SK Park

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezS&P Development Sp. z o.o. Sp. k.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 86 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Scandi City(2.5 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż wrocławski, Siechnice, ul. Paderewskiego (4.2 km od Wrocławia)
  Ceny od: 4 672/m2
  Scandi City
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba domów: 8
  Powierzchnia: 84 - 111 m2
  Liczba pokoi: 4 - 5
  Scandi Home

Opis Inwestycji

Zapraszamy na osiedle SK Park w Św. Katarzynie, gmina SiechniceOsiedle ponadczasowe, niewzorowane na sąsiednich inwestycjach, a jednocześnie próbujące odpowiedzieć także na potrzeby jutra. Lokale z trzema sypialniami, zlokalizowane na optymalnej powierzchni niespełna 100 m. Wiaty na dwa samochody, które mogą pełnić również rolę zielonej pergoli, zadaszenia na rowery czy dodatkowej przestrzeni do rekreacji. Szerokie, obsadzone zielenią ciągi komunikacyjne z alejkami i ograniczonym ruchem, gdzie samochody są gośćmi, a dzieci i piesi gospodarzami.Domy wyposażone są w nowoczesne, ekologiczne rozwiązania, zapewniające niezależność energetyczną i standardy wyprzedzające dzisiejsze wymogi.Najważniejsze cechy SK Park:- ekologia: fotowoltaika, pompa ciepła, mikroretencja oraz wewnętrzne tereny zielone- pierwsza inwestycja z całkowitym odzyskiem wody deszczowej- standard energetyczny przekraczający wymogi na 2021 rok- idealne metraże - tanie w utrzymaniu z ponadczasową przestrzenią na każdy wiek i rozmiar rodziny- w standardzie ogrzewanie podłogowe w całych lokalu– osiedle dla ludzi w każdym wieku- infrastruktura (przedszkole w odległości 300m od osiedla, szkoła podstawowa, dyskont spożywczy, restauracja oraz dworzec PKP wbliskiej okolicy)- teren osiedla to blisko 3 ha, z czego ponad 50% to teren biologicznie czynny i zielony- parki kieszonkowe na terenie osiedla, wspólna przestrzeń na odpoczynek i rekreację- komunikacja kolejowa zapewniająca połączenie z centrum Wrocławia w mniej niż 15 minut.- Dyskont spożywczy, szkoła podstawowa - wszystko w zasięgu spaceru.Takie komplementarne osiedle prezentujemy dziś Państwu. Święta Katarzyna Park.

Inwestycja SK Park znajduje się w Świętej Katarzynie, ul. Łąkowa (2.3 km od Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera S&P Development Sp. z o.o. Sp. k..

Inwestycja SK Park jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 16 nowych domów w tym 16 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji SK Park pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 94 metrów kwadratowych w cenie od 499 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper S&P Development Sp. z o.o. Sp. k. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 16 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji SK Park

Przedszkole w odległości 300 m od osiedla. Komunikacja kolejowa zapewniająca połączenie z centrum Wrocławia w mniej niż 15 minut. Dyskont spożywczy, szkoła podstawowa – wszystko w zasięgu spaceru. Takie komplementarne osiedle prezentujemy dziś Państwu. Święta Katarzyna Park. Osiedle SK Park zostało zlokalizowane tak, aby mieszkańcy mieli w pieszej odległości niezbędne do codziennego życia punkty usługowe. Przedszkole oddalone jest od nas tylko o 300 m! Dyskont spożywczy (Biedronka) – 500 m, apteka – 750 m, a poczta i restauracja z tradycyjnym polskim jedzeniem – 600 m. Do publicznej szkoły dotrzemy w 15 min (1,4 km) wzdłuż spokojnej, publicznej drogi z szerokim chodnikiem. Rowerem to tylko 4 minuty. Drugim aspektem była komunikacja. Bliska odległość do stacji PKP umożliwia dotarcie do centrum Wrocławia w niecałe 15 minut! (7 minut spacer na dworzec i 8 minut pociąg do centrum). Węzeł wschodniej obwodnicy Wrocławia jest zlokalizowany 1,5 km od osiedla i nie stoimy do niego w korkach. Planowana przez Gminy Siechnice i Iwiny trasa rowerowa, doprowadzi nas do centrum Wrocławia w 45 minut.

Wieś w Polsce położona w województwie dolnośląskim, w powiecie wrocławskim, 9 kilometrów na południowy wschód od centrum Wrocławia, w gminie Siechnice, do 31.12.2009 siedziba gminy Święta Katarzyna. W latach 1975-1998 miejscowość należała administracyjnie do województwa wrocławskiego.

Komunikacja

Przyszli mieszkańcy inwestycji SK Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji SK Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Święta Katarzyna.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji SK Park jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: ZOZ Święta Katarzyna w odległości 460 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji SK Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 170 m znajduje się Biedronka.

Data publikacji: 18.12.2020

Data aktualizacji: 21.12.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie