Alvarium

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Semeko Grupa Inwestycyjna S.A.

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Alvarium dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
L1.2
97,86 m²
Parter
L1.3
152 m²
Parter

Opis Inwestycji

Inwestycja Alvarium powstaje w jednej z ładniejszych dzielnic Gdyni w Redłowie pomiędzy Alei Zwycięstwa, a ul. Legionów. To wyjątkowy projekt, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Koncepcja architektoniczna Inwestycji wykonana przez BJK Architekci sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni; projekt budowlany Inwestycji wykonany przez BJK Architekci sp. z o.o. w Gdyni zmodyfikowany przez Semeko Alvarium sp. z o. o. To miejsce już na etapie projektowania budziło słuszny zachwyt, bowiem wyrośnie w strategicznie idealnym miejscu pod perspektywiczny biznes, długofalowe inwestycje i luksusowe miejsce do zamieszkania w bliskim sąsiedztwie morza.Szczegóły inwestycjiAlvarium zostało zaprojektowane, by stało się wizytówką Redłowa . Przyjaznym, rodzinnym i estetycznym miejscem do zamieszkania. Zagospodarowanie terenu zostało rozplanowane na dwie strefy funkcjonalne: reprezentacyjną i tarasową z małą architekturą. Dopełnieniem terenów wspólnych będą prywatne, ogródki w mieszkaniach na parterze. Strefę reprezentacyjną stanowić będzie zagospodarowany plac od strony Al. Zwycięstwa z wejściami do budynku mieszkalnego i pasażu handlowego. Strefa tarasowa znajdzie się nad częścią poziomów podziemnych, pomiędzy budynkami na wysokości ulicy Legionów. W strefie tej powstaną alejki prowadzące do wejść części mieszkalnych, będzie to również miejsce rekreacyjno-wypoczynkową dla mieszkańców. Na część mieszkalno-usługową Alvarium składać się będą cztery budynki A, B, C, D. Każdy z nich będzie podzielony na dwa niezależne segmenty z windami, łączącymi poszczególne kondygnacje. Dbając o ciekawą aranżację całego kompleksu, budynki będą różniły się wysokością oraz ustawione zostaną względem siebie promieniście z jednoczącym je dziedzińcem, usytuowanym nad wspólną halą garażową. W centralnym punkcie układu zaplanowano budynek biurowy.Aktualna OfertaW pierwszym etapie budowy powstają budynki A i D, budynki te zostały wprowadzone do sprzedaży z terminem odbioru na II kwartał 2020 r. Budynek A będzie pełnił funkcję mieszkaniową, z usługami i handlem w parterze. Został zaprojektowany jako ośmiopiętrowy w jednej części, w drugiej siedmiopiętrowy, z trzema kondygnacjami podziemnymi, gdzie powstaną miejsca postojowe. W Budynkach B, C, D zaplanowano lokale mieszkalne oraz przestrzeń handlową z lokalami usługowymi umiejscowionymi w pasażu handlowym. Budynki C i D zostały zaprojektowane jako ośmiopiętrowe w jednej części, w drugiej jako sześciopiętrowe. Z kolei na budynek B składać się będzie część niższa – ośmiopiętrowa oraz część wyższa - 16 piętrowa dominanta. Pod wszystkimi budynkami przewidziano wielopoziomowe hale garażowe z miejscami postojowymi.

Inwestycja Alvarium znajduje się na Redłowie, Al. Zwycięstwa (2.9 km od centrum Gdyni), jest realizowana przez dewelopera Semeko Grupa Inwestycyjna S.A..

Inwestycja Alvarium jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 3 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych, posiada od 7 do 9 kondygnacji naziemnych oraz 3 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Alvarium pozostały na sprzedaż 2 lokale użytkowe o powierzchniach od 98 do 152 metrów kwadratowych.

Deweloper Semeko Grupa Inwestycyjna S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 7 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 3 kondygnacje podziemne.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 3 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 265 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda, rowerownia, videodomofon, wózkarnia, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, morze, rezerwat przyrody.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 2 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 98 do 152 m2.
Ceny lokali użytkowych:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Alvarium

Alvarium powstaje przy głównej arterii Gdyni. Alei Zwycięstwa- to tu powstaje inwestycja, prowadzi od bram Sopotu, wprost do ścisłego centrum miasta i zbiegu ulic: Władysława IV i Świętojańskiej. To jedno z lepiej skomunikowanych miejsc w Trójmieście z licznymi liniami autobusów i trolejbusów oraz dwoma przystankami SKM. Pierwszy to SKM Redłowo, który położony jest w odległości zaledwie kilkuminutowego spaceru, natomiast drugi znajduje się w Orłowie. 1. Centrum handlowe Klif – 1,6 km 2. Szkoła Podstawowa nr 34 - 1,3 km 3. Plaża - 1,4 km 4. Autobus – 550 m 5. Biedronka – 600 m 6. Auchan – 2,5 km 7. Centrum handlowe Riviera – 2,5 km 8. Hala Gdynia Arena – 2,5 km 9. Stadion miejski – 2,5 km 10. Pomorski Park Naukowo Technologiczny – 1 km

Redłowo to nadmorska dzielnica Gdyni o powierzchni 2,5 km kw, w której mieszka 8 tys. osób. Ze wschodu graniczy z Morzem Bałtyckim, z zachodu ul. Lotników, z południa ul. Armatorów a od północy z ul. Redłowską i Skośną. W dzielnicy znajduje się las miejski Kępa Redłowska, znajduje się tu również kąpielisko Gdynia Redłowo. Dzielnica składa się w głównej mierze z bloków mieszkalnych i domków jednorodzinnych. Główna ulica to al. Zwycięstwa a połączenia kolejowe umożliwia lokalny przystanek SKM Redłowo. Jeśli chodzi o opiekę medyczną, znajduje się tu Szpital Morski im. PCK a także Instytut Medycyny Morskiej i Tropikalnej. Największą atrakcją Redłowa- poza warunkami przyrodniczymi – jest Pomorski Park Naukowo-Technologiczny. Na terenie dzielnicy znajduje się supermarket Alma i kilkadziesiąt sklepów osiedlowych a najbliższym centrum handlowym jest Riviera (100 m). Na terenie dzielnicy znajdują się ciekawe zabytki z czasów II wojny światowej – fortyfikacje w regionie Kępy Redłowskiej.

Komunikacja

Transport autobusowy zapewniają autobusy kursujące głównie po al. Zwycięstwa, a połączenia kolejowe są możliwe dzięki stacji SKM Redłowo. Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy znajduje się w odległości ok. 30 km na południe. Stacja Gdynia Główna znajduje się w odległości ok. 1,5 km na północ.

W odległości 300 metrów od inwestycji Alvarium znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Ruchu Oporu.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Alvarium znajduje się 25 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 24 w odległości 300m, Żłobkowe Słoneczko w odległości 500m, Przedszkole nr 14 w odległości 550m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 800 m znajduje się Apteka św. Jana, w odległości 850 m znajduje się EXTRA-MED Sp. z o.o. Centrum Opieki Medycznej, w odległości 850 m znajduje się FADO Centrum Usług Medycznych.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 400 m znajduje się Biblioteka Międzywydziałowego Instytutu Medycyny Morskiej, w odległości 500 m znajduje się Parafia rzymskokatolicka pw.Matki Boskiej Bolesnej, w odległości 600 m znajduje się Od czasu do czasu - galeria sztuki.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 350 m znajduje się Yacht & Polo Club, w odległości 750 m znajduje się Masu Masu - centrum zdrowego ciała, w odległości 750 m znajduje się Twoj-trener.com Siłownia, Sauna, Jacuzzi,Masaż.

Data publikacji: 13.12.2018

Data aktualizacji: 24.04.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie