Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Domy "Po przecinku"

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Przecinek, oferowane bezpośrednio przez

SOLART sp. z o.o.

Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul. Przecinek

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 108 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Domy "Po przecinku"Domy "Po przecinku"

4 zdjęcia

Domy "Po przecinku"
Domy "Po przecinku"
Domy "Po przecinku"
Domy "Po przecinku"

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw
  • siłownia plenerowa

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 12 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (12 miejsc)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Opis inwestycji

Nowa inwestycja dewelopera MoonOffice powstaje przy ulicy Przecinek, w dzielnicy Bieżanów.

Jest to miejsce w pobliżu dużego osiedla, co zapewni wygodny dostęp do pełnej infrastruktury w postaci przedszkoli, szkół, sklepów, przychodni czy restauracji.

Realizowany projekt składać się będzie z 6 budynków dwulokalowych. Wszystkie lokale posiadać będą ogródki w metrażu od 40 do nawet 220 metrów kwadratowych. Ponadto na działce znajdzie się plac zabaw i plenerowa siłownia a otoczenie pełne zieleni zapewni komfortowy wypoczynek w wolnych chwilach.

Inwestycja Domy "Po przecinku" znajduje się na Bieżanowie-Prokocimiu, ul. Przecinek (8.1 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez SOLART sp. z o.o.

Inwestycja Domy "Po przecinku" została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań znajdujących się w 12 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Domy "Po przecinku" nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców SOLART sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (12 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

Ogromnym atutem inwestycji jest również dostępność szybkiej komunikacji miejskiej w postaci pobliskiej pętli tramwajowej a przede wszystkim Szybkiej Kolei Aglomeracyjnej. W odległości 400 metrów od inwestycji znajduje się przystanek, z którego koleją dotrzemy na Dworzec Główny w 15 a na Kazimierz w 13 minut.

Bieżanów-Prokocim to XII dzielnica Krakowa, która powstała z przyłączenia do miasta wsi Bieżanów, Prokocim i Rżąka. Do 1990r. należała do dzielnicy Podgórze. Zajmuje powierzchnię 1847,39 ha, a mieszka w niej 63 026 osób. Rozwój i zabudowa dzielnicy miały ścisły związek z historią jej poszczególnych części, np. w Bieżanowie, gdzie działały liczne fabryki, powstały bloki i osiedla niskokondygnacyjnych domów dla pracowników, a w Prokocimiu wybudowano wielkopłytowe bloki dla kolejarzy pracujących na tutejszej kolei i ich rodzin. Z czasem powstała cała infrastruktura typowa dla obszarów zurbanizowanych, czyli urzędy, placówki dydaktyczno-wychowawcze, punkty handlowo-usługowe itp. Krajobraz dzielnicy jest dość urozmaicony, ze względu na różną wysokość budynków mieszkalnych, a także z uwagi na niektóre zabytki, rozbudowane linie kolei towarowej oraz liczne tereny zielone. Ze względu na wysoki stopień uprzemysłowienia, Bieżanów-Prokocim musiał być dobrze skomunikowany z pozostałymi częściami miasta. Do dziś regularnie kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Przez dzielnicę przechodzą drogi krajowe nr 7 i 94, a część południowej granicy Bieżanowa-Prokocimia stanowi autostrada A4.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Domy "Po przecinku"?

Bieżanów-Prokocim to XII dzielnica Krakowa, którą utworzono z 3 wsi przyłączonych do miasta w latach 40-tych XXw. Mieszka w niej 63 026 osób, a jej powierzchnia to 1847,39 ha. W zabudowie dominują nieruchomości typowe dla terenów zindustrializowanych. Wielkopłytowe bloki będące pozostałością po mieszkaniach pracowniczych są tu zestawione z osiedlami niskokondygnacyjnych domów. Całości dopełnia rozbudowana infrastruktura oraz ciekawe zabytki i urokliwe tereny zielone. Dzielnica jest dobrze połączona z resztą miasta. Przebiegają przez nią też drogi krajowe i fragment autostrady.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Domy "Po przecinku" mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 196 metrów od inwestycji Domy "Po przecinku" znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Duża Góra 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Domy "Po przecinku" znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Domy "Po przecinku" znajduje się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa 111 imienia Wojska Polskiego w odległości 533 m, przedszkole w odległości 538 m, przedszkole w odległości 637 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Domy "Po przecinku" jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Judym w odległości 569 m, Przychodnia Zdrowia Bieżanów w odległości 770 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 793 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Domy "Po przecinku" składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 269 m znajduje się Market Point, w odległości 279 m znajduje się Piekarnia Królewska, w odległości 316 m znajduje się Słodki Świat.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Domy "Po przecinku" w odległości 535 m znajduje się boisko do siatkówki / wielofunkcyjne, w odległości 539 m znajduje się boisko / kort, w odległości 550 m znajduje się Klub Sportowy Bieżanowianka.

Data publikacji: 10.02.2021
Data aktualizacji: 06.07.2022

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023