Osiedle "Złota Podkowa"

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSWS Invest Sp. z o.o.

Ceny od: 3 982 zł netto/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle "Złota Podkowa" dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (netto)
M 1.10
3
67,96 m²
1

Opis Inwestycji

Osiedle „ZŁOTA PODKOWA”, realizowane przez SWS INVEST Sp. z o.o. zostało zaprojektowane z myślą o zróżnicowanych potrzebach mieszkańców.Realizujemy inwestycje polegające na budowie budynków wielorodzinnych w obrębie ulic Mechanicznej i Rzemieślniczej, wyróżniające się na tle pozostałych obiektów ciekawą architekturą i podwyższonym standardem wykończenia. Generalnym Wykonawcą jest firma SOBOTA Sp. z o.o..W ofercie „ZŁOTA PODKOWA – etap C” znajdą Państwo mieszkania z funkcjonalnym układem pomieszczeń. Wokół budynku zaprojektowano ciągi komunikacyjne, a z myślą o najmłodszych użytkownikach powstanie przestronny plac zabaw.Oferta obejmuje 39 mieszkań o powierzchni użytkowej od 39 do 78 m2.Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne w tym parter liczony jako kondygnacja 1 oraz jedną kondygnację podziemną, w której znajdować będzie się 20 miejsc postojowych.Planowany termin przekazania lokalu mieszkalnego dla nabywców to IV kwartał 2020 r.

Inwestycja Osiedle "Złota Podkowa" znajduje się w Głogowie, ul. Rzemieślnicza (24.2 km od Lubina), jest realizowana przez dewelopera SWS Invest Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle "Złota Podkowa" jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 39 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle "Złota Podkowa" pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 68 metrów kwadratowych w cenie od 3 982 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 68 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper SWS Invest Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 39 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Balkony wykonane z betonu z balustradami malowanymi proszkowo i elementami nierdzewnymi Wszystkie użyte materiały posiadają wymagane atesty i aprobaty techniczne zgodnie z obowiązującymi przepisami Prawa Budowlanego.
Konstrukcja budynku
Tynki wewnętrzne gipsowe
Stolarka okienna
Stolarka okienna zewnętrzna PCV, okna 5-komorowe, trzyszybowe, wyposażone w nawietrzaki samoregulujące – górą, typ AERECO (w każdym pomieszczeniu po jednym oknie z zamontowanym nawietrzakiem), okna o U=1.1W/m2K.
Drzwi zewnętrzne
Drzwi zewnętrzne z klatki schodowej antywłamaniowe wraz z zamkiem patentowym, klamką oraz wizjerem
Posadzka
Posadzki cementowe zatarte mechanicznie
Ściany
Ścianki działowe z bloczka z betonu komórkowego lub cegły silikatowej gr. 7,5 cm - 12 cm i z płyt gipsowo-kartonowych na ruszcie stalowym z wypełnieniem z wełny mineralnej 5 cm
Instalacje
Instalacja elektryczna podtynkowa bez wyposażenia w gniazdka wtykowe i wyłączniki wraz z tablicą zabezpieczeniową w przedpokoju, w tym: • pod punkty gniazdowe: - w pokojach po 1 punkt na 7 m2 zakończonych puszką, - w korytarzu 1 punkt zakończony puszką, - w łazience 3 punkty bez puszek z małym zapasem kabla, - w kuchni 6 punktów bez puszek z małym zapasem kabla oraz instalacja do podłączenia kuchenki elektrycznej-indukcyjnej YDY p 5 x 2,5 mm2 • pod punkty świetlne zakończone zapasem kabla (bez lamp): - w łazience 2 punkty świetlne, - w przedpokoju 1 punkt świetlny, - w kuchni 1 punkt świetlny, - w pokoju 1 punkt świetlny na 16 m2 Instalacja wody zimnej i ciepłej wyposażona w zawór i liczniki pomiaru; rozprowadzenie instalacji wody i kanalizacji: - w łazience do punktu poboru wody: wanna lub natrysk, umywalka, spłuczka klozetowa, pralka, - w kuchni do zlewozmywaka, bez zaworów końcowych (korki) Instalacja c.o. kompletna, z kaloryferami bez zaworów grzejnikowych termoregulacyjnych, w łazience grzejnik typu drabinka, oraz rozprowadzenie instalacji cieplnej i centralnego ogrzewania Instalacja kanalizacyjna - z rur PCV Instalacje niskoprądowe: • telewizyjna – po jednym punkcie odbioru, okablowanie bez gniazd końcowych i osprzętu, • telefoniczna i internetowa – po jednym punkcie odbioru, okablowanie bez gniazd końcowych i osprzętu, • dzwonkowa, domofonowa – cyfrowa centrala wraz ze słuchawką
Ogrzewanie
Zasilanie centralnego ogrzewania i ciepłej wody z węzła miejskiego
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: loggia.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, klub fitness, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie.
Powierzchnie mieszkań: 68 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań (netto):
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 3 982 do 4 167 zł.
Opis płatności:płatności dokonywane są na indywidualny rachunek powierniczy klienta przysługujący mu w ramach prowadzonego otwartego rachunku powierniczego. klient wpłaca środki w transzach zgodnie z % zaawansowania prac ujętych w prospekcie informacyjnym. środki zgromadzone na indywidualnych rachunkach powierniczych zostaną wypłacone deweloperowi po przeprowadzonej inspekcji z banku, stwierdzającej wykonanie odpowiedniego etapu zaawansowania robot..
Warunki rezerwacji:w przypadku zaciągania przez klienta zobowiązania finansowego w formie kredytu, rezerwacja dokonywana jest w biurze dewelopera. umowa rezerwacyjna podpisywana jest w obecności obu stron. klient po podpisaniu umowy rezerwacyjnej ma tydzień czasu na wpłacenie 5.000,00 zł zadatku, który pomniejsza kwotę i transzy za mieszkanie. wyznaczamy klientom ok. 2 miesięcy na załatwienie spraw związanych z kredytem. kiedy klient otrzyma pozytywną decyzję o przyznaniu kredytu, wtedy umawiamy się na podpisanie umowy deweloperskiej, która jest płatna po połowie (połowę płaci nabywca, połowę deweloper). przeniesienie własności nastąpić ma do 31.03.2021 r. i wszystkie koszty ponosi w tym wypadku nabywca..
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:planowany czynsz będzie w wysokości od 6 zł/m².

Lokalizacja inwestycji Osiedle "Złota Podkowa"

Głogów to miasto w zachodniej Polsce, w województwie dolnośląskim, położone na Dolnym Śląsku. Usytuowane na lewym brzegu rzeki Odry. Głogów jest szóstym co do wielkości miastem w województwie. Jego powierzchnia wynosi 35,37 km2 i liczy ok. 68 tysięcy mieszkańców. Głogów należy do Stowarzyszenia Zdrowych Miast Polski, którego celem jest dbałość o środowisko i rozwój miasta. Głogów składa się z dwunastu dzielnic, w skład których wchodzą m.in. Brzostów, Chrobry, Hutnik, Kościuszki, Kopernik, Krzepów, Piastów Śląski czy Widziszów. W Głogowie znajduje się wiele godnych uwagi zabytków architektonicznych. Stanowią one dobrą bazę wypoczynkowo-rekreacyjną. Na szczególną uwagę zasługują Wzgórza Dalkowskie oraz Dolina Odry, gdzie wielu turystów udaje się na wycieczki rowerowe i piesze. Głogów jest ważnym regionalnym ośrodkiem naukowym. Mieści się tutaj wiele szkół ponadgimnazjalnych i policealnych. Na terenie miasta funkcjonuje: 12 szkół podstawowych, 9 szkół średnich i 3 szkoły policealne.

Komunikacja

Głogów jest ważnym węzłem komunikacyjnym, w którym krzyżują się szlaki komunikacji drogowej, kolejowej oraz rzecznej. Przez Głogów przebiega droga krajowa nr 12. Biegnie ona przez - drugie pod względem wielkości w Europie - rondo oraz przez jedyny w promieniu kilkudziesięciu kilometrów most na Odrze. W Głogowie krzyżuje się kilka dróg wojewódzkich: nr 292, nr 319, nr 329.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle "Złota Podkowa" mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 260 metrów od inwestycji Osiedle "Złota Podkowa" znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rudnowska/Portowa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle "Złota Podkowa" znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Językowy Plac Zabaw s.c. w odległości 190 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle "Złota Podkowa" składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Dino.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle "Złota Podkowa" w odległości 70 m znajduje się Centrum sportowe.

Data publikacji: 01.06.2020

Data aktualizacji: 22.09.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie