Osiedle Myśliwska

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Myśliwska, oferowane bezpośrednio przez Spravia

Kraków, Podgórze, ul. Myśliwska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 1496 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Myśliwska

2 zdjęcia

Osiedle Myśliwska

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

ŚWIETNE MIEJSCE DLA MŁODYCH

Osiedle Myśliwska to doskonały pomysł na pierwsze mieszkanie dla młodej rodziny, a także odpowiedź na potrzeby tych, którzy szukają większego mieszkania w dobrej cenie. Powstanie bezpieczne, ogrodzone i chronione osiedle, łączące dogodną lokalizację, funkcjonalny projekt oraz wysoką jakość wykonania z korzystnymi cenami.

Dobra lokalizacja Osiedle Myśliwska to miejsce, w którym warto zamieszkać. W zasięgu ręki znajduje się właściwie wszystko, co potrzebne: punkty usługowe, szkoła, przedszkola, poczta, przychodnie zdrowia. Codzienne sprawunki można załatwić w pobliskich sklepach. Na większe zakupy zapraszają galerie handlowe M1 i Plaza odległe o kilkanaście minut jazdy. Dojazd do centrum Krakowa zajmuje zaledwie 20 minut, a w przyszłości, dzięki planowanej Trasie Ciepłowniczej, Trasie Nowohuckiej oraz linii szybkiego tramwaju komunikacja będzie jeszcze lepsza. Rekreacja dla każdego W okolicy Osiedla Myśliwska każdy, kto lubi aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu, znajdzie coś dla siebie. Niedaleki Zalew Bagry zachęca do spacerów lub joggingu. Latem można popływać i skorzystać z ogrodzonej, strzeżonej plaży. Staw Płaszowski to z kolei wymarzone miejsce dla wędkarzy. Funkcjonalność na szóstkę W ramach pierwszego etapu inwestycji powstaną dwa pięciopiętrowe budynki. Znajdą się w nich mieszkania od jednego do czteropokojowych o metrażach od 32 do 96 m2, zawsze z loggią lub balkonem, a na parterze – z ogródkiem. Dzięki rozsądnym, odpowiednio dobranym powierzchniom każdy znajdzie mieszkanie najlepiej odpowiadające jego potrzebom. Przemyślane i bardzo funkcjonalne rozkłady sprawiają, że wygodne urządzenie własnego “M” będzie niezwykle proste. Dobrze zaprojektowana przestrzeń, w której każdy metr kwadratowy zostaje właściwie wykorzystany gwarantuje, że pieniądze przeznaczone na zakup mieszkania w Osiedlu Myśliwska będą naprawdę dobrze wydane.

Inwestycja Osiedle Myśliwska znajduje się na Podgórzu, ul. Myśliwska (4 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Spravia.

Inwestycja Osiedle Myśliwska została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 162 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Myśliwska nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Spravia przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 162 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: Cena: 16200 zł.
Udogodnienia:
teren ogrodzony
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Lokalizacja inwestycji

Dzielnica Podgórze znajduje się w centrum Krakowa i jest zamieszkiwana przez 34 045 osób. Dzielnicę można podzielić na 3 podregiony, z których każdy cechuje się odmiennym typem zabudowy. Stare Podgórze pełne jest zabytków i budynków wzniesionych w XIX i na początku XXw., w Płaszowie dominują czterokondygnacyjne budynki z lat 90-tych XXw. oraz domy jednorodzinne, natomiast na Rybitwach domy jednorodzinne mieszają się z nieruchomościami przemysłowymi. Podgórze to dzielnica, na której II wojna światowa wyraźnie odcisnęła swoje piętno. Do dziś wiele jest tu świadectw koszmaru niemieckiej okupacji, takich jak pozostałości po obozie koncentracyjnym „Płaszów”. Obecnie jednak dzielnica rozwija się w szybkim tempie i może pochwalić się dobrze rozbudowaną infrastrukturą, czego przykładem jest niemal 20 szkół, 2 galerie, 2 muzea, Kino Teatr „Wrzos”, domy kultury. Odpocząć można tu na Plantach im. F. Nowackiego lub w Parku im. W. Bednarskiego. Dodatkowo Podgórze ma dobre połączenia komunikacyjne z pozostałymi dzielnicami Krakowa, a dojazdy ułatwiają przechodzące przez dzielnicę drogi: krajowa nr 7 i wojewódzka nr 776.

Komunikacja

Podgórze przecina droga wojewódzka nr 776 oraz droga krajowa nr 7. Dzielnica leżąca w centralnej części miasta ma bardzo dobre połączenia komunikacyjne z jego pozostałymi rejonami. Kursuje tu ok. 20 linii autobusów miejskich i tramwajów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Myśliwska?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Myśliwska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 340 metrów od inwestycji Osiedle Myśliwska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szczecińska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Myśliwska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Myśliwska znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczna Pozaszkolna Specjalistyczna Placówka Oświatowo-Wychowawcza "Edukacja Artystyczna Dzieci" w odległości 80 m, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w odległości 80 m, Samorządowe Przedszkole nr 34 w odległości 80 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Myśliwska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 500 m znajduje się Lewiatan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Myśliwska w odległości 390 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: