Domy "Po przecinku"

Mieszkania na sprzedaż ul. Przecinek, oferowane bezpośrednio przez SOLART sp. z o.o.

Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul. Przecinek

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 757 ofert w najbliższej okolicy!

Domy "Po przecinku"

4 zdjęcia

Domy "Po przecinku"
Domy "Po przecinku"
Domy "Po przecinku"
Domy "Po przecinku"

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Nowa inwestycja dewelopera MoonOffice powstaje przy ulicy Przecinek, w dzielnicy Bieżanów.

Jest to miejsce w pobliżu dużego osiedla, co zapewni wygodny dostęp do pełnej infrastruktury w postaci przedszkoli, szkół, sklepów, przychodni czy restauracji.

Realizowany projekt składać się będzie z 6 budynków dwulokalowych. Wszystkie lokale posiadać będą ogródki w metrażu od 40 do nawet 220 metrów kwadratowych. Ponadto na działce znajdzie się plac zabaw i plenerowa siłownia a otoczenie pełne zieleni zapewni komfortowy wypoczynek w wolnych chwilach.

Inwestycja Domy "Po przecinku" znajduje się na Bieżanowie-Prokocimiu, ul. Przecinek (8.1 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez SOLART sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań znajdujących się w 12 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Domy "Po przecinku" nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców SOLART sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (12 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 12 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (12 miejsc).
Udogodnienia:
plac zabaw, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, siłownia plenerowa
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Lokalizacja inwestycji

Ogromnym atutem inwestycji jest również dostępność szybkiej komunikacji miejskiej w postaci pobliskiej pętli tramwajowej a przede wszystkim Szybkiej Kolei Aglomeracyjnej. W odległości 400 metrów od inwestycji znajduje się przystanek, z którego koleją dotrzemy na Dworzec Główny w 15 a na Kazimierz w 13 minut.

Bieżanów-Prokocim to XII dzielnica Krakowa, która powstała z przyłączenia do miasta wsi Bieżanów, Prokocim i Rżąka. Do 1990r. należała do dzielnicy Podgórze. Zajmuje powierzchnię 1847,39 ha, a mieszka w niej 63 026 osób. Rozwój i zabudowa dzielnicy miały ścisły związek z historią jej poszczególnych części, np. w Bieżanowie, gdzie działały liczne fabryki, powstały bloki i osiedla niskokondygnacyjnych domów dla pracowników, a w Prokocimiu wybudowano wielkopłytowe bloki dla kolejarzy pracujących na tutejszej kolei i ich rodzin. Z czasem powstała cała infrastruktura typowa dla obszarów zurbanizowanych, czyli urzędy, placówki dydaktyczno-wychowawcze, punkty handlowo-usługowe itp. Krajobraz dzielnicy jest dość urozmaicony, ze względu na różną wysokość budynków mieszkalnych, a także z uwagi na niektóre zabytki, rozbudowane linie kolei towarowej oraz liczne tereny zielone. Ze względu na wysoki stopień uprzemysłowienia, Bieżanów-Prokocim musiał być dobrze skomunikowany z pozostałymi częściami miasta. Do dziś regularnie kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Przez dzielnicę przechodzą drogi krajowe nr 7 i 94, a część południowej granicy Bieżanowa-Prokocimia stanowi autostrada A4.

Komunikacja

Bieżanów-Prokocim to XII dzielnica Krakowa, którą utworzono z 3 wsi przyłączonych do miasta w latach 40-tych XXw. Mieszka w niej 63 026 osób, a jej powierzchnia to 1847,39 ha. W zabudowie dominują nieruchomości typowe dla terenów zindustrializowanych. Wielkopłytowe bloki będące pozostałością po mieszkaniach pracowniczych są tu zestawione z osiedlami niskokondygnacyjnych domów. Całości dopełnia rozbudowana infrastruktura oraz ciekawe zabytki i urokliwe tereny zielone. Dzielnica jest dobrze połączona z resztą miasta. Przebiegają przez nią też drogi krajowe i fragment autostrady.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Domy "Po przecinku"?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Domy "Po przecinku" mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Domy "Po przecinku" znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Duża Góra.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Domy "Po przecinku" składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 280 m znajduje się Piekarnia Królewska, w odległości 280 m znajduje się Market Point, w odległości 470 m znajduje się ABC.

Data publikacji: 10.02.2021
Data aktualizacji: 14.10.2021

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: