Rezydencja Fryderyk

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Szmyd&Partners Sp. z o.o. Sp.K.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Ceny od: 15 000 zł netto/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Fryderyk dostępne są 4 oferty

RzutNumerMetrażPiętroCena (netto)
U4 45 m2Parter
679 950 zł15 000 zł/m²
U3 79 m2Parter
1 185 000 zł15 000 zł/m²
U2 142 m2Parter
2 127 300 zł15 000 zł/m²
U1 224 m2Parter
3 358 350 zł15 000 zł/m²

Rezydencja Fryderyk to ekskluzywny budynek apartamentowy w sercu Mokotowa. Charakter międzywojennych kamienic Mokotowa zaprojektowanych w stylu modernizmu był główną inspiracją dla twórców Rezydencji Fryderyk. Inspiracje modernistycznymi kamienicami Mokotowa znalazły swój wyraz w bryle budynku z charakterystyczną zaokrągloną formą narożników, a także w klasycznym detalu architektonicznym balkonów oraz elewacji ze zróżnicowaną fakturą kamienia.

Rezydencja Fryderyk to nowoczesny wydanie klasycznej elegancji. Strefa wejścia oraz lobby są kwintesencją reprezentacyjnego charakteru Rezydencji Fryderyk. Elegancka forma osiowego frontonu wejściowego z drzwiami z charakterystycznym usłojeniem drewna i kutą kratą nawiązuje nie tylko do najlepszych wzorców kamienic Mokotowa, ale także Mediolanu czy Paryża.
Lobby wejściowe to przestrzeń zaprojektowana z wyjątkową starannością i dbałością o detal. Charakterystyczny rysunek posadzki kamiennej, drewniane okładziny, oświetlenie oraz ściana wykonana z wielkoformatowych slabów marmuru Carrara nadają ton wnętrzu, gdzie mieszkańcy i ich goście poczują się wyjątkowo.

W takim samych stylu, co lobby wejściowe zostały zaprojektowane wnętrza wind, przestrzenie wspólne na każdym piętrze mieszkalnym, a także na poziomie garaży podziemnych.

W lobby znajduje się miejsce dla portiera, które jest połączone z pomieszczeniem ochrony.

Rezydencja Fryderyk to przede wszystkim komfortowe i funkcjonalnie zaprojektowane apartamenty. Charakteryzują się wyraźnym oddzieleniem strefy dziennej i nocnej oraz regularnymi proporcjami pomieszczeń. Każdy apartament posiada balkon lub loggie, których przestronność i wymiary są zbliżone do parametrów tarasów, co zostało podkreślone poprzez zastosowanej na nich desek tarasowych.

Wszystkie apartamenty posiadają duże, panoramiczne przeszklenia dzięki czemu są pełne światła słonecznego, a przestronne balkony stają się naturalnym przedłużeniem pokoi.

Zaprojektowanie dużych przeszkleń było również uzasadnione tym, że z każdego apartamentu jest zapewniony niezakłócony widok na otaczająca zieleń i drzewa bez efektu zaglądania sąsiadowi w okno. Apartamenty posiadają ponadstandardową wysokość ponad 280 cm po wykończeniu.

Rezydencja Fryderyk to apartamenty od 2 pokojowych do 5 pokojowych o powierzchni od 40 do 130 m2.

Na ostatnim piętrze Rezydencji Fryderyk usytuowane są wyjątkowe penthousy. Każdy posiada przestronne, szerokie tarasy oraz panoramiczne, przesuwne okna z systemem żaluzji zewnętrznych, z których rozpościerają się niezapomniane widoki.

W każdym penthousie zostały zminimalizowane ograniczenia konstrukcyjno-instalacyjne, tak aby zapewnić maksymalną elastyczności w zakresie aranżacji przestrzeni i dostosowania programu do oczekiwań przyszłych mieszkańców. Wysokość penthousów to ponad 300 cm po wykończeniu. Każdy został przygotowany do zainstalowania klimatyzacji.

Rezydencja Fryderyk to przede wszystkim jej wyjątkowi mieszkańcy. Zdajemy sobie sprawę, że wyjątkowość to także indywidualizm, który na pewno znajdzie odzwierciedlenie w stylu aranżacji i wykończenia wnętrz każdego z apartamentów. W celu zapewnienia najwyższego poziomu obsługi proponujemy przyszłym mieszkańcom Rezydencji Fryderyk nieodpłatne konsultacje w zakresie designu i aranżacji apartamentów oraz zmian lokatorskich, których rezultat może być bazą do zindywidualizowanego projektu wnętrz.

Najem: 100 PLN za m2 netto + czynsz + media.

Inwestycja Rezydencja Fryderyk znajduje się na Wierzbnie, ul. Fryderyka Joliot-Curie 28 (4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Szmyd&Partners Sp. z o.o. Sp.K..

Inwestycja Rezydencja Fryderyk została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 49 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku posiadającym 7 kondygnacji naziemnych oraz 2 podziemne.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Fryderyk pozostały na sprzedaż 4 lokale użytkowe o powierzchniach od 45 do 224m2 w cenie od 15 000 zł/m2.

Deweloper Szmyd&Partners Sp. z o.o. Sp.K. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji: budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba lokali: cała inwestycja składa się z 49 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 280 do 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: internet, tv kablowa, winda.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne lokale: aktualnie dostępne są 4 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych: od 45 do 224 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
 • kształtują się w zakresie od 679 950 do 3 358 350 zł,
 • koszt metra kwadratowego wynosi 15 000 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Rezydencja Fryderyk

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza. W odległości 150 metrów od inwestycji Rezydencja Fryderyk znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: JOLIOT-CURIE 02.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Fryderyk znajduje się 60 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół nr 3 im. 2 Armii Wojska Polskiego w odległości 150 m, XLlII Liceum Ogólnokształcące Im. Kazimierza Wielkiego w odległości 150 m, Liceum Ogólnokształcące nr XLIII im. Kazimierza Wielkiego w odległości 150 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m Jakimińska Bożena, lek. med. dermatolog, alergolog, w odległości 200 m Głuchowski Wojciech, lek. med. ginekolog, w odległości 200 m Cosmedica. Apteka i drogeria.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Telepizza – Pizza z dostawą do domu w odległości 150 m, Bankomat w odległości 150 m, Oddział Millennium w odległości 150 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Boisko Piłkarskie w odległości 150 m, ROD Odyńca w odległości 300 m, Ami. Sekcja Jeździecka. Lipińska K. w odległości 500 m.

Data publikacji: 16 kwietnia 2019 09:36

Data aktualizacji: 18 kwietnia 2019 16:31

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj o ofertę

Szmyd&Partners Sp. z o.o. Sp.K.

Szmyd&Partners Sp. z o.o. Sp.K.

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Szmyd&Partners Sp. z o.o. Sp.K.
  +48 22 ...
  +48 22 445 94 84

  Umów spotkanie

  Rezydencja Fryderyk

  adres biura sprzedaży

  ul. Bagno 2, klatka D, piętro 2 00-112 Warszawa

  Wybierz datę

  • wtorek

   18

   czerwca

  • środa

   19

   czerwca

  • czwartek

   20

   czerwca

  Zaproponuj inny termin