Fredry 6 - etap IV

5 zdjęć

Fredry 6 - etap IV
Fredry 6 - etap IV
Fredry 6 - etap IV
Fredry 6 - etap IV

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Fredry 6 - etap IV dostępnych jest 19 ofert

 • 11 pokój
 • 22 pokoje
 • 33 pokoje
 • 44 pokoje
 • 5+5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • winda
 • rowerownia
 • wózkarnia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Rekreacja

 • plac zabaw
 • siłownia plenerowa

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 187 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada: Wielkość 1,60 - 5,40 m2 Komórki lokatorskie w cenie 4 500 zł

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne : w cenie 39 000 zł oraz na platformie 27 500/ 29 500 zł.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się zalew

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 19 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 38 do 71 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe.

Ceny mieszkań:

 • koszt metra kwadratowego wynosi od 10 000 do 12 100 zł.

Opis płatności:

zgodnie z postępem prac.

Warunki rezerwacji:

pierwsza wpłata 10 000 zł.

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Fredry 6 - etap IV znajduje się 5 ofert rekomendowanych do zakupu pod przyszły wynajem.

Opis inwestycji

IV etap osiedla Fredry 6 będzie kontynuacją kompleksowo zaprojektowanej całości. Obejmie pięć budynków (3- i 4-piętrowych), oferując 187 mieszkań i 17 lokali usługowych. Dla zmotoryzowanych udostępnimy miejsca postojowe w halach garażowych (w tym rodzinne oraz platformy) i zewnętrzne. Dla miłośników jednośladów przewidzieliśmy rowerownię oraz liczne stojaki. Atutem IV etapu będzie teren wewnętrzny pomiędzy budynkami 6A i 6F, gdzie zaplanowaliśmy atrakcyjne miejsca rekreacji i wypoczynku dla mieszkańców.

Osiedle odpowiada dzisiejszym trendom – posiada otwarty plac miejski z ogólnodostępnymi alejami spacerowymi. Stonowana kolorystyka (biele, szarości, beż), eleganckie elewacje oraz stolarka okienna w kolorze antracytowym bądź naturalnego drewna zagoszczą i w tym etapie. W holach i korytarzach zaprojektowaliśmy ozdobne gresy. Z kolei przy wejściach ułożymy okładziny w kolorze drewna. Teren będzie monitorowany i chroniony.

Wewnątrz osiedla znajduje się pierwszy w Krakowie woonerf, czyli ciąg pieszo-jezdny przyjazny zarówno spacerującym, jak i kierowcom. Dzięki niemu ruch został uspokojony, a przestrzeń wewnątrzosiedlowa zyskała na atrakcyjności. Dodatkowym, niesztampowym rozwiązaniem jest tzw. ścieżka Fredry – ciąg spacerowy, przy którym znajdują się akcenty nawiązujące do epoki, w której tworzył Aleksander Fredro. Osiedle posiada również własną, specjalnie zaprojektowaną identyfikację (logo, numery klatek, pięter, mieszkań itd.).

Realizując osiedle, pamiętamy o infrastrukturze miejskiej. Wybudowaliśmy nowe rondo w ciągu ul. Przyjaźni Polsko-Węgierskiej, budujemy też fragmenty ulic z drogą osiedlową, a także chodniki; ustawiamy nowe latarnie.

Zieleń jak zawsze stanowi dla nas priorytet. Wokół nowego etapu zasadzimy wiele drzew. Wiosną zazielenią się krzewy i byliny na skarpie. Zielone będą również dachy osiedlowych budynków. Projektanci krajobrazu pamiętali także o meblach miejskich – mieszkańcy skorzystają z podestów, siedzisk, leżaków, stojaków rowerowych oraz strefy piknikowej ze stołami. Dla najmłodszych dostępny jest plac zabaw z wieloma nowoczesnymi urządzeniami, wybudowany w ramach poprzednich etapów.

Inwestycja Fredry 6 - etap IV znajduje się w Łagiewnikach-Borku Fałęckim, ul. Fredry 6 (4.3 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez Spravia.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 187 nowych mieszkań znajdujących się w 5 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Fredry 6 - etap IV w sprzedaży jest 19 nowych mieszkań o powierzchni od 38 do 71 metrów kwadratowych , w cenie od 10 000 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Spravia przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Wielkość 1,60 - 5,40 m2.

Lokalizacja inwestycji

W okolicy znajdziecie także niezbędne do komfortowego życia usługi, szkołę podstawową czy przedszkole. Zakupy można zrobić w centrum handlowym Bonarka City Center bądź wybrać się do Parku Handlowego Zakopianka. Co więcej, w IV etapie na parterze powstaną lokale usługowe, które ułatwią codzienne sprawunki. Dzięki bogatej ofercie usługowej wszystko załatwimy bez trudu na miejscu, bez konieczności męczących podróży do innych części miasta. Przy dzisiejszym stylu życia, charakteryzującym się chronicznym niedoborem czasu, to spora zaleta. Mieszkając przy ulicy Fredry, możecie być pewni, że w ładną pogodę nie będzie doskwierać Wam nuda. Bo kto nie lubi wycieczek rowerowych! Proponujemy np. rodzinny wypad nad zalew Zakrzówek. Jego brzegi stanowią jedno z ulubionych miejsc wypoczynku krakowian. Nieopodal znajduje się także Kopiec Kraka oraz słynne w całym kraju, a nawet i na świecie Sanktuarium Bożego Miłosierdzia. W sąsiedztwie trasy Łagiewnickiej wybudowanych zostanie 3,2 km nowych ścieżek rowerowych.

Łagiewniki są IX dzielnicą Krakowa. Ich powierzchnia, wraz z dołączonym Borkiem Fałęckim, wynosi 541,51 ha. Obie wsie włączono do miasta w 1941r. Teren zamieszkuje 14 859 osób. Krajobraz architektoniczny nie jest tu zbyt urozmaicony. Wśród zabudowań dominują niskie nieruchomości powstałe jeszcze w czasach przedwojennych. Dodatkiem do nich są osiedla mieszkaniowe z lat 60-tych i 70-tych XXw. Od dekad była to dzielnica wysoce zindustrializowana, w której już na początku minionego wieku funkcjonowała huta żelaza, a dzięki Grupie Solvay rozwijał się przemysł chemiczny. Mimo to nie brakuje tu terenów zielonych, takich jak Las Borkowski czy Park Solvay z 2 ogródkami jordanowskimi i placami zabaw. Łagiewniki słyną jednak głównie z wybudowanego pod koniec XIXw. sanktuarium, które jest dziś celem pielgrzymek tysięcy chrześcijan z Polski i ze świata. Dzielnica jest świetnie połączona z resztą miasta. Regularnie kursuje tu ponad 25 linii autobusowych i tramwajowych. Południowa granica Łagiewnik jest częścią drogi krajowej nr 7, w której skład na dalszym odcinku wchodzi „Zakopianka”.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Fredry 6 - etap IV?

Jako że Łagiewniki odgrywają ważną rolę w życiu miasta, a do tego są istotne dla krakowskiej branży turystycznej, są świetnie skomunikowane z pozostałymi dzielnicami. Kursuje do nich ponad 25 linii autobusowych i tramwajowych dziennych oraz nocnych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Fredry 6 - etap IV mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Fredry 6 - etap IV znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sucha 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Fredry 6 - etap IV znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Fredry 6 - etap IV znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Grawena-edu w odległości 100 m, Niepubliczne Przedszkole Artystyczno teatralne Beniaminek w odległości 310 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Fredry 6 - etap IV jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Luxmed w odległości 410 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Fredry 6 - etap IV składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 630 m znajduje się Bonarka City Center.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Fredry 6 - etap IV w odległości 380 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 15.12.2021
Data aktualizacji: 27.03.2023

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Łagiewnikach-Borku Fałęckim

Oferty w Łagiewnikach-Borku Fałęckim

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: