Atrium Park

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSento S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1625 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Jabłonna 1(0.4 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Prądnik Biały, ul. Jabłonna 1 (3 km od centrum Krakowa)
  Jabłonna 1
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 7
  Powierzchnia: 52 - 71 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 1 oferta
  TD Projekt
 • Apartamenty 29(0.4 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Prądnik Czerwony, Al. 29 Listopada 110 (2.9 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 9 600 brutto/m2
  Apartamenty 29
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 14
  Powierzchnia: 37 - 71 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dla inwestora 5 ofert
  Invest House S.A.
 • Przestrzenie Banacha(0.8 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Prądnik Biały, ul. Banacha (4.1 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 6 500 brutto/m2
  Przestrzenie Banacha
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 70
  Powierzchnia: 35 - 94 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 34 oferty
  Grupa BUMA

Opis Inwestycji

Atrium Park

Atrium Park to nowoczesna enklawa mieszkaniowa przy ul. Bociana 6A, składająca się z trzech powiązanych ze sobą budynków wielorodzinnych. Najważniejsze cechy wyróżniające inwestycję to dobra lokalizacja, oryginalna architektura, wysoka jakość wykonania oraz funkcjonalne i przemyślane układy mieszkań.Doskonale rozumiemy potrzeby klientów, dlatego naszym celem nadrzędnym było zapewnienie temu miejscu właściwego, możliwie najwyższego standardu przestrzennego.Atrium Park został zaprojektowany jako nowoczesny zespół powiązanych ze sobą budynków wielorodzinnych zapewniających maksymalne wykorzystanie otaczającej przestrzeni. Bryły budynków charakteryzuje staranny dobór materiałów oraz dbałość o detale. Całość projektu uzupełniają powierzchnie naturalnej zieleni oraz plac zabaw.Atrium Park to osiedle przyjazne dla jego mieszkańców. Enklawę tworzą wewnętrzne, zamknięte dla ruchu kołowego dziedzińce, zaprojektowane jako zespół przenikających się przestrzeni o zróżnicowanej skali i proporcjach. Enklawa dzięki otwarciu w kierunku wewnętrznych dziedzińców, które mieszczą alejki, skwery, ogródki skalne, z towarzyszącą im zielenią i miejscami do odpoczynku jest odizolowana od istniejących i projektowanych tras komunikacyjnych.Bezpieczeństwo mieszkańców gwarantuje ogrodzenie wewnętrznej przestrzeni osiedla i całodobowa ochrona wraz z monitorowaniem systemem kamer.Każdy z realizowanych budynków zespołu Atrium Park ma zapewniony dostęp dla osób niepełnosprawnych, posiada cichobieżne windy oraz przestronny garaż podziemny z wyznaczonymi miejscami parkingowymi. Ponadto przy południowej i zachodniej granicy terenu znajduje się droga wewnętrzna z ogólnodostępnymi miejscami postojowymi. W pierwszym, zakończonym etapie inwestycji na parterze znajduje się publiczne przedszkole „Motylek”.Całość projektu uzupełniają ogródki przydomowe o powierzchniach sięgających nawet 100m2, zielone tarasy zlokalizowane w I etapie inwestycji oraz przestronne balkony przynależne do każdego mieszkania.Etap I - budynek B3 - sprzedaż zakończonaEtap II - budynek B2 - 111 mieszkań - gotowe do odbioru9 mieszkań 1 pokojowych - pow. 36 - 39 m253 mieszkań 2 pokojowych - pow. 39 - 56 m216 mieszkań 3 pokojowych - pow. 56 - 62 m233 mieszkań 4 pokojowych - pow. 68 - 78 m2.Etap III - budynek B1 - 149 mieszkań - gotowe do odbioru16 mieszkań 1 pokojowych - pow. 34 - 42 m2100 mieszkań 2 pokojowych - pow. 34 - 51 m217 mieszkań 3 pokojowych - pow. 58 - 63 m216 mieszkań 4 pokojowych - pow. 67 - 85 m2.

Inwestycja Atrium Park znajduje się na Prądniku Białym, ul. Bociana 6A (3.3 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Sento S.A..

Inwestycja Atrium Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 368 nowych mieszkań. Budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Atrium Park pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 54 metrów kwadratowych w cenie od 6 796 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Sento S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 368 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
konstrukcja żelbetowa, wylewana na mokro
Elewacja
elewacja z tynku cienkowarstwowego, częściowo z kamienna naturalnego (piaskowiec) oraz płyty Trespa w kolorze drewna,
Stolarka okienna
stolarka okienna i drzwiowa drewniana sosnowa z okuciami obwiedniowymi antywyważeniowymi wraz z nawiewnikami automatycznymi
Drzwi zewnętrzne
- drzwi wejściowe (antywłamaniowe) do wszystkich mieszkań na osiedlu jednolite wizualnie od strony klatki schodowej - drzwi wejściowe do budynku aluminiowe
Ściany
ściany dwuwarstwowe, wykonane z pustaków ceramicznych lub silikatowych, docieplonych z zewnątrz warstwą styropianu lub wełny
Parapety zewnętrzne
z blachy powlekanej
Parapety wewnętrzne
konglomerat
Instalacje
- elektryczna - telewizyjna - telefoniczna - domofonowa z urządzeniami - internetowa - c.o. - grzejniki panelowe z głowicami termostatycznymi; zbiorcza wymiennikownia MPEC - c.w.u. - zasilanej z tej samej wymiennikowni - wodno - kanalizacyjna
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, videodomofon.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Atrium Park

Prądnik Biały to dzielnica IV Krakowa. Jest częścią miasta najbardziej wysuniętą na północ i zajmującą obszar 2341,87 ha. Powstała z połączenia 5 historycznych miejscowości. Zamieszkuje ją 69 135 osób. Jest jedną z tych części Krakowa, których zabudowa jest najbardziej zróżnicowana. Większość nieruchomości stanowią tu osiedla bloków mieszkalnych wzniesione w latach 60-tych, jednak uzupełnione są one blokami z wielkiej płyty powstałymi w latach 70-tych. Do tego dochodzą nowsze osiedla domów jednorodzinnych, a także domy szeregowe. Choć rozmaitość krajobrazu architektonicznego wskazuje na stały rozwój dzielnicy, to wciąż jeszcze można tu znaleźć elementy zabudowy typowo wiejskiej. W okolicy wiele jest miejsc rekreacyjnych idealnych do zabaw dla dzieci. Znajduje się tu 20 ogródków jordanowskich. W dzielnicy działa też 5 klubów sportowych. Dobrze rozbudowana jest infrastruktura oświatowa, o czym świadczy 10 funkcjonujących tu szkół i 4 zespoły szkolne. Zaletą dzielnicy jest też sieć połączeń komunikacyjnych z innymi częściami Krakowa. Działa tu łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych. Przez Prądnik Biały przechodzi też droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 794.

Komunikacja

Dzielnica IV jest bardzo dobrze skomunikowana zarówno z resztą miasta, jak i z okolicznymi miejscowościami. Przez Prądnik Biały przechodzi droga krajowa nr 7 oraz droga wojewódzka nr 794. W dzień i w nocy kursuje stąd łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Atrium Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Atrium Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Górka Narodowa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Atrium Park znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Publiczne "Motylek" w odległości 70 m, PRYWATNE PRZEDSZKOLE MARCHEWKOWE POLE w odległości 390 m, Niepubliczne Przedszkole Artystyczne "MARZENIE" w odległości 430 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Atrium Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Piekarnia, w odległości 160 m znajduje się Żabka, w odległości 320 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Atrium Park w odległości 350 m znajduje się Gymspace, w odległości 420 m znajduje się Squash4You Północ, w odległości 440 m znajduje się Soul Fitness.

Data publikacji: 23.05.2014

Data aktualizacji: 29.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie