Osiedle #dobrego III

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Dobrego Pasterza, oferowane bezpośrednio przez Spravia

Kraków, Prądnik Czerwony, ul. Dobrego Pasterza 120

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 658 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle #dobrego III

2 zdjęcia

Osiedle #dobrego III

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Ten etap osiedla to dwa kaskadowe, siedmiopiętrowe budynki, w których powstanie 158 mieszkań. Teren dziedzińca zostanie ładnie urządzony - znajdzie się tam zieleń, drzewa w ogrodowych donicach oraz elementy małej architektury. Pojawią się także urządzenia rekreacyjne oraz plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców.

Biel, uzupełniona o szare i brązowe akcenty, nada budynkowi ponadczasowej elegancji. Na parterze zaplanowaliśmy okładzinę z płyt elewacyjnych.

Wszystkie mieszkania będą miały loggię, taras bądź – te na parterze – przydomowy ogródek.

Inwestycja Osiedle #dobrego III znajduje się na Prądniku Czerwonym, ul. Dobrego Pasterza 120 (3.6 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Spravia.

Inwestycja Osiedle #dobrego III została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 158 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle #dobrego III nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Spravia przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 158 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, internet, TV kablowa, winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Kraków to nie tylko historyczne centrum – to także nowoczesne biurowce, w których pracują tysiące osób. Quattro Business Park to korporacyjne zagłębie z prawdziwego zdarzenia, do nowoczesnego Atrium wprowadzają się kolejne firmy, a Comarch jest na wyciągnięcie ręki. Wreszcie będziesz miał blisko do pracy. Warto też kupić mieszkanie inwestycyjnie – na wynajem. Otoczenie osiedla zapewnia dostęp do sklepów i punktów usługowych, szkół i przedszkoli, bibliotek, przychodni i apteki, poczty czy kościoła. Bezsprzecznym atutem jest sąsiedztwo centrów handlowych: galerii Serenada i Krokus, OBI czy Auchan. Okolica zaspokaja wszystkie potrzeby, także w zakresie rozrywki, sportu i rekreacji – w pobliżu znajdziemy Park Wodny, Multikino i Czerwonoprądnicki Dom Kultury, Klub Sportowy Prądniczanka, korty tenisowe czy ośrodek jazdy konnej.

Prądnik Czerwony to III dzielnica Krakowa. Jej terytorium liczy sobie 643,79 ha i zamieszkiwane jest przez 47 775 osób. To jedna z mniejszych dzielnic Krakowa, jednak jej bliska odległość od centrum sprawia, że rozwija się w zadowalającym tempie i może pochwalić się rozbudowaną infrastrukturą społeczną. Pod względem zabudowy dzielnica jest dość jednolita. Przez lata widoczne były tu głównie spółdzielcze osiedla z wielkiej płyty wybudowane na początku II połowy XXw. Obecnie na Prądniku Czerwonym zaczynają wyrastać coraz to nowe domy jednorodzinne oraz kompleksy budynków mieszkalnych. Mimo niedalekiej odległości od centrum miasta, jest tu spokojnie i nie brakuje terenów zielonych, a jednym z ciekawszych jest Park „Zaczarowanej Dorożki”. Działalność 2 klubów sportowych skutkuje natomiast istnieniem zaplecza sportowego w postaci m.in. boisk i kortów tenisowych.

Komunikacja

Przy zachodniej granicy Prądnika Czerwonego zbiegają się 3 istotne trasy drogowe. Jest to europejska trasa E77 oraz drogi krajowe nr 7 i 79. Dobre połączenie z centrum miasta oraz z innymi dzielnicami jest natomiast zasługą regularnych kursów linii autobusowych i tramwajowych.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle #dobrego III?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle #dobrego III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Osiedle #dobrego III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Słoneckiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle #dobrego III znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle #dobrego III znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "Wesołe Tygryski" w odległości 100 m, PRYWATNE PRZEDSZKOLE MONTESSORI "SAMODZIELNY MALUCH" w odległości 380 m, Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów im. ks. St. Konarskiego w odległości 520 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle #dobrego III jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medicover w odległości 280 m, Lekarz w odległości 370 m, Centrum Medyczne PROMED w odległości 490 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle #dobrego III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 40 m znajduje się Żabka, w odległości 140 m znajduje się Biedronka, w odległości 200 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle #dobrego III w odległości 310 m znajduje się Basen, w odległości 350 m znajduje się Wellness Club Park Wodny, w odległości 370 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 30.10.2017
Data aktualizacji: 01.05.2019

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: