Osiedle Nowe Koninko II

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSkaland

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 445 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Osiedle Nowe Koninko to kompleks mieszkaniowy składający się z 5 typów mieszkań inspirowany stylem skanynawskim.Funkcjonalne układy lokali oraz wysoka jakość materiałów budowlanych zapewniają wysoki komfort na co dzień.Inwestycja będzie posiadać rozbudowaną przestrzeń wspólną dla mieszkańców: plac zabaw i boisko dla dzieci oraz strefę chilloutu dla dorosłych.a) lokale dwupoziomowe o pow. całkowitej 95,5 mkw. z antresolą i tarasem: składają się z 2 sypialni, łazienki, korytarza i salonu z aneksem kuchennym oraz pomieszczenia gospodarczego i dwóch stref magazynowych.Jest to propozycja dla osób, które poszukują nieszablonowych rozwiązań architektonicznych. Antresola zapewnia całe spectrum możliwości aranżacyjnych: od pokoju wypoczynkowego, pokoju dla gości, gabinetu czy nawet dwóch dodatkowych pokoi sypialnianych. Lokale w cenie 345.000 złb) mieszkania w willach o pow. od 82/92 mkw. z możliwością rozbudowania przestrzeni o 26-metrowe poddasze (do adaptacji własnej lub zleconej deweloperowi). Mieszkania w willach posiadają skrajne ogrody oraz bardzo dobre nasłonecznienie- okna na przestrzał budynku. Ta forma zabudowy zapewnia klimat domu z rozsądnym podziałem przestrzeni: parter to część dzienna, piętro składające się z 3 pokoi i łazienki to strefa sypialnia. Poddasze stanowi dodatkową, obszerną powierzchnię do adaptacji wg własnych potrzeb. Ceny zaczynają się już od 328.000 zł.c) lokale 3-pokojowe o metrażu 64,48 m² z dwoma prywatnymi ogrodami o pow. 43 i 41 mkw. dostępnymi z każdego pokoju lub o pow. w cenach od 287.000 zł.d) mieszkania dwupoziomowe o pow. całkowitej 87,1 mkw. w cenie 310.000 zł. Wszystkie mieszkania zostały zaprojektowane tak, aby strefa dzienna (pokój dzienny, osobna kuchnia, wyjście na obszerny taras na dachu i wc) usytuowana była na I piętrze, a II piętro stanowiło strefę prywatną (2 sypialnie oraz duża, widna łazienka). Mieszkanie jest bardzo słoneczne, dzięki dużym oknom usytuowanym na przestrzał budynku.Zapytaj u dewelopera o aktualne promocje.

Inwestycja Osiedle Nowe Koninko II znajduje się w Koninku, ul. Poetów (1 km od Poznania), została zrealizowana przez dewelopera Skaland.

Inwestycja Osiedle Nowe Koninko II została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 20 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Nowe Koninko II pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 64 do 96 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Skaland przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Pomieszczenia gospodarcze są zlokalizowane w mieszkaniach..

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 20 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada: Pomieszczenia gospodarcze są zlokalizowane w mieszkaniach..
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, boisko, TV kablowa, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro, staw.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Nowe Koninko II

Nieprzypadkowo wybraliśmy Koninko na miejsce naszej inwestycji. Jest to spokojna miejscowość w otoczeniu lasów, gdzie można odpocząć po trudach pracy. Na terenie inwestycji jest usytuowany przystanek autobusowy łączący z Franowem. Dojazd do Poznania w ciągu 15 min- Trasą Katowicką lub autostradą A2, sklep spożywczy 200 m od osiedla.

Powiat poznański znajduje się w centralnej części województwa wielkopolskiego i składa z 17 gmin okalających miasto Poznań. Na obszarze o powierzchni ok. 1900 km2 zamieszkuje ponad 344 tys. osób, toteż poznański jest najludniejszym powiatem w Polsce. Pod względem krajobrazowym powiat należy do Pojezierza Wielkopolskiego, a walorami pejzażu są: rzeka Warta wraz z dopływami, liczne jeziora, 11 rezerwatów przyrody oraz kompleksy leśne, min. Wielkopolski Park Narodowy, Rogaliński Park Krajobrazowy, Puszcza Zielonka i Park Krajobrazowy Promno. Przez powiat przebiegają ważne arterie jak: wschodnia i zachodnia obwodnica Poznania, autostrada A2 czy droga krajowa nr 92, dlatego zlokalizowanych jest tu wiele firm, hal magazynowych oraz zakładów produkcyjnych, a także 4 centra i 10 galerii handlowych. Dogodna lokalizacja w pobliżu Poznania oraz łatwy dojazd do miasta dzięki 29 połączeniom autobusowym sprawiają, że intensywnie rozwija się budownictwo mieszkaniowe – zwłaszcza jednorodzinne.

Komunikacja

Przez obszar powiatu poznańskiego przebiegają arterie, przy których zlokalizowane są hale magazynowe oraz firmy spedycyjne, logistyczne i kurierskie. Do arterii tych należą: autostrada A2, droga krajowa nr 92 (Rzepin – Poznań – Warszawa – Kałuszyn) oraz drogi ekspresowe: S11 i S5, czyli zachodnia i wschodnia obwodnica Poznania. Sieć torów kolejowych sprawia, że przez powiat poznański kursują pociągi ze stolicy Wielkopolski do wielu polskich i zagranicznych miast. Organizacją transportu publicznego zajmuje się Transport Aglomeracji Poznańskiej, dzięki czemu między Poznaniem a podmiejskimi miejscowościami kursują autobusy obsługujące 29 połączeń, a ponadto busy komunikacji prywatnej oraz autobusy PKS Poznań.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Nowe Koninko II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Osiedle Nowe Koninko II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Koninko Dziennikarska n/ż.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Nowe Koninko II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 270 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Data publikacji: 23.06.2015

Data aktualizacji: 01.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie