na obrzeżach miasta z każdym rokiem rozrasta się zabudowa mieszkalna. Znaczne obszary dopiero czekają na zagospodarowanie. Póki co, powoli rozbudowywane jest tu zaplecze oświatowe, na które składa się 15 przedszkoli i 15 szkół różnego szczebla. Działa tu poradnia medyczna i 7 zakładów opieki zdrowotnej. Miasto posiada najważniejsze elementy infrastruktury sportowej. Znajduje się tu także galeria handlowa i centrum handlowe.

Komunikacja

Rumia położona jest przy drodze krajowej nr 6, co zapewnia jej dobre połączenie z Trójmiastem i innymi, okolicznymi miejscowościami. Przez miasto przechodzi też droga wojewódzka nr 100. Znajduje się tu dworzec kolejowy, z którego odchodzą pociągi do Szczecina, Gdańska i na Hel. Ok. 10 km od Rumi znajduje się morski port pasażerski, a ok. 25 km stąd, w Gdańsku-Rębiechowie, znajduje się port lotniczy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Poziomkowe Ogrody III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji Poziomkowe Ogrody III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Świętopełka.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Poziomkowe Ogrody III znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: "Bajka" przedszkole nr 2 w odległości 390 m, Szkoła Podstawowa Nr 1 w odległości 480 m, Centrum Tańca Szczepan S.C. w odległości 480 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Poziomkowe Ogrody III w odległości 200 m znajduje się Orlik, w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 230 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 14.02.2013
Data aktualizacji: 24.11.2017
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: