Osiedle #dobrego II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Dobrego Pasterza, oferowane bezpośrednio przez Spravia

Kraków, Prądnik Czerwony, ul. Dobrego Pasterza 120

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 658 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle #dobrego II

2 zdjęcia

Osiedle #dobrego II

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Wygoda w świetnej cenie

W II etapie osiedla mieszkania mają od 2 do 3 pokoi, a dostępne metraże należą do najczęściej poszukiwanych (33-61 m kw.). Plany mieszkań zostały funkcjonalnie zaprojektowane – mają praktyczne rozkłady, a części wspólne są przemyślane i przyjazne. Wszystkie mieszkania będą miały loggię, taras lub ogródek.

Inwestycja Osiedle #dobrego II znajduje się na Prądniku Czerwonym, ul. Dobrego Pasterza 120 (3.6 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Spravia.

Inwestycja Osiedle #dobrego II została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 179 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 8 do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle #dobrego II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Spravia przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 8 do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 179 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, internet, TV kablowa, winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Bardzo dobra lokalizacja Osiedle #dobrego powstaje w atrakcyjnej lokalizacji – korzystając z licznych linii autobusowych można stąd szybko i wygodnie dojechać do centrum lub innych dzielnic Krakowa. Dzięki pełnej infrastrukturze miejskiej wszystko to, co potrzebne, jest tu w zasięgu ręki. Pobliskie centra handlowe ułatwią zakupy, Park Wodny i Multikino zapewnią urozmaiconą rozrywkę, a zainteresowani chętnie skorzystają z licznych miejsc sportu i rekreacji dla dzieci i dorosłych. Rozwojowa dzielnica Prądnik Czerwony wciąż się zmienia. Dzięki dobrze zorganizowanej komunikacji miejskiej oraz siatce dróg publicznych w dzielnicy rozwijają swoją działalność m.in. liczne centra biurowe. Niedaleko osiedla powstaje duże centrum handlowe Serenada, a wkrótce między Prądnikiem Czerwonym a Mistrzejowicami powstanie Park Reduta – pierwszy park miejski w Krakowie, zrealizowany we współpracy z mieszkańcami. Jest wiele powodów, aby zakupić mieszkanie właśnie tutaj – duży potencjał miejsca sprawia, że okolica się rozwija, a mieszkania z pewnością zyskają na wartości.

Prądnik Czerwony to III dzielnica Krakowa. Jej terytorium liczy sobie 643,79 ha i zamieszkiwane jest przez 47 775 osób. To jedna z mniejszych dzielnic Krakowa, jednak jej bliska odległość od centrum sprawia, że rozwija się w zadowalającym tempie i może pochwalić się rozbudowaną infrastrukturą społeczną. Pod względem zabudowy dzielnica jest dość jednolita. Przez lata widoczne były tu głównie spółdzielcze osiedla z wielkiej płyty wybudowane na początku II połowy XXw. Obecnie na Prądniku Czerwonym zaczynają wyrastać coraz to nowe domy jednorodzinne oraz kompleksy budynków mieszkalnych. Mimo niedalekiej odległości od centrum miasta, jest tu spokojnie i nie brakuje terenów zielonych, a jednym z ciekawszych jest Park „Zaczarowanej Dorożki”. Działalność 2 klubów sportowych skutkuje natomiast istnieniem zaplecza sportowego w postaci m.in. boisk i kortów tenisowych.

Komunikacja

Przy zachodniej granicy Prądnika Czerwonego zbiegają się 3 istotne trasy drogowe. Jest to europejska trasa E77 oraz drogi krajowe nr 7 i 79. Dobre połączenie z centrum miasta oraz z innymi dzielnicami jest natomiast zasługą regularnych kursów linii autobusowych i tramwajowych.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle #dobrego II?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle #dobrego II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji Osiedle #dobrego II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Słoneckiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle #dobrego II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle #dobrego II znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "Wesołe Tygryski" w odległości 60 m, PRYWATNE PRZEDSZKOLE MONTESSORI "SAMODZIELNY MALUCH" w odległości 400 m, Samorządowe Przedszkole Nr 65 "Perełka" w Krakowie w odległości 430 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle #dobrego II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medicover w odległości 290 m, Lekarz w odległości 380 m, Centrum Medyczne PROMED w odległości 470 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle #dobrego II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 0 m znajduje się Żabka, w odległości 160 m znajduje się Żabka, w odległości 170 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle #dobrego II w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Basen, w odległości 380 m znajduje się Wellness Club Park Wodny.

Data publikacji: 24.04.2017
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: