Osiedle #dobrego

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Dobrego Pasterza, oferowane bezpośrednio przez Spravia

Kraków, Prądnik Czerwony, ul. Dobrego Pasterza 120

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 648 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle #dobrego

3 zdjęcia

Osiedle #dobrego
Osiedle #dobrego
Osiedle #dobrego

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Dobra komunikacja

Z osiedle #dobrego dzięki licznym liniom autobusowym można szybko i wygodnie dojechać do centrum lub innych dzielnic Krakowa. Tu wszystko, co potrzebne, jest w zasięgu ręki.

Rozwojowa dzielnica

Prądnik Czerwony wciąż się zmienia. Dzięki dobrze zorganizowanej komunikacji miejskiej oraz siatce dróg publicznych w dzielnicy rozwijają swoją działalność m.in. liczne centra biurowe. Niedaleko osiedla powstaje centrum handlowe Serenada, a wkrótce między Prądnikiem Czerwonym a Mistrzejowicami powstanie Park Reduta – pierwszy park miejski w Krakowie zrealizowany we współpracy z mieszkańcami. Duży potencjał miejsca sprawia, że okolica się rozwija, a mieszkania z pewnością zyskają na wartości.

Wygoda mieszkania

W I etapie osiedla mieszkania mają od 2 do 4 pokoi, a dostępne tu metraże należą do najczęściej poszukiwanych (36 – 75 m kw.). Plany mieszkań zostały funkcjonalnie zaprojektowane – mają praktyczne rozkłady, a części wspólne są przemyślane i przyjazne. Wszystkie mieszkania będą miały loggię, taras lub ogródek.

Inwestycja Osiedle #dobrego znajduje się na Prądniku Czerwonym, ul. Dobrego Pasterza 120 (3.6 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Spravia.

Inwestycja Osiedle #dobrego została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 151 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 6 do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle #dobrego nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Spravia przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 6 do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 151 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, internet, TV kablowa, winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle #dobrego powstaje w III dzielnicy Krakowa – Prądnik Czerwony. W bliskim otoczeniu dostępna jest tu pełna infrastruktura miejska: sklepy i punkty usługowe, szkoły, przedszkola, biblioteki, przychodnie, apteki, poczta i kościoły. Atutem jest sąsiedztwo Parku Wodnego, Multikina, centrów handlowych OBI i Krokus oraz hipermarketu Auchan. Okolica zaspokaja także najważniejsze potrzeby mieszkańców w zakresie sportu i rekreacji – są tu różne obiekty sportowe, place zabaw dla dzieci i parki.

Prądnik Czerwony to III dzielnica Krakowa. Jej terytorium liczy sobie 643,79 ha i zamieszkiwane jest przez 47 775 osób. To jedna z mniejszych dzielnic Krakowa, jednak jej bliska odległość od centrum sprawia, że rozwija się w zadowalającym tempie i może pochwalić się rozbudowaną infrastrukturą społeczną. Pod względem zabudowy dzielnica jest dość jednolita. Przez lata widoczne były tu głównie spółdzielcze osiedla z wielkiej płyty wybudowane na początku II połowy XXw. Obecnie na Prądniku Czerwonym zaczynają wyrastać coraz to nowe domy jednorodzinne oraz kompleksy budynków mieszkalnych. Mimo niedalekiej odległości od centrum miasta, jest tu spokojnie i nie brakuje terenów zielonych, a jednym z ciekawszych jest Park „Zaczarowanej Dorożki”. Działalność 2 klubów sportowych skutkuje natomiast istnieniem zaplecza sportowego w postaci m.in. boisk i kortów tenisowych.

Komunikacja

Przy zachodniej granicy Prądnika Czerwonego zbiegają się 3 istotne trasy drogowe. Jest to europejska trasa E77 oraz drogi krajowe nr 7 i 79. Dobre połączenie z centrum miasta oraz z innymi dzielnicami jest natomiast zasługą regularnych kursów linii autobusowych i tramwajowych.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle #dobrego?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle #dobrego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Osiedle #dobrego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Słoneckiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle #dobrego znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle #dobrego znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "Wesołe Tygryski" w odległości 150 m, PRYWATNE PRZEDSZKOLE MONTESSORI "SAMODZIELNY MALUCH" w odległości 380 m, Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów im. ks. St. Konarskiego w odległości 480 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle #dobrego jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medicover w odległości 270 m, Lekarz w odległości 390 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle #dobrego składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się Żabka, w odległości 130 m znajduje się Biedronka, w odległości 230 m znajduje się Auchan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle #dobrego w odległości 280 m znajduje się Basen, w odległości 320 m znajduje się Wellness Club Park Wodny, w odległości 410 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 31.05.2016
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: