Osiedle Polanka

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSplendor Nieruchomości

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 44 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Enklawa(1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż płoński, Płońsk, ul. Szkolna 104 (28.7 km od Ciechanowa)
  Osiedle Enklawa
  Termin oddania: 4 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 44
  Powierzchnia: 45 - 67 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Grupa Scotia Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Osiedle Polanka położone jest w Płońsku przy ul. Wieczorków, tuż przed Szerominkiem. Jest to mieszkaniowo-rekreacyjna część miasta. Znaczną część stanowią tereny zielone, które tworzyą unikalny klimat.BezpieczeństwoJuż wkrótce osiedle będzie całodobowo strzeżone. Wszystkie mieszkania zaopatrzone są w domofony oraz antywłamaniowe drzwi z wielo-punktowym ryglem i wizjerem panoramicznym.Tradycyjna technologia wykonania mieszkań:- ściany zewnętrzne murowane z pustaków leyer- ściany wewnętrzne murowane z pustaków ceramicznych- ściany działowe między mieszkaniami wyciszone i izolowane cieplnie- bardzo dobre okna i drzwi balkonowe firmy REHAU- indywidualne rozliczenie mediów (prąd, woda, gaz)- ogrzewanie mieszkania z indywidualnego pieca wielofunkcyjnego- antywłamaniowe drzwi do mieszkań- wysokiej jakości materiały wykończeniowe

Inwestycja Osiedle Polanka znajduje się w Płońsku, ul. Wieczorków (28.3 km od Ciechanowa), została zrealizowana przez dewelopera Splendor Nieruchomości.

Inwestycja Osiedle Polanka została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 42 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Polanka pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Splendor Nieruchomości przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2010 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 8 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 42 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: własna kotłownia, plac zabaw, teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Polanka

Powiat płoński został utworzony 1 stycznia 1999r. i wszedł w skład Województwa Mazowieckiego. Zajmuje obszar 1384 km2 i liczy ok. 87 tys. mieszkańców. Tworzą go dwa główne miasta: Płońsk i Raciąż oraz dziesięć gmin: Baboszewo, Czerwińsk nad Wisłą, Dzierzążnia, Joniec, Naruszewo, Nowe Miasto, Płońsk, Sochocin, Raciąż, Załuski. Siedzibą powiatu jest miasto Płońsk. Powiat jest usytuowany na Wysoczyźnie Płońskiej i Równinie Raciąskiej, leżących w centrum Północnego Mazowsza. Od północy i wschodu Wysoczyzna Płońska przylega do Równiny Raciąskiej i Doliny Wkry, od południa opada stromą krawędzią do doliny Wisły. Dzisiejszy Płońsk to jedno z najszybciej rozwijających się miast Mazowsza. Zmieniająca się sytuacja gospodarcza kraju zmusiła większość zakładów do przekształceń. Dawny Wedel, to teraz „Lu Polska”. W miejscu „Horteksu” pojawiły się dwie spółki: „AMP Logistyka” i „ Agriko”. W Płońsku zdecydowały się także zainwestować firmy z obcym kapitałem. Do nich należą m.in. Skandynawski Koncern Poligraficzny ELANDERS, francuska grupa „FARBY MAESTRIA”, a także zakład produkcyjny BRAAS Polska – należący do światowego lidera w dziedzinie pokryć dachowych.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Polanka znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Artystyczne "Świat Odkrywców" w odległości 220 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Polanka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 210 m znajduje się Polanka.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie