Nad Wilgą II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Do Wilgi, oferowane bezpośrednio przez Spravia

Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki, ul. Do Wilgi

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 245 ofert w najbliższej okolicy!

Nad Wilgą II

1 zdjęcie

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Doskonała lokalizacja

Osiedle Nad Wilgą II położone jest w Łagiewnikach, w miejscu doskonałym do zamieszkania: w sąsiedztwie malowniczego zakola rzeki Wilgi, w otoczeniu licznych terenów zielonych, a jednocześnie zaledwie 5 km lub 10 minut jazdy tramwajem od Rynku Głównego. Po zakupy można wybrać się do jednego z licznych sklepików albo do pobliskiego Tesco lub Centrum Handlowego Zakopianka, gdzie oprócz sklepów znajdują się również restauracje  i kino. Kameralna zabudowa

Osiedle Nad Wilgą II zaprojektowaliśmy tak, by zapewnić mieszkańcom odpoczynek od zgiełku i tłoku wielkiego miasta. Dlatego w czterech budynkach o wysokości od dwóch do sześciu pięter powstaną zaledwie 72 mieszkania, od jedno do czteropokojowych. Wszystkie lokale będą miały balkony, a na wyższych piętrach – tarasy z widokiem na południową panoramę Krakowa. Mieszkańcy parteru będą mogli cieszyć się własnymi ogródkami. Rekreacja gwarantowana

W trosce o komfort i wygodę mieszkańców, zadbaliśmy nie tylko o funkcjonalne rozplanowanie mieszkań. Równie ważne jest starannie zaplanowane otoczenie budynków. Dlatego obok osiedla stworzymy miejsce wyjątkowe – dostępny tylko dla mieszkańców teren zielony o powierzchni aż 2400 metrów kwadratowych. Znajdzie się tam wydzielony, ogrodzony plac zabaw dla najmłodszych z licznymi zabawkami  i dużą piaskownicą, stół do tenisa stołowego oraz dwa boiska trawiaste. Zimą, górka do zjeżdżania na sankach sprawi masę radości dzieciom. Miłośnicy letniego biesiadowania ucieszą się ze specjalnej strefy grilla z ławeczkami i stołami. Dodatkowo nad rzeką będzie można pospacerować deptakiem lub pojeździć rowerem ścieżką wzdłuż zagospodarowanego brzegu Wilgi. Dopełnieniem osiedla Nad Wilgą II będzie dokładnie zaprojektowana zieleń z alejkami parkowymi, ławeczkami i stojakami na rowery.

Inwestycja Nad Wilgą II znajduje się w Łagiewnikach-Borku Fałęckim, ul. Do Wilgi (4.6 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Spravia.

Inwestycja Nad Wilgą II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 72 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nad Wilgą II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Spravia przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 72 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Łagiewniki są IX dzielnicą Krakowa. Ich powierzchnia, wraz z dołączonym Borkiem Fałęckim, wynosi 541,51 ha. Obie wsie włączono do miasta w 1941r. Teren zamieszkuje 14 859 osób. Krajobraz architektoniczny nie jest tu zbyt urozmaicony. Wśród zabudowań dominują niskie nieruchomości powstałe jeszcze w czasach przedwojennych. Dodatkiem do nich są osiedla mieszkaniowe z lat 60-tych i 70-tych XXw. Od dekad była to dzielnica wysoce zindustrializowana, w której już na początku minionego wieku funkcjonowała huta żelaza, a dzięki Grupie Solvay rozwijał się przemysł chemiczny. Mimo to nie brakuje tu terenów zielonych, takich jak Las Borkowski czy Park Solvay z 2 ogródkami jordanowskimi i placami zabaw. Łagiewniki słyną jednak głównie z wybudowanego pod koniec XIXw. sanktuarium, które jest dziś celem pielgrzymek tysięcy chrześcijan z Polski i ze świata. Dzielnica jest świetnie połączona z resztą miasta. Regularnie kursuje tu ponad 25 linii autobusowych i tramwajowych. Południowa granica Łagiewnik jest częścią drogi krajowej nr 7, w której skład na dalszym odcinku wchodzi „Zakopianka”.

Komunikacja

Jako że Łagiewniki odgrywają ważną rolę w życiu miasta, a do tego są istotne dla krakowskiej branży turystycznej, są świetnie skomunikowane z pozostałymi dzielnicami. Kursuje do nich ponad 25 linii autobusowych i tramwajowych dziennych oraz nocnych.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nad Wilgą II?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nad Wilgą II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 350 metrów od inwestycji Nad Wilgą II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łagiewniki ZUS.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nad Wilgą II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nad Wilgą II znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Samorządowe Przedszkole Nr 10im.Jana Pawła II w odległości 360 m, Sportowo-Artystyczne Niepubliczne Przedszkole "Malinowe Skrzaty" w odległości 370 m, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 158 w odległości 430 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nad Wilgą II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Sklep ogólnospożywczy, w odległości 210 m znajduje się Żabka, w odległości 320 m znajduje się Top Market.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nad Wilgą II w odległości 130 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się Boisko, w odległości 430 m znajduje się Boisko koszykowe.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: