Skaland logo

Skaland

Poznań, Stare Miasto, ul. 27 Grudnia 9 lok. 8a
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Budujemy, słuchając uważnie

Skaland to poznańska spółka deweloperska z 16-letnim doświadczeniem w profesjonalnej realizacji komfortowych osiedli mieszkaniowych o zróżnicowanym standardzie. Od tego czasu zrealizowaliśmy budowę kilku osiedli mieszkaniowych w starannie przemyślanych lokalizacjach. Specjalizujemy się w budowie nowoczesnych domów jednorodzinnych, funkcjonalnych mieszkań w zabudowie szeregowej oraz ekskluzywnych willi podmiejskich. Wybieramy tereny charakteryzujące się bogatymi walorami przyrodniczymi i rekreacyjnymi, dobrą dostępnością i zdrowym mikroklimatem. Wieloletnie doświadczenie łączymy z najwyższą kulturą budownictwa i nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi. Przyszłość naszych Klientów jest najważniejsza, dlatego stworzyliśmy bank ziemi i kupiliśmy sporą ilość terenów pod kolejne inwestycje.

Skaland to partner godny najwyższego zaufania. W roku 2015 otrzymaliśmy tytuł Złotego Płatnika elitarnej organizacji Euler Hermes za zachowanie najwyższych standardów płatniczych. Jesteśmy członkiem Wielkopolskiej Izby Budownictwa.

ARCHITEKTURA

Zainspirowani Skandynawią przenosimy od lat najlepsze wzorce tego stylu na lokalny rynek deweloperski. Wyznaczmy trendy i jesteśmy prekursorami jego implementacji. Proponujemy nowatorskie rozwiązania służące komfortowi i bezpieczeństwu codziennego życia. Projektując, zaczynamy od funkcjonalnego układu mieszkania. Tworzymy optymalne warunki mieszkaniowe dla całej rodziny i realizujemy z powodzeniem ideę integracji człowieka z naturalnym otoczeniem. Korzystamy z materiałów najwyższej jakości, które zamawiamy u sprawdzonych, markowych producentów. Dbamy o przyjazne środowisko codziennego życia, dlatego inwestujemy w bogatą infrastrukturę wewnętrzną i zapewniamy mieszkańcom wygodne drogi osiedlowe, bezpieczne place zabaw dla najmłodszych, kameralne oświetlenie i zadbane tereny zielone. Osiedla sygnowane marką Skaland gwarantują wszystkim Klientom produkt dopracowany do perfekcji – własne mieszkanie z przydomowym ogródkiem i tarasem w starannie przemyślanej lokalizacji.

Komfortowa przestrzeń zwrócona ku naturze to ponadczasowa wartość, którą oferujemy naszym Klientom.

Posiadamy w sprzedaży 73 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Aurora Park
  1 kw. 2024
  W dynamicznie rozwijającym się Skórzewie, zaledwie kilkaset metrów od granicy Poznania, powstaje nowoczesny kompleks mieszkaniowy w którym życie płynie leniwie. Jednak wystarczy, krótki spacer by wpaść w kolorowy zgiełk Poznania. Aurora Park to miejsce dla ludzi ceniących obcowanie z naturą gwarantujące jednocześnie wszystkie atrybuty związane infrastrukturą miejską. Zieleń wewnątrz osiedlowa

  Aurora Park

  od 8 500 /m2
  ul. Kozierowskiego , Skórzewo, poznański(2 km od Poznania)
  Skaland

Zakończyliśmy sprzedaż 4 inwestycji

Kontakt

Skaland logo
Skaland
Poznań, Stare Miasto, ul. 27 Grudnia 9 lok. 8a
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: