Mieszkania, Domy
 • Warszawamazowieckie, Warszawa
  12999 ofert
 • Wrocławdolnośląskie, Wrocław
  6893 oferty
 • Krakówmałopolskie, Kraków
  5736 ofert
 • Poznańwielkopolskie, Poznań
  5004 oferty
 • Łódźłódzkie, Łódź
  3437 ofert
Pokoje
Powierzchnia
Piętra
Termin oddania
Cena
Szukaj
Filtruj
Sortuj
Mapa

Szukasz nowe mieszkania Głogów

Znaleziono 56 ofert w 1 inwestycji

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 6 407 zł/m²

map

Zobacz na mapie

 • Nowy Piastów
  od: 6 200 zł/m2

  Nowy Piastów

  Covers Development

  Mieszkanie Głogów
  ul. Bolesława Wysokiego
  23.1 km od Lubina
  • Oddanie: 1 kw. 2024
  • Metraż: 30-64 m2
  • Mieszkań: 56
  • Pokoje: 2-3
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.
Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

Wiadomości na temat Głogowa:

Nowe mieszkania w Głogowie - charakterystyka 

Głogów to niewielkie miasto w województwie dolnośląskim. Lokalny rynek nieruchomości w tej miejscowości dynamicznie się rozwija, czego potwierdzeniem są kolejne inwestycje deweloperskie, budowane w różnych częściach Głogowa. Miasto dzieli się na 12 osiedli mieszkaniowych: Kopernik, Piastów Śląskich, Kościuszki, Brzostów, Krzepów, Śródmieście, Chrobry, Słoneczne, Widziszów, Hutnik, Paulinów i Nosocice.

Nowe mieszkania w Głogowie wyróżnia funkcjonalny układ pomieszcze i zastosowanie nowoczesnej architektury. Deweloperzy swoje inwestycje zaopatrują w ekologiczne rozwiązania, oparte na skutecznej termoizolacji oraz wykorzystaniu odnawialnych źródeł energii. Dzięki temu użytkownicy mieszkań mogą zaoszczędzić na energii elektrycznej oraz ogrzewaniu. Głogowskie nowe mieszkania zwykle są wyposażone w przestronne balkony i tarasy, windy, podziemne i naziemne parkingi, a niektóre mają dostęp do prywatnych ogródków oraz komórek lokatorskich.

Popyt na lokalne nieruchomości 

Deweloperzy realizują w Głogowie sporo inwestycji. Oferują klientom mieszkania 3-pokojowe o powierzchni od 30 m2 do ponad 60 m2. Kawalerki oraz lokale 2-pokojowe najszybciej znajdują nabywców, dlatego trzeba się spieszyć z ich zakupem. Cieszą się one sporym zainteresowaniem zarówno wśród singli czy par chcących kupić pierwsze mieszkanie w atrakcyjnej cenie, jak i osób inwestujących w wynajem. Na nowe mieszkania w Głogowie o metrażu powyżej 60 m2 istnieje znacznie mniejsze zapotrzebowanie.

Gdzie w Głogowie warto kupić M? 

Największym zainteresowaniem cieszą się nowe mieszkania na Koperniku oraz osiedlu Piastów w Głogowie. Znacznie mniejszy popyt występuje natomiast w przypadku inwestycji zlokalizowanych w okolicach ulicy Sikorskiego i Mickiewicza.

Nowe mieszkania w Głogowie kosztują znacznie mniej w porównaniu do średniej dla całego województwa dolnośląskiego. Lokum można kupić taniej niż we Wrocławiu, Lubinie, Legnicy czy Jeleniej Górze. Średnia cena mieszkań z rynku pierwotnego jest jednak nieco niższa w Wałbrzychu.  Najdroższe nowe mieszkania w Głogowie są na Piastów, Koperniku oraz Starym Mieście.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie dolnośląskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Głogowie na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Informacje o Głogowie

W Głogowie dostępnych jest 56 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy w Głogowie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 30 do 64 m2, w tym lokale:

 • 2-pokojowe (16 mieszkań).
 • 3-pokojowe (40 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich w Głogowie nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Głogowie kosztuje 200 464 zł.

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: