Lipków II

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSpółdzielnia Mieszkaniowa Wola

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 26 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Zaciszny Lipków(0.2 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż warszawski zachodni, Lipków, ul. Mościckiego 12 (3.9 km od Warszawy)
  Ceny od: 5 431 brutto/m2
  Zaciszny Lipków
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba domów: 12
  Powierzchnia: 202 m2
  Liczba pokoi: 5 - 6
  Instal - Nika Sp. z o.o. Sp.k.
 • Domy Lipków(0.3 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż warszawski zachodni, Lipków, ul. Hetmańska (4 km od Warszawy)
  Domy Lipków
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 4
  Powierzchnia: 218 - 220 m2
  Liczba pokoi: 7
  Spółdzielnia Mieszkaniowa Wola
 • Leśna Awangarda(0.6 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż warszawski zachodni, Lipków, ul. Józefa Paschalisa Jakubowicza 17 (4.3 km od Warszawy)
  Ceny od: 4 595 brutto/m2
  Leśna Awangarda
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 7
  Powierzchnia: 163 m2
  Liczba pokoi: 5
  Freedom Nieruchomości

Opis Inwestycji

Spółdzielnia Mieszkaniowa WOLA prowadzi sprzedaż II etapu budowy domów jednorodzinnych w Lipkowie gmina Stare Babice. Miejscowość położona jest w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego, co zapewnia mieszkańcom kontakt z pięknem natury, a jednocześnie gwarantuje łatwe i szybkie połączenie z Centrum Warszawy. To zaledwie 17 km do Centrum, a 8 km do granicy Warszawy.W skład Inwestycji wchodzą 2 typy domów:Typ A o pow. około 230 m2 i Typ B o pow. około 250 m2, wszystkie na działkach o powierzchniach ponad 1100m2.Domy zaprojektowano w technologii tradycyjnej ze ścianami murowanymi z elementów drobnowymiarowych i stropami żelbetowymi monolitycznymi wylewanymi. Budynki wykonane są z materiałów najwyższej jakości. Układ funkcjonalny poszczególnych kondygnacji kształtuje się następująco: na parterze znajduje się przestronny pokój dzienny połączony z kuchnią ( istnieje możliwość zamknięcia kuchni). Oprócz niezbędnych pomieszczeń takich jak WC, schowek (pralnia), pomieszczenie techniczne z kotłownią zlokalizowano na parterze również dodatkowy pokój służący domownikom jako gabinet lub pokój gościnny.Od frontu zlokalizowany jest garaż na dwa stanowiska postojowe. Poddasze zostało podzielone w prosty i ekonomiczny sposób na 4 sypialnie, łazienkę oraz tzw. sypialnię małżeńską z własną łazienką.

Inwestycja Lipków II znajduje się w Lipkowie, ul. Hetmańska (3.7 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Spółdzielnia Mieszkaniowa Wola.

Inwestycja Lipków II została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 9 nowych domów w tym 7 domów typu dom wolnostojący.

Aktualnie w inwestycji Lipków II pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchniach od 230 do 250 metrów kwadratowych w cenie od 1 500 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Spółdzielnia Mieszkaniowa Wola przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 9 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Domy jednorodzinne zaprojektowano w technologii tradycyjnej ze ścianami zewnętrznymi trójwarstwowo murowanymi z pustaków ceramicznych i stropami żelbetowymi monolitycznymi wylewanymi.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Lipków II

Dogodny dojazd zarówno na północ jaki i południe Stolicy zapewniają obwodnice S8 i S2. W najbliższej okolicy znajdziemy wszystko co gwarantuje mieszkańcom komfort codziennego życia: sklepy, w tym sklepy ze zdrową żywnością, oraz duże markety sieciowe, żłobki, przedszkola, oraz szkoły, zarówno te publiczne jak i prywatne oraz ośrodki zdrowia i rekreacyjno-sportowe.

Powiat warszawski zachodni usytuowany jest w środkowej części województwa mazowieckiego i zajmuje obszar o powierzchni 533 km2, na którym mieszka ponad 100 tys. osób. Na atrakcyjność lokalizacji wpływa zarówno niewielka odległość od Warszawy, jak i obecność Puszczy Kampinoskiej. Do terytorium powiatu należą gminy miejsko-wiejskie: Łomianki, Błonie i Ożarów Mazowiecki oraz obszary wiejskie: Izabelin, Kampinos, Leszno i Stare Babice. Południową cześć zajmują grunty uprawne, a w Broniszach znajduje się – jeden z największych w kraju – Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy. Bliskość stolicy oraz zielone, zaciszne okolice wpływają na rozwój architektury mieszkalnej: domów jednorodzinnych i budynków wielorodzinnych. Przemysł rozwija się w Ożarowie Mazowieckim oraz w Błoniach, gdzie mieszczą się Zakłady Mechaniczno-Precyzyjne. Miejscami zakupów są: 2 galerie i centrum handlowe. Przez powiat przebiegają drogi krajowe: nr 2 (Warszawa – Poznań), nr 7 (Gdańsk – Chyżne) i nr 92 (Rzepin – Warszawa).

Komunikacja

Do najważniejszych arterii w powiecie warszawskim należą drogi krajowe: nr 2 (Warszawa – Poznań), nr 7 (Gdańsk – Warszawa – Chyżne) i nr 92 (Rzepin – Warszawa), a także magistrala kolejowa Moskwa – Berlin. W miastach kursują autobusy komunikacji miejskiej, natomiast dojazd do stolicy zapewniają: autobusy PKS, podmiejskie linie autobusowe warszawskiej komunikacji miejskiej oraz pociągi Kolei Mazowieckich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Lipków II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Lipków II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Mościckiego 02.

Data publikacji: 22.05.2017

Data aktualizacji: 04.02.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie