Apartamenty Kaskada etap III

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSuper Krak S.A.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Kaskada etap III dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
G.M47
4
95,12 m²
1
G.M51
4
95,12 m²
2
F.M47
4
95,12 m²
1

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Etap III inwestycji Apartamenty Kaskada obejmuje realizację dwóch budynków wielorodzinnych z lokalami usługowymi oraz wielostanowiskowym garażem podziemnym i komórkami lokatorskimi.Każdy budynek oferuje:- 63 mieszkania o powierzchni od 45 do 95 m2- 4 apartamenty z tarasami o powierzchni od 54- 100 m2- 5 lokali usługowych o powierzchni od 46 do 81 m2W projekcie przewidziano 94 miejsca w garażu podziemnym oraz 42 miejsca parkingowe na zewnątrz budynków

Inwestycja Apartamenty Kaskada etap III znajduje się na Prądniku Czerwonym, ul. Dobrego Pasterza 118F/118G (3.5 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Super Krak S.A..

Inwestycja Apartamenty Kaskada etap III jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 134 nowych mieszkań. Budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Kaskada etap III pozostały na sprzedaż 3 mieszkania o powierzchni 95 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 95 m2 (3 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Super Krak S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (94 miejsca)
  • miejsca postojowe naziemne (42 miejsca)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 134 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (94 miejsca).
  • miejsca postojowe naziemne (42 miejsca).
Udogodnienia: usługi w budynku, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 3 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań: 95 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Kaskada etap III

Prądnik Czerwony to III dzielnica Krakowa. Jej terytorium liczy sobie 643,79 ha i zamieszkiwane jest przez 47 775 osób. To jedna z mniejszych dzielnic Krakowa, jednak jej bliska odległość od centrum sprawia, że rozwija się w zadowalającym tempie i może pochwalić się rozbudowaną infrastrukturą społeczną. Pod względem zabudowy dzielnica jest dość jednolita. Przez lata widoczne były tu głównie spółdzielcze osiedla z wielkiej płyty wybudowane na początku II połowy XXw. Obecnie na Prądniku Czerwonym zaczynają wyrastać coraz to nowe domy jednorodzinne oraz kompleksy budynków mieszkalnych. Mimo niedalekiej odległości od centrum miasta, jest tu spokojnie i nie brakuje terenów zielonych, a jednym z ciekawszych jest Park „Zaczarowanej Dorożki”. Działalność 2 klubów sportowych skutkuje natomiast istnieniem zaplecza sportowego w postaci m.in. boisk i kortów tenisowych.

Komunikacja

Przy zachodniej granicy Prądnika Czerwonego zbiegają się 3 istotne trasy drogowe. Jest to europejska trasa E77 oraz drogi krajowe nr 7 i 79. Dobre połączenie z centrum miasta oraz z innymi dzielnicami jest natomiast zasługą regularnych kursów linii autobusowych i tramwajowych.

W odległości 250 metrów od inwestycji Apartamenty Kaskada etap III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Rondo Barei.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Kaskada etap III znajdują się 23 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "Wesołe Tygryski" w odległości 300m, Prywatne Przedszkole Montessori "Samodzielny Maluch" w odległości 400m, GIMNAZJUM NR 9 w odległości 450m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 250 m znajduje się GOVITA. APTEKA, w odległości 450 m znajduje się EKOMED. PRZYCHODNIA LECZNICZO - REHABILITACYJNA, w odległości 450 m znajduje się APTEKA PRYWATNA S.C..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 150 m znajduje się EURONET. BANKOMAT, w odległości 300 m znajduje się AP Kraków, w odległości 350 m znajduje się COMMERCIAL UNION. BANKOMAT.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 300 m znajduje się OJK Eden-PolSad , w odległości 450 m znajduje się Aquapark Kraków, w odległości 800 m znajduje się Profesjonalne Studio Figury SLIMBODY.

Data publikacji: 05.03.2019

Data aktualizacji: 06.02.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie