Atrium Park

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Sento S.A.

Kraków, Prądnik Biały, ul. Bociana 6A

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 1337 ofert w najbliższej okolicy!

Atrium Park

11 zdjęć

Atrium Park
Atrium Park
Atrium Park
Atrium Park

Najbliższe inwestycje

 • Nowa Siewna etap II i IV
  od: 6 893 zł/m2
  Pod wynajem

  Super Krak S.A.

 • Apartamenty 29
  od: 9 500 zł/m2
  Pod wynajem

  Invest House S.A.

 • Dobrego Pasterza 30A
  od: 11 800 zł/m2
  Pod wynajem

  Emmerson Lumico Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Atrium Park logo

Atrium Park to nowoczesna enklawa mieszkaniowa przy ul. Bociana 6A, składająca się z trzech powiązanych ze sobą budynków wielorodzinnych. Najważniejsze cechy wyróżniające inwestycję to dobra lokalizacja, oryginalna architektura, wysoka jakość wykonania oraz funkcjonalne i przemyślane układy mieszkań.

Doskonale rozumiemy potrzeby klientów, dlatego naszym celem nadrzędnym było zapewnienie temu miejscu właściwego, możliwie najwyższego standardu przestrzennego.

Atrium Park został zaprojektowany jako nowoczesny zespół powiązanych ze sobą budynków wielorodzinnych zapewniających maksymalne wykorzystanie otaczającej przestrzeni. Bryły budynków charakteryzuje staranny dobór materiałów oraz dbałość o detale. Całość projektu uzupełniają powierzchnie naturalnej zieleni oraz plac zabaw.

Atrium Park to osiedle przyjazne dla jego mieszkańców. Enklawę tworzą wewnętrzne, zamknięte dla ruchu kołowego dziedzińce, zaprojektowane jako zespół przenikających się przestrzeni o zróżnicowanej skali i proporcjach. Enklawa dzięki otwarciu w kierunku wewnętrznych dziedzińców, które mieszczą alejki, skwery, ogródki skalne, z towarzyszącą im zielenią i miejscami do odpoczynku jest odizolowana od istniejących i projektowanych tras komunikacyjnych.

Bezpieczeństwo mieszkańców gwarantuje ogrodzenie wewnętrznej przestrzeni osiedla i całodobowa ochrona wraz z monitorowaniem systemem kamer.

Każdy z realizowanych budynków zespołu Atrium Park ma zapewniony dostęp dla osób niepełnosprawnych, posiada cichobieżne windy oraz przestronny garaż podziemny z wyznaczonymi miejscami parkingowymi. Ponadto przy południowej i zachodniej granicy terenu znajduje się droga wewnętrzna z ogólnodostępnymi miejscami postojowymi. W pierwszym, zakończonym etapie inwestycji na parterze znajduje się publiczne przedszkole „Motylek”.

Całość projektu uzupełniają ogródki przydomowe o powierzchniach sięgających nawet 100m2, zielone tarasy zlokalizowane w I etapie inwestycji oraz przestronne balkony przynależne do każdego mieszkania.

Etap I - budynek B3 - sprzedaż zakończona

Etap II - budynek B2 - 111 mieszkań - gotowe do odbioru

9 mieszkań 1 pokojowych - pow. 36 - 39 m2

53 mieszkań 2 pokojowych - pow. 39 - 56 m2

16 mieszkań 3 pokojowych - pow. 56 - 62 m2

33 mieszkań 4 pokojowych - pow. 68 - 78 m2.

Etap III - budynek B1 - 149 mieszkań - gotowe do odbioru

16 mieszkań 1 pokojowych - pow. 34 - 42 m2

100 mieszkań 2 pokojowych - pow. 34 - 51 m2

17 mieszkań 3 pokojowych - pow. 58 - 63 m2

16 mieszkań 4 pokojowych - pow. 67 - 85 m2.

Inwestycja Atrium Park znajduje się na Prądniku Białym, ul. Bociana 6A (3.3 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Sento S.A..

Inwestycja Atrium Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 368 nowych mieszkań. Budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Atrium Park pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 54 metrów kwadratowych w cenie od 6 796 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Sento S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 368 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

konstrukcja żelbetowa, wylewana na mokro

Elewacja

elewacja z tynku cienkowarstwowego, częściowo z kamienna naturalnego (piaskowiec) oraz płyty Trespa w kolorze drewna,

Stolarka okienna

stolarka okienna i drzwiowa drewniana sosnowa z okuciami obwiedniowymi antywyważeniowymi wraz z nawiewnikami automatycznymi

Drzwi zewnętrzne

- drzwi wejściowe (antywłamaniowe) do wszystkich mieszkań na osiedlu jednolite wizualnie od strony klatki schodowej - drzwi wejściowe do budynku aluminiowe

Ściany

ściany dwuwarstwowe, wykonane z pustaków ceramicznych lub silikatowych, docieplonych z zewnątrz warstwą styropianu lub wełny

Parapety zewnętrzne

z blachy powlekanej

Parapety wewnętrzne

konglomerat

Instalacje

- elektryczna - telewizyjna - telefoniczna - domofonowa z urządzeniami - internetowa - c.o. - grzejniki panelowe z głowicami termostatycznymi; zbiorcza wymiennikownia MPEC - c.w.u. - zasilanej z tej samej wymiennikowni - wodno - kanalizacyjna

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, videodomofon
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Prądnik Biały to dzielnica IV Krakowa. Jest częścią miasta najbardziej wysuniętą na północ i zajmującą obszar 2341,87 ha. Powstała z połączenia 5 historycznych miejscowości. Zamieszkuje ją 69 135 osób. Jest jedną z tych części Krakowa, których zabudowa jest najbardziej zróżnicowana. Większość nieruchomości stanowią tu osiedla bloków mieszkalnych wzniesione w latach 60-tych, jednak uzupełnione są one blokami z wielkiej płyty powstałymi w latach 70-tych. Do tego dochodzą nowsze osiedla domów jednorodzinnych, a także domy szeregowe. Choć rozmaitość krajobrazu architektonicznego wskazuje na stały rozwój dzielnicy, to wciąż jeszcze można tu znaleźć elementy zabudowy typowo wiejskiej. W okolicy wiele jest miejsc rekreacyjnych idealnych do zabaw dla dzieci. Znajduje się tu 20 ogródków jordanowskich. W dzielnicy działa też 5 klubów sportowych. Dobrze rozbudowana jest infrastruktura oświatowa, o czym świadczy 10 funkcjonujących tu szkół i 4 zespoły szkolne. Zaletą dzielnicy jest też sieć połączeń komunikacyjnych z innymi częściami Krakowa. Działa tu łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych. Przez Prądnik Biały przechodzi też droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 794.

Komunikacja

Dzielnica IV jest bardzo dobrze skomunikowana zarówno z resztą miasta, jak i z okolicznymi miejscowościami. Przez Prądnik Biały przechodzi droga krajowa nr 7 oraz droga wojewódzka nr 794. W dzień i w nocy kursuje stąd łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Atrium Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Atrium Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Górka Narodowa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Atrium Park znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Publiczne "Motylek" w odległości 70 m, PRYWATNE PRZEDSZKOLE MARCHEWKOWE POLE w odległości 390 m, Niepubliczne Przedszkole Artystyczne "MARZENIE" w odległości 430 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Atrium Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Piekarnia, w odległości 160 m znajduje się Żabka, w odległości 320 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Atrium Park w odległości 350 m znajduje się Gymspace, w odległości 420 m znajduje się Squash4You Północ, w odległości 440 m znajduje się Soul Fitness.

Data publikacji: 23.05.2014
Data aktualizacji: 29.10.2020

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: