Osiedle Domovo

Domy na sprzedaż ul. Konrada Guderskiego, oferowane bezpośrednio przez

SUPERNOVA DEVELOPMENT

Gdańsk, Jasień, ul. Konrada Guderskiego

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 5 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Domovo

12 zdjęć

Osiedle Domovo
Osiedle Domovo
Osiedle Domovo
Osiedle Domovo

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • teren ogrodzony
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw
 • siłownia plenerowa

Przyroda w okolicy

 • las
 • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 26 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Ściany żelbetowe i murowane

Ogrzewanie

Pompa ciepła wraz z ogrzewaniem podłogowym

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (26 miejsc) : zewnętrzne
 • miejsca postojowe podziemne (26 miejsc) : garaże w bryle budynku

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro, rzeka

Opis inwestycji

Twój dom z ogrodem w zasięgu miasta.

Poznaj Osiedle DOMOVO – prestiżową inwestycję domów w zabudowie szeregowej, która zachwyca nowoczesnym designem i bogatą zielenią. Powstaje w intensywnie rozwijającej się części Gdańska, w dzielnicy Jasień przy ul. Guderskiego.

Komfort i spokój w mieście

DOMOVO to spełnienie oczekiwań osób, które chcą cieszyć się otoczeniem zieleni, a zarazem mieszkać w mieście.

Osiedle DOMOVO to połączenie zalet kameralnej dzielnicy z bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową, dzięki czemu to idealne miejsce dla ludzi lubiących aktywnie spędzać czas lub szukających spokojnego azylu dla swojej rodziny.

Na terenie osiedla powstaną strefy wypoczynkowe – plac zabaw, altany z miejscem na grilla oraz 2000mkw. lasu, które świetnie sprawdzą się jako centrum sąsiedzkich spotkań czy miejsce relaksu i aktywnego odpoczynku.

W I etapie budowy na terenie strzeżonego osiedla powstanie 26 budynków w segmentach 3- i 4-elementowych.

Domy na Osiedlu DOMOVO zostały zaprojektowane tak, aby spełniać wszystkie potrzeby swoich mieszkańców. Metraże od 150 do 160 mkw zapewnią wygodną przestrzeń dla każdego członka Twojej rodziny. Dwie łazienki gwarantują koniec porannych kłótni, a otwarta kuchnia z salonem i prywatny ogród staną się centrum rodzinnych spotkań i wspólnych zabaw.

Inwestycja Osiedle Domovo znajduje się na Jasieniu, ul. Konrada Guderskiego (6.5 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez SUPERNOVA DEVELOPMENT.

Inwestycja Osiedle Domovo została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 26 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Domovo nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców SUPERNOVA DEVELOPMENT przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (26 miejsc)
 • miejsca postojowe podziemne (26 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

Harmonia natury i miasta

W sąsiedztwie DOMOVO znajdują się dwa zbiorniki wodne, które stanowią idealne miejsce dla rodzinnych aktywności. Dzięki bliskości głównych arterii komunikacyjnych, dojazd do Centrum zajmuje ok. 20 minut.

- Obwodnica - 5 minut

- 2000 mkw lasu

- Zbiorniki wodne - Świętokrzyska I i II

- Autostrada A1 - 10 minut

- Centrum - 20 minut

- Lidl, Carrefour - 3 minuty

Jasień to jedna z ciekawszych dzielnic mieszkalnych Gdańska, która znana jest z nowej zabudowy osiedlowej oraz licznych domków jednorodzinnych. To właśnie tutaj najlepiej odnajdują się osoby chcące łączyć wygodę komunikacyjną z przestrzenią do aktywnego wypoczynku. Zachodnia część dzielnicy to głównie lasy, ogródki działkowe Zabornia i Jezioro Jasień. Znajdują się tu również zabytki takie, jak dworek z XIX wieku i park dworski.

Jasień cieszy się świetną infrastrukturą komunikacyjną dzięki kilku liniom autobusowym oraz Pomorskiej Kolei Metropolitalnej (PKM). Udane zakupy zapewniają centra handlowe położone na zachód od dzielnicy, takie jak Auchan, Leroy Merlin czy Decathlon.

Ok. 50 m od południowo-wschodniej granicy Jasienia znajduje się Centrum Diagnostyki Medycznej ENDOMED w Kowalach. Ponadto, w odległości ok. 100 metrów na północ działają Pomorskie Centra Kardiologiczne.

Graniczy z dzielnicami miejskimi Matarnia, Brętowo i Piecki-Migowo, Ujeścisko-Łostowice i Kokoszki (przez Obwodnicę Trójmiasta), a także z obszarami wiejskimi (Kolbudy) oraz malowniczym Pojezierzem Kaszubskim. Południowo-zachodnią granicę dzielnicy wyznacza droga krajowa S7, a dzielnicę w połowie przedziela główna arteria Aleja Armii Krajowej.

Jasień liczy sobie powierzchnię 18,68 km kw., zamieszkiwaną przez ponad 14 tys. osób.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Domovo?

Na Jasień dojeżdża kilka linii autobusów miejskich, zatrzymują się tu też autobusy w kierunku podmiejskim. Ponadto funkcjonuje tu przystanek Pomorskiej Kolei Metropolitarnej Gdańsk Jasień. Główna arteria Jasienia, Aleja Armii Krajowej, to część trasy W-Z a tuż za granicą dzielnicy biegnie droga krajowa S7.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Domovo mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Osiedle Domovo znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rębowo.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Domovo znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Domovo znajduje się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 w odległości 640 m, Szkoła Podstawowa nr 6 w odległości 670 m, szkoła w odległości 680 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Domovo składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Żabka, w odległości 210 m znajduje się Żabka, w odległości 410 m znajduje się Aldi.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Domovo w odległości 160 m znajduje się centrum sportowe, w odległości 440 m znajduje się boisko / kort, w odległości 470 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 04.08.2022
Data aktualizacji: 13.11.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: