Domy Lipków

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Hetmańska, oferowane bezpośrednio przez

Spółdzielnia Mieszkaniowa Wola

warszawski zachodni, Lipków, ul. Hetmańska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 26 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Domy Lipków

6 zdjęć

Domy Lipków
Domy Lipków
Domy Lipków
Domy Lipków

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rezerwat przyrody

Opis inwestycji

W ramach II etapu Spółdzielnia Mieszkaniowa WOLA wybudowała w Lipkowie (gmina Stare Babice) 9 domów o powierzchniach ok. 220 m² i ok. 240 m². Budynki stoją na działkach powyżej. 1 100 m².

Wszystkie domy posiadają pozwolenia na użytkowanie.

Kameralne osiedle położone jest w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego, co zapewnia mieszkańcom kontakt z pięknem natury, a jednocześnie gwarantuje łatwe i szybkie połączenie z Centrum Warszawy, do którego mamy zaledwie 17 km i 8 kilometrów do granicy Warszawy. Dogodny dojazd zarówno na północ jaki i południe Stolicy zapewniają obwodnice S8 i S2. W najbliższej okolicy znajdziemy wszystko, co gwarantuje mieszkańcom komfort w codziennym życiu. Sklepy lokalne, w tym sklepy ze zdrową żywnością, oraz duże sklepy sieciowe. Lipków to miejsce przyjazne również najmłodszym, znajdują się tutaj żłobki, przedszkola, oraz liczne szkoły, zarówno te publiczne jak i prywatne.

Inwestycja Domy Lipków znajduje się w Lipkowie, ul. Hetmańska (4 km od Warszawy), została zrealizowana przez Spółdzielnia Mieszkaniowa Wola.

Inwestycja Domy Lipków została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 6 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Domy Lipków nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Spółdzielnia Mieszkaniowa Wola nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Powiat warszawski zachodni usytuowany jest w środkowej części województwa mazowieckiego i zajmuje obszar o powierzchni 533 km2, na którym mieszka ponad 100 tys. osób. Na atrakcyjność lokalizacji wpływa zarówno niewielka odległość od Warszawy, jak i obecność Puszczy Kampinoskiej. Do terytorium powiatu należą gminy miejsko-wiejskie: Łomianki, Błonie i Ożarów Mazowiecki oraz obszary wiejskie: Izabelin, Kampinos, Leszno i Stare Babice. Południową cześć zajmują grunty uprawne, a w Broniszach znajduje się – jeden z największych w kraju – Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy. Bliskość stolicy oraz zielone, zaciszne okolice wpływają na rozwój architektury mieszkalnej: domów jednorodzinnych i budynków wielorodzinnych. Przemysł rozwija się w Ożarowie Mazowieckim oraz w Błoniach, gdzie mieszczą się Zakłady Mechaniczno-Precyzyjne. Miejscami zakupów są: 2 galerie i centrum handlowe. Przez powiat przebiegają drogi krajowe: nr 2 (Warszawa – Poznań), nr 7 (Gdańsk – Chyżne) i nr 92 (Rzepin – Warszawa).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Domy Lipków?

Do najważniejszych arterii w powiecie warszawskim należą drogi krajowe: nr 2 (Warszawa – Poznań), nr 7 (Gdańsk – Warszawa – Chyżne) i nr 92 (Rzepin – Warszawa), a także magistrala kolejowa Moskwa – Berlin. W miastach kursują autobusy komunikacji miejskiej, natomiast dojazd do stolicy zapewniają: autobusy PKS, podmiejskie linie autobusowe warszawskiej komunikacji miejskiej oraz pociągi Kolei Mazowieckich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Domy Lipków mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 241 metrów od inwestycji Domy Lipków znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Karabeli 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Domy Lipków znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Domy Lipków znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 202 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Domy Lipków składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 568 m znajduje się Sklep spożywczy "STOKROTKA".

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Domy Lipków w odległości 947 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 31.12.2019
Data aktualizacji: 27.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: