Bursztynowe Osiedle

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Kulczyńskiego, oferowane bezpośrednio przez

SGI Sp. z o.o.

Słupsk, ul. Kulczyńskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 327 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Bursztynowe Osiedle

4 zdjęcia

Bursztynowe Osiedle
Bursztynowe Osiedle
Bursztynowe Osiedle
Bursztynowe Osiedle

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2008 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2009 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 170 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne (74 miejsca)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Opis inwestycji

Bursztynowe Osiedle to pierwsza inwestycja naszej firmy w Słupsku. Jest to rodzinny kompleks mieszkaniowy stworzony w dynamicznie rozwijającej się części miasta. Układ trzech budynków o wysokości sześciu i siedmiu pięter, z zaaranżowanymi terenami zielonymi, zapewni komfort przyszłym mieszkańcom. Atutem osiedla jest doskonała komunikacja z centrum miasta. Całość inwestycji stanowić będzie 170 mieszkań dwu-, trzy- lub czteropokojowych o powierzchni od 36 do 82 m2. Projekt osiedla opracował uznany architekt Cezary Flis.

Lokalizacja

Słupsk, ul. Kulczyńskiego Zaciszna, zachodnia część Słupska, dobrze skomunikowana z centrum miasta. W pobliżu znajdują się sklepy spożywcze, a w 5 minut można dotrzeć do centrów handlowych znajdujących się przy ul.Szczecińskiej. Bursztynowe Osiedle to również bliskość szkół i przedszkoli.

Tereny zielone

Na terenie osiedla znajduje się plac zabaw dla dzieci wyposażony w piaskownice oraz huśtawki. Są również alejki, chodniki wykonane w tzw. polbruku, ławki parkowe, elementy małej architektury, lampy ogrodowe. Wszystkie detale zostały zaprojektowane z dbałością o estetykę. Na terenie osiedla posadzono krzewy oraz drzewa.

Miejsce parkingowe dodatkowo płatne.

Inwestycja Bursztynowe Osiedle znajduje się w Słupsku, ul. Kulczyńskiego (2.7 km od centrum Słupska), została zrealizowana przez SGI Sp. z o.o.

Inwestycja Bursztynowe Osiedle została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2009 roku.

Cały projekt składa się z 170 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Bursztynowe Osiedle nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców SGI Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne (74 miejsca)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Słupsk to miasto leżące na Pomorzu w odległości 18 km od Bałtyku. Charakter zabudowy jest zależny od konkretnych dzielnic. Na Śródmieściu koncentrują się nieruchomości usługowe. Strefy mieszkalne to osiedla mieszkaniowe oraz zespoły domów jednorodzinnych. Skupiska nieruchomości przemysłowych koncentrują się w tutejszej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Słupsk posiada pełną infrastrukturę społeczną. Działają tu szkoły każdego szczebla, w tym kilkanaście szkół wyższych. Mieszczący się w Słupsku Wojewódzki Szpital Specjalistyczny wyposażony jest w kilkadziesiąt oddziałów. Na rozbudowane zaplecze kulturalne i sportowe składają się m.in. kina, muzea, stadiony, kryta pływalnia i skate park. Głównym punktem rekreacyjnym jest Park Kultury, Sportu i Rekreacji, ale są tu także dwa parki miejskie i lasy. Miasto ma własną galerię handlową.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Bursztynowe Osiedle?

Przez południowo-wschodnią część miasta biegnie droga krajowa nr 6, która jest częścią transkontynentalnej trasy E28. W ułożeniu południkowym Słupsk przecinany jest przez drogę krajową nr 21. Przebiegają tędy również drogi wojewódzkie nr 210 i 213. Miasto pełni rolę węzła kolejowego. Przecinają się tu linie nr 202 i 405. Kursują stąd głównie pociągi lokalne, ale Słupsk ma też połączenie kolejowe z Katowicami i Krakowem. Działa tu komunikacja miejska, która zapewnia transport osobowy w obrębie miasta oraz sąsiadujących z nim miejscowości.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bursztynowe Osiedle mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1946 metrów od inwestycji Bursztynowe Osiedle znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Słupsk.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Bursztynowe Osiedle znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Bursztynowe Osiedle znajduje się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 10 im. Polonii w odległości 68 m, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 w odległości 250 m, Zespół Szkół "Elektryk" im. Noblistów Polskich w Słupsku w odległości 748 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Bursztynowe Osiedle jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Gabinety Stomatologiczne Szabat w odległości 597 m, Ortho-Cerebri. Rehabilitacja. Sklep medyczny w odległości 968 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Bursztynowe Osiedle składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 102 m znajduje się Biedronka, w odległości 105 m znajduje się Żabka, w odległości 199 m znajduje się Delikatesy Nova.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Bursztynowe Osiedle w odległości 155 m znajduje się boisko / kort, w odległości 167 m znajduje się boisko / kort, w odległości 253 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: