Osiedle Szafirowe - Swarzędz

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSoulbud

Ceny od: 4 481 zł brutto/m2

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Osiedle Szafirowe - Swarzędz dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena (brutto)
Rubinowa 15/1
4
100,21 m²
314 m2
449 000 zł4 481 zł/m²

Opis Inwestycji

Inwestycja inspirowana harmonią ładu przestrzennego i praktycznymi rozwiązaniami. Jednorodna architektura oraz pełna infrastruktura to podstawowe atuty tej lokalizacji.Projekt Szafirowa to osiedle 38 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane w Swarzędzu. Lokalizacja zapewnia ciszę i spokój a jednocześnie szybki i łatwy dostęp do pełnej infrastruktury - w okolicy przedszkola, szkoły, sklepy, markety, komunikacja miejska. Dla lubiących aktywny tryb życia w pobliżu ścieżki spacerowe, rowerowe oraz pływalnia "Wodny Raj".Inwestycja jest podzielona na etapy. Obecnie jesteśmy w trakcie realizacji etapu III. Każdy z lokali o metrażu 102,5 m2 będzie posadowiony na działkach od 264 do 455 m2.Większość naszych realizacji w Swarzędzu wykończona jest sprawdzonymi i wysoko jakościowymi komponentami, na których pracujemy od kilku lat. Jesteśmy deweloperem, który od dawna buduje w Swarzędzu, starannie selekcjonując nie tylko materiały budowlane, ale również ekipy budowlane. Każdy budynek oddajemy w stanie deweloperskim, czyli przygotowanym do dowolnej aranżacji wnętrza. Każdy bliźniak posiada styropianową izolację zewnętrzną i grubości 15 centymetrów. Pięciokomorowa stolarka okienna zapewnia podobnie doskonałą szczelność i izolację. Domy z powodzeniem utrzymują ciepło w zimie i przyjemny chłód latem. Każda inwestycja zawiera podjazd, miejsce parkingowe, podejście do domu oraz opaskę wokół nieruchomości wykończone kostką brukową.Dom podzielony na strefę dzienną i prywatną. Strefa dzienna to przestronny salon z wyjściem na taras i ogród, kuchnia, korytarz oraz wc. Strefa prywatna to trzy funkcjonalne sypialnie, duża łazienka oraz korytarz.Chętnie dostosujemy układ pomieszczeń do Twoich potrzeb. Oczywiście bez dodatkowych opłat.

Inwestycja Osiedle Szafirowe - Swarzędz znajduje się w Jasinie, ul. Szafirowa (2 km od Poznania), jest realizowana przez dewelopera Soulbud.

Inwestycja Osiedle Szafirowe - Swarzędz jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 76 nowych domów w tym 3 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Szafirowe - Swarzędz pozostało na sprzedaż 1 nowy dom o powierzchni 100 metrów kwadratowych w cenie od 449 000 zł.

Dostępne są domy:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 100 m2 w cenie od 449 000 zł (1 dom)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Soulbud przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 76 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: internet, TV kablowa, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się jezioro, las.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępny jest 1 dom w tym 1 dom typu bliźniak.
Powierzchnie domów: 100 m2.
Powierzchnie działek: 314 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 4-pokojowe.
Ceny domów (brutto):
  • kształtują się na poziomie 449 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 4 481 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Szafirowe - Swarzędz

Powiat poznański znajduje się w centralnej części województwa wielkopolskiego i składa z 17 gmin okalających miasto Poznań. Na obszarze o powierzchni ok. 1900 km2 zamieszkuje ponad 344 tys. osób, toteż poznański jest najludniejszym powiatem w Polsce. Pod względem krajobrazowym powiat należy do Pojezierza Wielkopolskiego, a walorami pejzażu są: rzeka Warta wraz z dopływami, liczne jeziora, 11 rezerwatów przyrody oraz kompleksy leśne, min. Wielkopolski Park Narodowy, Rogaliński Park Krajobrazowy, Puszcza Zielonka i Park Krajobrazowy Promno. Przez powiat przebiegają ważne arterie jak: wschodnia i zachodnia obwodnica Poznania, autostrada A2 czy droga krajowa nr 92, dlatego zlokalizowanych jest tu wiele firm, hal magazynowych oraz zakładów produkcyjnych, a także 4 centra i 10 galerii handlowych. Dogodna lokalizacja w pobliżu Poznania oraz łatwy dojazd do miasta dzięki 29 połączeniom autobusowym sprawiają, że intensywnie rozwija się budownictwo mieszkaniowe – zwłaszcza jednorodzinne.

Komunikacja

Przez obszar powiatu poznańskiego przebiegają arterie, przy których zlokalizowane są hale magazynowe oraz firmy spedycyjne, logistyczne i kurierskie. Do arterii tych należą: autostrada A2, droga krajowa nr 92 (Rzepin – Poznań – Warszawa – Kałuszyn) oraz drogi ekspresowe: S11 i S5, czyli zachodnia i wschodnia obwodnica Poznania. Sieć torów kolejowych sprawia, że przez powiat poznański kursują pociągi ze stolicy Wielkopolski do wielu polskich i zagranicznych miast. Organizacją transportu publicznego zajmuje się Transport Aglomeracji Poznańskiej, dzięki czemu między Poznaniem a podmiejskimi miejscowościami kursują autobusy obsługujące 29 połączeń, a ponadto busy komunikacji prywatnej oraz autobusy PKS Poznań.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Szafirowe - Swarzędz mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji Osiedle Szafirowe - Swarzędz znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gortatowo Cmentarz.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Szafirowe - Swarzędz znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Publiczne w odległości 430 m.

Data publikacji: 26.10.2020

Data aktualizacji: 16.11.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie