Kołowa 46

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezStructur Concept Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 17 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Metro Targówek(0.5 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Targówek, Targówek Mieszkaniowy, ul. Ossowskiego 11 (5.1 km od centrum Warszawy)
  Metro Targówek
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 7
  Powierzchnia: 94 - 813 m2
  RSM Praga
 • Myszkowska II(0.9 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Targówek, Targówek Mieszkaniowy, ul. Remiszewska 17 (5.5 km od centrum Warszawy)
  Myszkowska II
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 50 m2
  RSM Praga
 • Nowy Targówek Mikroapartamenty Inwestycyjne(1 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Targówek, Targówek Mieszkaniowy, ul. św. Wincentego (6.3 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 7 500 netto/m2
  Nowy Targówek Mikroapartamenty Inwestycyjne
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 7
  Powierzchnia: 112 - 151 m2
  ATAL S.A.

Opis Inwestycji

Kameralny 4 kondygnacyjny budynek wielorodzinny z 14 mieszkaniami o metrażu od 53 do 82 m2 usytuowany na warszawskim Targówku przy ul. Kołowej 46. Inwestycja składa się z mieszkań 2, 3, 4-pokojowych. Garaż podziemny w budynku z 17 miejscami postojowymi i 5 boksami(dodatkowa powierzchnia gospodarcza). Winda z poziomu garażu. Na parterze budynku znajduje się 1 lokal przeznaczony pod usługi o pow. ok.94m2. Do mieszkań na parterze należy prawo wyłącznego korzystania z przynależnych ogródków. Każde mieszkania posiada balkon lub/i taras. Na 3 piętrze budynku znajdują się 2 mieszkania z dużymi, zielonymi tarasami ok. 108 m2 na kondygnacji dachowej.W pobliżu przedszkole, szkoła podstawowa, sklepy, poczta, fitness, Teatr Rampa, Park/Skwer Stefana Wiecheckiego, Lidl, Galeria Rembielińska, Centrum Handlowe Wileńska i Targówek. Komunikacja miejska w odległości ok. 100-300m od inwestycji (linie autobusowe nr 140, 199, 212, 127, 169, 500 oraz nocne N12 i N62). Przy Rondzie Żaba linia tramwajowa nr 1, 4, 26, 28. Niedaleko planowana II linia metra: stacje Targówek 1 i Targówek 2.Standard wykonania deweloperski”, bez białego montażu podłóg i drzwi wewnętrznych. Uzyskanie pozwolenia na użytkowanie do 30 września 2012r. Forma własności – własność hipoteczna. Po wcześniejszym umówieniu telefonicznym, istnieje możliwość spotkania i obejrzenia mieszkania na terenie inwestycji przy ul. Kołowej 46. Kontakt: tel. 781-801-308.

Inwestycja Kołowa 46 znajduje się na Targówku Mieszkaniowym, ul. Kołowa 46 (5.4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Structur Concept Sp. z o.o..

Inwestycja Kołowa 46 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.

Aktualnie w inwestycji Kołowa 46 pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych0.

Deweloper Structur Concept Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Kołowa 46

W porównaniu z innymi dzielnicami Warszawy, położony w północno-wschodniej części miasta Targówek, odznacza się średniej wielkości obszarem (ok. 24 km2) i liczbą ludności wynoszącą ok. 124 tys. osób. Gęstość zaludnienia w obrębie dzielnicy ma układ niejednorodny. Największymi skupiskami ludności są wysokie blokowiska – Bródno i Targówek Mieszkaniowy, nieco mniej mieszkańców mieści zabudowa jednorodzinna na Elsnera czy willowa na Zaciszu, natomiast Targówek Fabryczny to tereny przemysłowe. Stosunkowo niskie ceny gruntów sprawiają, że w dzielnicy powstają nowoczesne osiedla mieszkaniowe, a w części przemysłowej przedsiębiorcy chętnie lokują zakłady. Targówek nie przytłacza szarością betonu, bowiem aż 30% obszaru stanowi zieleń miejska: Park Leśny Bródno, Park Bródnowski, Park Wiecha oraz liczne skwery. Głównymi środkami transportu są autobusy dojeżdżające szybko do centrum stolicy dzięki nowo wybudowanym ulicom. Na Targówku znajdują się 3 kina, 2 teatry oraz unikatowy Park Rzeźby.

Komunikacja

Choć na Targówku kursują pociągi i tramwaje, to główną rolę komunikacyjną pełnią autobusy, które od września 2019 roku uzupełnia metro (w obrębie dzielnicy znajdują się stacje: Szwedzka, Targówek Mieszkaniowy i Trocka). Szybki dojazd do centrum umożliwiają nowo wybudowane ulice: Św. Walentego, Budowlana, Rembielińska i Zabraniecka.

W odległości 50 metrów od inwestycji Kołowa 46 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny DKS TARGÓWEK 53.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Kołowa 46 znajduje się 61 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Gimnazjum nr 142 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana w odległości 150m, Tęczowe Przedszkole s.c. w odległości 200m, DANCE4FUN Szkoła tańca - sala akrobatyka - grupa taneczna i szkoła tańca w odległości 300m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 250 m znajduje się Różańska Maria, lek. med. Prywatny gabinet lekarski, w odległości 350 m znajduje się Foxdent Gabinet Stomatologiczny, w odległości 350 m znajduje się Vita.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 50 m znajduje się Centrum Domowych Alkoholi, w odległości 50 m znajduje się Przedłużanie rzęs Warszawa, w odległości 50 m znajduje się AGD Serwis.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 200 m znajduje się Hala Sportowa , w odległości 250 m znajduje się Targówek Dzielnicowy K.S., w odległości 450 m znajduje się Skwer Stefana Wiecheckiego-Wiecha.

Data publikacji: 01.10.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie