Domy Lipków

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSpółdzielnia Mieszkaniowa Wola

Zapytaj o ceny

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Domy Lipków dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena (brutto)
5
7
219,96 m²
-
6
7
218,73 m²
-
7
7
217,78 m²
-
8
7
218,57 m²
-

Opis Inwestycji

W ramach II etapu Spółdzielnia Mieszkaniowa WOLA wybudowała w Lipkowie (gmina Stare Babice) 9 domów o powierzchniach ok. 220 m² i ok. 240 m². Budynki stoją na działkach powyżej. 1 100 m².Wszystkie domy posiadają pozwolenia na użytkowanie.Kameralne osiedle położone jest w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego, co zapewnia mieszkańcom kontakt z pięknem natury, a jednocześnie gwarantuje łatwe i szybkie połączenie z Centrum Warszawy, do którego mamy zaledwie 17 km i 8 kilometrów do granicy Warszawy. Dogodny dojazd zarówno na północ jaki i południe Stolicy zapewniają obwodnice S8 i S2. W najbliższej okolicy znajdziemy wszystko, co gwarantuje mieszkańcom komfort w codziennym życiu. Sklepy lokalne, w tym sklepy ze zdrową żywnością, oraz duże sklepy sieciowe. Lipków to miejsce przyjazne również najmłodszym, znajdują się tutaj żłobki, przedszkola, oraz liczne szkoły, zarówno te publiczne jak i prywatne.

Inwestycja Domy Lipków znajduje się w Lipkowie, ul. Hetmańska (4 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Spółdzielnia Mieszkaniowa Wola.

Inwestycja Domy Lipków została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z w tym 6 domów typu dom wolnostojący.

Aktualnie w inwestycji Domy Lipków pozostały na sprzedaż 4 nowe domy o powierzchniach od 218 do 220 metrów kwadratowych.

Dostępne są domy:

  • 7-pokojowe o powierzchni od 218 do 220 m2 (4 domy)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Spółdzielnia Mieszkaniowa Wola nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy posiadają garaże
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rezerwat przyrody.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępne są 4 domy w tym 4 domy typu dom wolnostojący.
Powierzchnie domów:od 218 do 220 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 7-pokojowe.
Ceny domów (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Domy Lipków

Powiat warszawski zachodni usytuowany jest w środkowej części województwa mazowieckiego i zajmuje obszar o powierzchni 533 km2, na którym mieszka ponad 100 tys. osób. Na atrakcyjność lokalizacji wpływa zarówno niewielka odległość od Warszawy, jak i obecność Puszczy Kampinoskiej. Do terytorium powiatu należą gminy miejsko-wiejskie: Łomianki, Błonie i Ożarów Mazowiecki oraz obszary wiejskie: Izabelin, Kampinos, Leszno i Stare Babice. Południową cześć zajmują grunty uprawne, a w Broniszach znajduje się – jeden z największych w kraju – Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy. Bliskość stolicy oraz zielone, zaciszne okolice wpływają na rozwój architektury mieszkalnej: domów jednorodzinnych i budynków wielorodzinnych. Przemysł rozwija się w Ożarowie Mazowieckim oraz w Błoniach, gdzie mieszczą się Zakłady Mechaniczno-Precyzyjne. Miejscami zakupów są: 2 galerie i centrum handlowe. Przez powiat przebiegają drogi krajowe: nr 2 (Warszawa – Poznań), nr 7 (Gdańsk – Chyżne) i nr 92 (Rzepin – Warszawa).

Komunikacja

Do najważniejszych arterii w powiecie warszawskim należą drogi krajowe: nr 2 (Warszawa – Poznań), nr 7 (Gdańsk – Warszawa – Chyżne) i nr 92 (Rzepin – Warszawa), a także magistrala kolejowa Moskwa – Berlin. W miastach kursują autobusy komunikacji miejskiej, natomiast dojazd do stolicy zapewniają: autobusy PKS, podmiejskie linie autobusowe warszawskiej komunikacji miejskiej oraz pociągi Kolei Mazowieckich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Domy Lipków mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 240 metrów od inwestycji Domy Lipków znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Karabeli 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Domy Lipków znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Słoneczny Domek" w odległości 210 m.

Data publikacji: 31.12.2019

Data aktualizacji: 02.11.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie