Osiedle Solaris etap III

Oferta archiwalna

Kraków, Dębniki, ul. prof. Bronisława Geremka 28

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 379 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Solaris etap III

5 zdjęć

Osiedle Solaris etap III
Osiedle Solaris etap III
Osiedle Solaris etap III
Osiedle Solaris etap III

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 4 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Osiedle SOLARIS Domy to kolejny etap osiedla, które realizujemy już od kilku lat. W poprzednich budynkach wielorodzinnych, swoje mieszkania znalazły 163 rodziny.

W ramach realizacji tego etapu powstaną dwa budynki a w każdym z nich dwa lokale mieszkalne.

Segment mniejszy będzie miał powierzchnię 115 m² a segment większy 135 m². Obydwa typy mieszkań wyróżniają się wyjątkowo funkcjonalnym układem a ponadto przylegać będą do nich duże, 150 metrowe ogródki lokatorskie. Zachęcamy do zapoznania się z wizualizacjami i rzutami domów.

Inwestycja Osiedle Solaris etap III znajduje się na Dębnikach, ul. prof. Bronisława Geremka 28 (7.7 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez SOLART sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Solaris etap III została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Solaris etap III nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców SOLART sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Osiedle SOLARIS łączy ze sobą urok osiedla oddalonego nieco od centrum z zaletami życia w wielkim mieście. Kilkaset metrów od budynku znajduje się pętla autobusu, który dowiezie Państwa bezpośrednio do centrum miasta, a zmotoryzowani mają do wyboru kilka alternatywnych sposobów dotarcia do centrum (np. ul. Kobierzyńska, ul. Zakopiańska) oraz 3 kilometry do obwodnicy miasta Krakowa. W odległości kilku minut jazdy samochodem znajduje się również m.in. Centrum Squash i Fitness, Centrum Sportowe i basen, Centrum Handlowe Zakopianka, Galeria Solvay, Cinema City, Castorama, Tesco, Pasaż Ruczaj i wiele innych obiektów, które pozwolą na aktywny wypoczynek lub sprawne zakupy.

Leżące w południowo-zachodniej części Krakowa Dębniki to dzielnica VIII, zajmująca obszar 4618,87 ha i zamieszkana przez 59 395 osób. Jest to teren bardzo zróżnicowany pod względem zagospodarowania. Zachodnia połowa dzielnicy to pełne malowniczych krajobrazów Lasy Tynieckie, przez które przepływa Wisła, natomiast wschodnia część Dębnik jest zdecydowanie bardziej zurbanizowana. Obok starych budowli, w tym kamienic i budynków typu dworkowego, znajdziemy tu nowe nieruchomości, takie jak osiedla mieszkaniowe, domy jednorodzinne oraz wille. Na Dębnikach kwitnie życie sportowe i kulturalne. Znajduje się tu m.in. Ośrodek Olimpijski „Kolna” i 3 centra sportowe oraz 2 muzea i centrum kultury. Na terenie dzielnicy VIII mieszczą się również 3 wydziały Uniwersytetu Jagiellońskiego. Niedaleka odległość od centrum sprawia, że na Dębnikach skutecznie działa komunikacja miejska. Odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7, a na niewielkim fragmencie także droga krajowa nr 44, natomiast wzdłuż północnej granicy biegnie droga wojewódzka nr 780.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Solaris etap III?

Dębniki mają dobre połączenia komunikacyjne z centrum miasta, dzięki regularnie kursującym tramwajom oraz autobusom linii miejskiej i aglomeracyjnej. Przebiega tędy droga krajowa nr 7, będąca fragmentem obwodnicy IV Krakowa. Od południa do dzielnicy prowadzi droga krajowa nr 44. Obok północnej granicy Dębników biegnie droga wojewódzka nr 780.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Solaris etap III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 360 metrów od inwestycji Osiedle Solaris etap III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kobierzyn 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Solaris etap III znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Solaris etap III znajduje się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Rity w Krakowie w odległości 330 m, Publiczne Przedszkole "Majowa Łąka" w Krakowie w odległości 380 m, Publiczne Przedszkole Misie Pysie w odległości 410 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Solaris etap III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 390 m znajduje się Stokrotka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Solaris etap III w odległości 410 m znajduje się ATklub fitness & beauty, w odległości 440 m znajduje się Boisko piłki nożnej, w odległości 450 m znajduje się Klub Sportowy Victoria Kobierzyn.

Data publikacji: 17.12.2020
Data aktualizacji: 17.03.2021

Pobliskie Lokalizacje

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: