Słoneczne Wzgórze

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSMP Smart Development Kamiński Turyński Sp.j.

Ceny od: 4 223 zł brutto/m2

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Słoneczne Wzgórze dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena (brutto)
3
5
130 m²
158 m2
549 000 zł4 223 zł/m²

Opis Inwestycji

Słoneczne Wzgórze to inwestycja zlokalizowana w pięknej i prestiżowej okolicy w zachodniej części Gliwic, blisko centrum oraz głównych węzłów komunikacyjnych.Oferujemy Państwu segment środkowy o powierzchni użytkowej 130 m2, posadowiony na działce o powierzchni 158 m2 i znajdujący się w budynku składającym się z 4 segmentów w zabudowie szeregowej. Salon z kuchnią, łazienka oraz przedpokój na parterze oraz 4 pokoje z łazienką i przedpokojem na piętrze zapewnią domownikom wygodną przestrzeń do życia.Garaż jednoostanowiskowy oraz 2 miejsca parkingowe na podjeździe do garażu pozwolą na komfortowe i bezpieczne pozostawienie samochodów bezpośrednio przed domem.Taras zlokalizowany na piętrze oraz możliwość wyjścia do ogrodu bezpośrednio z salonu na parterze pozwolą Państwu spędzić miłe chwile na świeżym powietrzu i cieszyć się bliskością lasu położonego kilkadziesiąt metrów od granicy działki.

Inwestycja Słoneczne Wzgórze znajduje się w Gliwicach, ul. Słoneczne Wzgórze 25 (3.6 km od centrum Gliwic), została zrealizowana przez dewelopera SMP Smart Development Kamiński Turyński Sp.j..

Inwestycja Słoneczne Wzgórze została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych domów w tym 1 domu typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Słoneczne Wzgórze pozostało na sprzedaż 1 nowy dom o powierzchni 130 metrów kwadratowych w cenie od 549 000 zł.

Dostępne są domy:

  • 5-pokojowe o powierzchni od 130 m2 w cenie od 549 000 zł (1 dom)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper SMP Smart Development Kamiński Turyński Sp.j. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 4 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 290 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Nieruchomość sprzedawana jest w stanie deweloperskim, w którym zapewniamy: okna trzyszybowe, bramę garażową sterowaną na pilota, antywłamaniowe drzwi zewnętrzne, ocieplenie elewacji wraz z tynkami zewnętrznymi, podjazd do garażu oraz chodniki wykonane z kostki brukowej, ogrodzenie z boku oraz z tyłu budynku, przyłącze elektryczne (3 fazy), wod.-kan. oraz gazowe w granicy działki, światłowód w granicy działki, instalację elektryczną, instalację gazową, instalację CO (ogrzewanie podłogowe), instalację WOD-KAN (bez białego montażu), posadzki, tynki.
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się staw.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępny jest 1 dom w tym 1 dom typu dom szeregowy.
Powierzchnie domów: 130 m2.
Powierzchnie działek: 158 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 5-pokojowe.
Ceny domów (brutto):
  • kształtują się na poziomie 549 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 4 223 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Słoneczne Wzgórze

Gliwice są miastem powiatowym, należącym do Metropolii Silesia. Leżą w południowo-zachodniej części kraju, nad rzeką Kłodnicą. Ich obszar wynosi 134,2 km2, a zamieszkuje je ponad 190 000 osób. Zabudowa miasta ulega stałym modyfikacjom wskutek rozbudowy sektora mieszkalnego. Przybywa głównie domów jednorodzinnych. Jeśli chodzi o nieruchomości komercyjne, to z reguły w ciekawy sposób adaptowane są do tych celów stare budynki. Gliwice to ośrodek przemysłowy, biznesowy, edukacyjny i kulturalny, oferujący mieszkańcom dostęp do wszystkich niezbędnych instytucji. Znajduje się tu cenione w Europie Centrum Onkologii, działa 18 galerii, 7 muzeów, ponad 80 szkół i 11 zespołów szkół, swoją siedzibę ma tu Politechnika Śląska. Miasto ma bogatą infrastrukturę sportową i handlową. W Gliwicach znajduje się największy polski węzeł autostradowy Gliwice-Sośnica. 43 km stąd mieści się lotnisko. Dzięki transportowi drogowemu, kolejowemu i wodnemu, obszar jest świetnie skomunikowany z resztą kraju, a 198 przystanków komunikacji miejskiej zapewnia doskonałe połączenia z resztą Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.

Komunikacja

W Gliwicach znajduje się największy węzeł komunikacyjny kraju w postaci autostrad A1 i A4, które wraz z drogą krajową nr 44 przecinają się na wschodzie miasta. Ponadto biegną tędy drogi krajowe nr 78 i 88 oraz wojewódzkie nr 408, 901 i 902, a tuż przy południowej i wschodniej granicy przebiega droga wojewódzka nr 921. Gliwicki dworzec kolejowy obsługuje pociągi lokalne i ogólnopolskie. 43 km od miasta znajduje się lotnisko Katowice-Pyrzowice, z którego odbywają się loty do 29 miast. Dzięki Kanałowi Gliwickiemu, miasto łączy się Odrą z portem w Szczecinie. Gliwice są połączone komunikacją miejską z całym GOP, a w mieście znajduje się 198 przystanków.

Data publikacji: 29.07.2020

Data aktualizacji: 04.08.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie