Bursztynowe Osiedle

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Kulczyńskiego, oferowane bezpośrednio przez SGI Sp. z o.o.

Słupsk, ul. Kulczyńskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 88 ofert w najbliższej okolicy!

Bursztynowe Osiedle

4 zdjęcia

Bursztynowe Osiedle
Bursztynowe Osiedle
Bursztynowe Osiedle
Bursztynowe Osiedle

Najbliższe inwestycje

 • Tarasy Sobieskiego
  od: 5 691 zł/m2

  City Center

 • Baltic Park
  od: 5 200 zł/m2

  Arkom

 • Sonata Park etap IV

  EKP Deweloper

Opis Inwestycji

Bursztynowe Osiedle to pierwsza inwestycja naszej firmy w Słupsku. Jest to rodzinny kompleks mieszkaniowy stworzony w dynamicznie rozwijającej się części miasta. Układ trzech budynków o wysokości sześciu i siedmiu pięter, z zaaranżowanymi terenami zielonymi, zapewni komfort przyszłym mieszkańcom. Atutem osiedla jest doskonała komunikacja z centrum miasta. Całość inwestycji stanowić będzie 170 mieszkań dwu-, trzy- lub czteropokojowych o powierzchni od 36 do 82 m2. Projekt osiedla opracował uznany architekt Cezary Flis.

Lokalizacja

Słupsk, ul. Kulczyńskiego Zaciszna, zachodnia część Słupska, dobrze skomunikowana z centrum miasta. W pobliżu znajdują się sklepy spożywcze, a w 5 minut można dotrzeć do centrów handlowych znajdujących się przy ul.Szczecińskiej. Bursztynowe Osiedle to również bliskość szkół i przedszkoli.

Tereny zielone

Na terenie osiedla znajduje się plac zabaw dla dzieci wyposażony w piaskownice oraz huśtawki. Są również alejki, chodniki wykonane w tzw. polbruku, ławki parkowe, elementy małej architektury, lampy ogrodowe. Wszystkie detale zostały zaprojektowane z dbałością o estetykę. Na terenie osiedla posadzono krzewy oraz drzewa.

Miejsce parkingowe dodatkowo płatne.

Inwestycja Bursztynowe Osiedle znajduje się w Słupsku, ul. Kulczyńskiego (2.7 km od centrum Słupska), została zrealizowana przez dewelopera SGI Sp. z o.o..

Inwestycja Bursztynowe Osiedle została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2009 roku.

Cały projekt składa się z 170 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 1 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Bursztynowe Osiedle pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper SGI Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne (74 miejsca)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2008 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2009 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 170 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne (74 miejsca).
Udogodnienia:
plac zabaw, teren ogrodzony
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Lokalizacja inwestycji

Słupsk to ponad 93-tysięczne miasto leżące na Pomorzu, w odległości 18 km od Bałtyku. Jego obszar wynosi ok. 43,15 km2. Charakter zabudowy jest zależny od konkretnych dzielnic. Na Śródmieściu koncentrują się nieruchomości usługowe. Strefy mieszkalne to osiedla mieszkaniowe oraz zespoły domów jednorodzinnych. Skupiska nieruchomości przemysłowych koncentrują się w tutejszej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Słupsk posiada pełną infrastrukturę społeczną. Działają tu szkoły każdego szczebla, w tym kilkanaście szkół wyższych. Mieszczący się w Słupsku Wojewódzki Szpital Specjalistyczny wyposażony jest w 21 oddziałów. Rozbudowane zaplecze kulturalne i sportowe składa się m.in. na: dwa kina, trzy muzea, dwa stadiony, krytą pływalnię i skatepark. Głównym punktem rekreacyjnym jest Park Kultury, Sportu i Rekreacji, ale są tu także dwa parki miejskie, dwa laski i planty. Miasto ma własną galerię handlową.

Komunikacja

Przez południowo-wschodnią część miasta biegnie droga krajowa nr 6, która jest częścią transkontynentalnej trasy E28. W ułożeniu południkowym Słupsk przecinany jest przez drogę krajową nr 21. Przebiegają tędy również drogi wojewódzkie nr 210 i 213. Miasto pełni rolę węzła kolejowego. Przecinają się tu linie nr 202 i 405. Kursują stąd głównie pociągi lokalne, ale Słupsk ma też połączenie kolejowe z Katowicami i Krakowem. Działa tu komunikacja miejska, która zapewnia transport osobowy w obrębie miasta oraz sąsiadujących z nim miejscowości.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bursztynowe Osiedle mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 230 metrów od inwestycji Bursztynowe Osiedle znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Os. Niepodległości.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Bursztynowe Osiedle znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 10 w odległości 90 m, Przedszkole Niepubliczne Mówiś w odległości 90 m, EDU-BHP Piotr Grzebieniak w odległości 310 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Bursztynowe Osiedle składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Żabka, w odległości 120 m znajduje się Biedronka, w odległości 200 m znajduje się POLOmarket.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Bursztynowe Osiedle w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: